Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla Kaune

[quote=#Mia#,2008 03 19, 10:25]
jooooo, sunku suvokti....
kaip galima vaikus nurasyti toje mokykloje, kurioje kaip tik, vaikai turi buti skatinami, keliami ir ugdomi talentai? g.gif kazkaip nesuderinama man cia....
o, kaip tada su vaikais elgiamasi? ar mokytojos objektyvios vaikams? ar nera taip, kad vieni vaikai del didesniu savo muzikiniu sugebejimu ir talento yra labiau megiami ir vertinami, o kiti tik siaip pilka mase? g.gif
negi nesugebejote visi tevai susikalbeti su direktore, juk manau abi puses turejo buti suinteresuotos vaiku gerove?
suprantu, kad visur visko buna, bet as tikejausi, kad vadinamoj "svajoniu" mokykloj suauge sugeba isspresti problemas taip, kad nenukentetu vaikai
na, abejoniu del tos mokyklos iskilo, tokioj isgirtoj ir geroj mokykloj tokie neitiketini konfliktai....
ir dar tas vaiku nurasymas, nu tai visai.....

Papildyta:
[quote=#Mia#,2008 03 19, 10:25]
Ignoravo, nekviesdavo i keliones, renginiuose negaledavo dalyvauti (tik kaip ziurovai), isleido kelis laikrascio numerius musiskiu kuriniu nebuvo... O kad tai buvo samoningas elgesys pasake IV klasej (tevai kazkaip vis nesuprasdavo, eidavo klausti, kas yra).

kaip jie paaiskino savo toki sprendima vaikus nurasyti? kodel jis toks buvo? ir ka sakydavo kai eidavote klausti kodel neima i keliones ar nekviecia koncertuoti? turejo jums buti kazkoks itarimas?
Atsakyti
Papildyta:
[quote=#Mia#,2008 03 19, 10:25]
Ignoravo, nekviesdavo i keliones, renginiuose negaledavo dalyvauti (tik kaip ziurovai), isleido kelis laikrascio numerius musiskiu kuriniu nebuvo... O kad tai buvo samoningas elgesys pasake IV klasej (tevai kazkaip vis nesuprasdavo, eidavo klausti, kas yra).

Aš pati leidau Suzuki laikraštį. Į jį įtraukdavau visus kūrinius, kuriuos man atnešdavo klasių mokytojos. Tos, kurios domėjosi ir norėjo prisidėti prie laikraščio leidybos. Ir į keliones, renginius visas klases ir mokytojas kviesdavo. Tai gal čia buvo Jūsų mokytojos sąmoningas elgesys nedalyvauti? g.gif

Ir noras, kad visiems mokiniams dėstytų mokytojos, bent truputį susipažinusios su Suzuki metodu ar bent jau jam prijaučiančios, man neatrodo keistas... g.gif

O savo mokinių dėl jų muzikinių ar kitų talentų neaukštinu ir iš kitų neišskiriu. Pabrėžiu, kad kiekvienas iš mūsų turime skirtingus gebėjimus, interesus, polinkius, dėl kurių nesame nei pranašesni, nei menkesni. Vienam puikiai sekasi žaisti futbolą, kitam groti smuiku, trečiam - rašyti rašinius...
Atsakyti
QUOTE(Rykante @ 2008 03 19, 17:11)
Aš pati leidau Suzuki laikraštį. Į jį įtraukdavau visus kūrinius, kuriuos man atnešdavo klasių mokytojos. Tos, kurios domėjosi ir norėjo  prisidėti prie laikraščio leidybos. Ir į keliones, renginius visas klases ir mokytojas kviesdavo. Tai gal čia buvo Jūsų mokytojos sąmoningas elgesys nedalyvauti?  g.gif

Samoningas keturiu mokytoju (tiek moke vaikus ilgiau nei menesi) elgesys?
Atsakyti
gal tikrai besilaukianciai mokytojai sunku buvo dirbti? atsimenu save, man labai sunku buvo darbe. vos galejau sulaukti dekretiniu atostogu. man darbe net nuolaidas darydavo, leisdavo ryte paveluoti i darba blush2.gif as labai dekinga bendradarbiams uz supratima ir uzuojauta. as isivaizduoju, jei zmogui bloga, pykina, suku, tai kur ten galvosi apie keliones ir isvykas, turbut galvojo, kaip greiciau gristi namo ir kojas istiesti. kai man paciai nestumas sunkokas buvo, as labai nescias moteris uzjauciu nestuke.gif
Mia, gal cia ir buvo viso "kriminalo" priezastis?
zinau viena, kad nera niekur sioje zemeje tobulumo. sako jis bus danguje smile.gif visi mes netobuli ir darom klaidas.
visgi sudomino mane Suzuki mokykla, bandysim lankyti ikimokyklinio ugdymo Suzuki mokyklele. o toliau, kaip Dievas duos 4u.gif
Papildyta:

O savo mokinių dėl jų muzikinių ar kitų talentų neaukštinu ir iš kitų neišskiriu. Pabrėžiu, kad kiekvienas iš mūsų turime skirtingus gebėjimus, interesus, polinkius, dėl kurių nesame nei pranašesni, nei menkesni. Vienam puikiai sekasi žaisti futbolą, kitam groti smuiku, trečiam - rašyti rašinius...
[/quote]

labai saunu, kad mokykloje vyrauja toks poziuris i vaikus. as pati besimokydama paprastoje mokykloje turejau visai kitokia patirti, todel labai nesinori, kad mano vaikai patirtu kazka panasaus i rusiavima, lyginima, iskyrima ir tt.

