Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla Kaune

4u.gif sakykit, o jei vaikiukas negabus muzikai, grojimui, dainavimui ir pan. .t.y. neturi klausos. ar tokiam vaikui kelias uzkirstas i sia mokykla?
Atsakyti
Pagal Suzuki teoriją -nėra negabių ar negalinčių grot. Vat čia ir esmė -VISI gali grot -JEIGU DIRBA.
Atsakyti
QUOTE(ISLANDA @ 2009 06 26, 16:50)
zinokit i tokia klase tik ir noris leist vaika lotuliukas.gif , idomu kaip ten pas jus jauciasi tie ateję, kai toks poziuris  g.gif tikriausiai taip kaip ir visur...


keistas jūsų postas.. nei tai ironija nei bandyms pasjuokauti.
išties, veikui o ir tėvams labai sunku yra priprasti prie minties, jog vaikutis, jau mokinys, pirmokas. Pirma klasė, toji pati pradžia viso "mokslo" kelyje yra labai svarbi. Būna labai ir labai sunku vėl patikėti savimi, jei ta pradžia dėl daugelio dalykų nenusiseka.
Požiūris į "tokius" vaikus, lygiai toks kaip į visus - " kiekveinas vaikas gali mokytis ir išmokti, jei yra mokomas su meile, jei dirba ir stengias".
Toks požiūris yra ne vien pedagogų, vaikai mokomi būtent taip žvelgti į VISUS savo klasiokus, nepaisant to, jog tėvai dažnai žiūri į juos štai taip.. kaip mano pacituotam poste.

Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2009 06 27, 18:04)
4u.gif sakykit, o jei vaikiukas negabus muzikai, grojimui, dainavimui ir pan. .t.y. neturi klausos. ar tokiam vaikui kelias uzkirstas i sia mokykla?



smile.gif cia visiems zalia sviesa, juk nera jokiu atranku ar salygu, teveliai moka (ir tikrai nedidelius pinigelius), mokytojos dirba. Svarbiausia vaikui, kad patiktu.
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2009 07 05, 08:13)
keistas jūsų postas.. nei tai ironija nei bandyms pasjuokauti.
išties, veikui o ir tėvams labai sunku yra priprasti prie minties, jog vaikutis, jau mokinys, pirmokas. Pirma klasė, toji pati pradžia viso "mokslo" kelyje yra labai svarbi. Būna labai ir labai sunku vėl patikėti savimi, jei ta pradžia dėl  daugelio dalykų nenusiseka. 
Požiūris į "tokius" vaikus, lygiai toks kaip į visus - " kiekveinas vaikas gali mokytis ir išmokti, jei yra mokomas su meile, jei dirba ir stengias".
Toks požiūris yra ne vien pedagogų, vaikai mokomi būtent taip žvelgti į VISUS savo klasiokus, nepaisant to, jog tėvai dažnai žiūri į juos štai taip.. kaip mano pacituotam poste.


oi nesiteisinkit, tikrai man nei juokaut nei ironizuoti visai nereikia, tiesiog savo mazajam ieskojau pacios geriausios mokyklos, is kitu patirties pasimokiau kad ne tik mokyklos bet ir mokytojos geros reikia... ta ir radau...bet vis domiuosi, o gal yra dar geriau ir stai radau apie suzuki... viskas labai jau aukstom frazem...bet finale vistiek taip kaip ir visur. reikia nepamirsti, kad pirmiausiai mokyklos kolektyvas yra zmones su savo simpatijom ir antipatijom isankstine nuomone ir t.t. saunu jei tiek vaiko tiek tevu "bio laukas" sutampa su to kolektyvo, o jei ne...esu garantuota, kad suzukietiskas poziuris lieka tik afisose ant mokyklos sienu...
Atsakyti
QUOTE(ISLANDA @ 2009 07 06, 16:27)
oi nesiteisinkit, tikrai man nei juokaut nei ironizuoti visai nereikia, tiesiog savo mazajam ieskojau pacios geriausios mokyklos, is kitu patirties pasimokiau kad ne tik mokyklos bet ir mokytojos geros reikia... ta ir radau...bet vis domiuosi, o gal yra dar geriau ir stai radau apie suzuki... viskas labai jau aukstom frazem...bet finale vistiek taip kaip ir visur. reikia nepamirsti, kad pirmiausiai mokyklos kolektyvas yra zmones su savo simpatijom ir antipatijom isankstine nuomone ir t.t. saunu jei tiek vaiko tiek tevu "bio laukas" sutampa su to kolektyvo, o jei ne...esu garantuota, kad suzukietiskas poziuris lieka tik afisose ant mokyklos sienu...


