Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla Kaune

dar yra adresas: www.suzukitalentas.lt
Atsakyti
Laba diena,

Planuojame siais metais sunu leisti i sia mokyklele. Gal zinote, kokios mokytojos dirbs su pirmokais? ir jei taip, tai kokia rekomenduotumete?

Aciu aciu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skyinside @ 2010 03 02, 08:45)
Laba diena,

Planuojame siais metais sunu leisti i sia mokyklele. Gal zinote, kokios mokytojos dirbs su pirmokais? ir jei taip, tai kokia rekomenduotumete?

Aciu aciu.  ax.gif



Sveiki, ir mane domina si mokykla, zinau, kad sestadieni atviru duru diena, manau galima butu gyvai pabendraut su mokytojomis ir susidaryt sioki toki ispudi. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(lekstenas @ 2010 03 03, 15:42)
Sveiki, ir mane domina si mokykla, zinau, kad sestadieni atviru duru diena, manau galima butu gyvai pabendraut su mokytojomis ir susidaryt sioki toki ispudi. wink.gif



Baigiam ketvirta klase siemet ir perduodam pirmokams nuostabia mokytoja 4u.gif Esu labai laiminga, kad vaikas mokesi butent sioje mokykloje.

Tiems, kas dar renkasi, siulyciau pasidometi mokykla, jos filosofija (kad nera netalentingu vaiku, kad kiekvienas vaikas geba ismokti visus dalykus, taciau savo unikaliu greiciu ir rezimu).
Atsakyti
o sitoj mokykloj ruosiamos priesmokyklines grupes?
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2010 11 01, 17:54)
o sitoj mokykloj ruosiamos priesmokyklines grupes?


taip
Atsakyti
Gal kas is esamu pirmoku teveliu gali papasakoti apie ispudzius? Noriu kitais metais leisti ten savo sunu.
Atsakyti
kaip manot ar vesti vaika i sia mokykla? nzn tiesiog, mano vaikas linkes prie meno, nori buti individualybe, bet ar nebus jam paskui penktoj klasej sunku prisitaikyti paprastoj mokykloj, kas tai patyre, gal galit papasakoti ispudzius?
Atsakyti
užrašiau ir aš savo dukrytę į šią mokyklą,pas mokytoją Vilmą....tikiuos mums ten patiks bigsmile.gif keliausim į pirmą klasę šiais mokslo metais....
gal rasim čia būsimų klasės draugų? bigsmile.gif
norėtume labai išgirsti nuomonę apie šią mokytoją iš buvusių jos mokinukų tėvelių ax.gif
Atsakyti
ko tai čia tylu.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(prabegom @ 2010 05 24, 13:03)
Baigiam ketvirta klase siemet ir perduodam pirmokams nuostabia mokytoja  4u.gif  Esu labai laiminga, kad vaikas mokesi butent sioje mokykloje.

Kur toliau žadat eiti?
Atsakyti
QUOTE(Kurmelis @ 2011 04 20, 10:31)
Kur toliau žadat eiti?

Tai jau kažkur eina, žinutė prieš metus rašyta. biggrin.gif
Atsakyti