Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Ar įamžinsite Lietuvos krepšininkų bronzą karoliuku? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 14, 13:33)
Užimta jau ten  rolleyes.gif


Priimkit ir mane mergaitės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rethimna @ 2010 09 14, 12:37)
Priimkit ir mane mergaitės      verysad.gif

Jei neketini žiauriau už mane pavydėti, galiu kiek pasislinkti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 14, 13:39)
Jei neketini žiauriau už mane pavydėti, galiu kiek pasislinkti  biggrin.gif


Nu pasistengsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 14, 12:39)
Jei neketini žiauriau už mane pavydėti, galiu kiek pasislinkti  biggrin.gif

Kur jus ten susuiruoset,...as ten jau senai tupiu... blink.gif Lipa cia visokios ant galvos,...ka nematot kad uzimta... wink.gif

Kad buc zinojus, tai kumsciu buciau nelaikius, o as kaip durna, tiek spaudziau, tiek spaudziau... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 14 rugsėjo 2010 - 11:47
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 14, 13:46)
Kur jus ten susuiruoset,...as ten jau senai tupiu... blink.gif  Lipa cia visokios ant galvos,...ka nematot kad uzimta... wink.gif

Kad buc zinojus, tai kumsciu buciau nelaikius, o as kaip durna, tiek spaudziau, tiek spaudziau... doh.gif


Nu ant galvos nelipsim, bet gal šalia priimsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 11:20)

Kaip gražu wub.gif

Atsiprašau įkišiu savo trigrašį blush2.gif
Labai gražus Jūsų užsegimas ir pas mus tokio nemačiau schmoll.gif o ir šiaip Šiauliuose laaaaabai skurdus pasirinkimas cry.gif buvau Panevėžyje tai va ten net akys apraibo bigsmile.gif norėjau šarvuočio apsaugai tokio ale žalio su žydru,bet kad jie buvo labai jau mažuliukai ir kas pas mane dar tik vienas karoliukas buvo tai jis man nelabai tiko smile.gif tai pasiėmiau Milaną ax.gif lauksiu kol bus didesnių šarvuočių,nes juk kiekvienas skirtingas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaliteja: 14 rugsėjo 2010 - 12:06
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 11:20)
tik fotografė iš manęs prasta, kiek bandžiau, neina to grožio į foto perkelt  doh.gif
...dar laukiu tongue.gif

tai vis delto as buvau teisi del pitono thumbup.gif
Papildyta:
Truputis aukso smile.gif
user posted image
Atsakyti
Ai, nepavydėkit, man nesmagu.
Bet šiandien laiminga diena. Besikapstydama lauke radau 1832 metų monetą. Spėju, kad dar caro laikų palikimas.
Atsakyti
QUOTE(Yell @ 2010 09 14, 14:31)
Ai, nepavydėkit, man nesmagu.
Bet šiandien laiminga diena. Besikapstydama lauke radau 1832 metų monetą. Spėju, kad dar caro laikų palikimas.

Nu geras... doh.gif Tai jei tokia diena tau..tai maz nesedek cia prie kompo, o eik dar pakapstyk... smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergynos,
As cia nauja, noriu paklausti. Drauge susiruose man padovanoti Trollbeads apyranke. Tai va, kokio dydzio pirkti? Kaip matuoti, nes gi kai karoliukus pradesiu vert, apyrankes diametras mazes. Kokio ilgio turi buti kad tilptu visi karoliukai?
Aciu
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 14, 14:25)
tai vis delto as buvau teisi del pitono  thumbup.gif
Truputis aukso smile.gif

Va iki pilnos laimes ir truko tavo auksu... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(iriskaks @ 2010 09 14, 14:34)
Sveikos mergynos,
As cia nauja, noriu paklausti. Drauge susiruose man padovanoti Trollbeads apyranke. Tai va, kokio dydzio pirkti? Kaip matuoti, nes gi kai karoliukus pradesiu vert, apyrankes diametras mazes. Kokio ilgio turi buti kad tilptu visi karoliukai?
Aciu
4u.gif

Siulau taip, nueini i parduotuve susiveri pilna...ir ziuri kaip labiau patinka....ar labiau prigludusi, ar kai dar kiek tabaluoja...ir tada tikrai neapsisausi... mirksiukas.gif O taip sunku patart, vienoms patinka kiek laisvokos kad butu,kai pilnos jau, kitoms priglude...
Atsakyti
Mergai man prisireike AGATO doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif , negalvojau schmoll.gif , kad ateis toks metas mano ligos istorijoje blush2.gif ka dabar daryt g.gif
Atsakyti