Ir noras, kad visiems mokiniams dėstytų mokytojos, bent truputį susipažinusios su Suzuki metodu ar bent jau jam prijaučiančios, man neatrodo keistas... g.gif

as maniau, kad Suzuki mokykloje dirba mokytojos ne tik, truputį susipažinusios su siuo metodu ar bent jau jam prijaučiančios, bet gerai isstudijavusios ir ji taikancios darbe g.gif ar as kazko nesupratau? g.gif
Atsakyti
as maniau, kad Suzuki mokykloje dirba mokytojos ne tik, truputį susipažinusios su siuo metodu ar bent jau jam prijaučiančios, bet gerai isstudijavusios ir ji taikancios darbe g.gif ar as kazko nesupratau? g.gif
[/quote]

Taip, dabar mokykloje Suzuki metodu besimokančiose klasėse dirba mokytojos, išmanančios Suzuki metodą ir taikančios jį savo darbe. Visos mokytojos nuolat gilina savo žinias kursuose, kuriuos veda iš Europos atvykę Suzuki metodo ekspertai, dalyvauja Suzuki metodo konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Atsakyti
[quote=Rykante,2008 03 20, 12:15]
as maniau, kad Suzuki mokykloje dirba mokytojos ne tik, truputį susipažinusios su siuo metodu ar bent jau jam prijaučiančios, bet gerai isstudijavusios ir ji taikancios darbe g.gif ar as kazko nesupratau? g.gif
[/quote]

Taip, dabar mokykloje Suzuki metodu besimokančiose klasėse dirba mokytojos, išmanančios Suzuki metodą ir taikančios jį savo darbe. Visos mokytojos nuolat gilina savo žinias kursuose, kuriuos veda iš Europos atvykę Suzuki metodo ekspertai, dalyvauja Suzuki metodo konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
[/quote]
na, tai super thumbup.gif mes tikrai pabandysim mokytis sioje mokykloje. 4u.gif
Gerb. Rykante, noriu dar paklausti apie ta priesmokyklinio ugdymo mokyklele, tarp isvardinku mokymosi dalyku yra ir specialioji manksta. kas tai per manksta? ar tai gydomoji manksta? (jos maniskiui kaip tik reikia, butu is vis super)
Atsakyti
Norėjau paklausti ar priešmokyklinikus moko ta pati mokytoja, kuri mokys pradinėse klasėse ar kita?
Čia aš bandau sužinoti kokios makytojos galėtų mokyti mano vaiką blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatėlė @ 2008 03 20, 12:40)

Gerb. Rykante, noriu dar paklausti apie ta priesmokyklinio ugdymo mokyklele, tarp isvardinku mokymosi dalyku yra ir specialioji manksta. kas tai per manksta? ar tai gydomoji manksta? (jos maniskiui kaip tik reikia, butu is vis super)


Specialioji mankšta skirta vaikų fiziniam lavinimui. Užsiėmimus veda kūno kultūros akademijos dėstytoja Alma. Tai nėra speciali gydomoji mankšta, bet užsiėmimų metu atliekami gydomosios mankštos elementai. Alma duoda daug naudingų patarimų ir parodo įvairiausių pratimų tiek vaikams, tiek mamoms thumbup.gif

Pati su sūnumi lankau šiuos užsiėmimus. Sūnui labai patinka: žaidimų forma lavinama koordinacija, vikrumas, lankstumas, greitumas, mokosi taisyklingos laikysenos, šliaužti, šokinėti į tolį ir į viršų, mėtyti kamuoliukus ir kt. Kartais visa šeima (tėtis, mama ir sūnus) pasportuoti užsukam smile.gif Būna labai linksma lotuliukas.gif O sūnus grįžęs namo, su dideliu džiaugsmu kartoja išmoktus judesius ir žaidimus. Ir dar mane kartu sportuoti verčia biggrin.gif

Ragana, vaikus nuo priešmokyklinės iki ketvirtos klasės moko ta pati mokytoja.

Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Papildyta:
Tada gal galite dar pasakyti kokios mokytojos šiais metais moko trečiokus? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragana @ 2008 03 20, 14:24)
Ačiū  4u.gif
Papildyta:
Tada gal galite dar pasakyti kokios mokytojos šiais metais moko trečiokus? smile.gif  4u.gif


Šiais metais trečiokus moko mokytojos Irmina ir Rimantė.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykante @ 2008 03 20, 13:54)
Specialioji mankšta skirta vaikų fiziniam lavinimui. Užsiėmimus veda kūno kultūros akademijos dėstytoja Alma. Tai nėra speciali gydomoji mankšta, bet užsiėmimų metu atliekami gydomosios mankštos elementai. Alma duoda daug naudingų patarimų ir parodo įvairiausių pratimų tiek vaikams, tiek mamoms  thumbup.gif

Pati su sūnumi lankau šiuos užsiėmimus. Sūnui labai patinka: žaidimų forma lavinama koordinacija, vikrumas, lankstumas, greitumas, mokosi taisyklingos laikysenos, šliaužti, šokinėti į tolį ir į viršų, mėtyti kamuoliukus ir kt. Kartais visa šeima (tėtis, mama ir sūnus) pasportuoti užsukam  smile.gif  Būna labai linksma  lotuliukas.gif O sūnus grįžęs namo, su dideliu džiaugsmu kartoja išmoktus judesius ir žaidimus. Ir dar mane kartu sportuoti verčia  biggrin.gif

Ragana, vaikus nuo priešmokyklinės iki ketvirtos klasės moko ta pati mokytoja.

na, tai liuks, thumbup.gif mums laaaabai tinka, o jei dar ir teveliai gali pasportuoti truputi tai is vis gerai, nes po visu gimdymu mamytei bus tik i nauda blush2.gif
Atsakyti