kadangi jūsų požiuris labai jau nesuzukietiškas, tai tiesiog likite ten kur esat wink.gif
pagal Suzuki metodą, tėvų ir mokytojų požiūris bei įnašas į vaiko auklėjimą yra vienodai svarbus.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2009 05 13, 11:46)
na, smagu, kad lygis Suzukieciuose kyla, nes pries pora metu tai mokiniu puses nesurinkdavo, daug kas isbegiodavo - vien i musu tradicinio ugdymo klase keli vaikai perejo, nes netenkino nei pradines mokyklos programos lygis (turiu omeny matematika, lietuviu ir pan) nei muzikinis (pereje vaikai -prestiziniu tarptautiniu konkursu lauretai)
kiek pamenu ten klasese likdavo vos po 10 mokinuku, nors antravertus, cia didziulis pliusas- lengviau mokytojui gerai ismokyti vaikus kai klases tokios mazos.



Sveikos visos mamyte, galiu pasakyti, kad mes sia mokykla lankom nuo 3 menesiu, dabar mano dukrai 4 metukai, ir mums ji labai patinka, mes lankom muzika, anglu, daile, rasyba......ir zinokit eisim i paruosiamaja grupe,o paskui i pirma klase........ O ka galiu pasakyti del siu metu, tai surinktos 3 pirmos klases po 23 vaikus, ir dar buvo norinciu, bet nebuvo vietu......Ir mano nuomone, si mokykla yra tiktrai gera, parengia gerus mokinius.......galima spresti vien is direktores dukros, kuri baige Suzuki mokykla, paskui istoji i D&G gimnazija, o paskui i KTU gimnazija, ir zinokit mokynasi labai gerai (be mamos pagalbos)......., ir vaikai visai kitokie, pvz. vasara vaikai praleidzia prie knygu, prie muzikinio instrumento( neverciami tievu)........ thumbup.gif as tik uz sia mokykla..... ir dar galiu pasakyti, mes gyvename visai kitame Kauno kraste, bet vaziuojam i Siaures pr. i mokykla, nes tikrai zinau, kad tai verta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukryte25 @ 2009 09 01, 09:28)
Sveikos visos mamyte, galiu pasakyti, kad mes sia mokykla lankom nuo 3 menesiu, dabar mano dukrai 4 metukai, ir mums ji labai patinka, mes lankom muzika, anglu, daile, rasyba......ir zinokit eisim i paruosiamaja grupe,o paskui i pirma klase........ O ka galiu pasakyti del siu metu, tai surinktos 3 pirmos klases po 23 vaikus, ir dar buvo norinciu, bet nebuvo vietu......Ir mano nuomone, si mokykla yra tiktrai gera, parengia gerus mokinius.......galima spresti vien is direktores dukros, kuri baige Suzuki mokykla, paskui istoji i D&G gimnazija, o paskui i KTU gimnazija, ir zinokit mokynasi labai gerai (be mamos pagalbos)......., ir vaikai visai kitokie, pvz. vasara vaikai praleidzia prie knygu, prie muzikinio instrumento( neverciami tievu)........  thumbup.gif as tik uz sia mokykla..... ir dar galiu pasakyti, mes gyvename visai kitame Kauno kraste, bet vaziuojam i Siaures pr. i mokykla, nes tikrai zinau, kad tai verta biggrin.gif

blink.gif čia visų tokia perspektyva įstoti į D&G ir KTU? Gyvenu šalia, gyvenime neleisčiau savų vaikų, užtenka per langus paklausyt/pažiūrėt, kaip vidury kiemo pasistato mergiotes ir visišką niekalą čirpiną. Pagal vaikų ūgį, 3-4 klasių moksleivės, o vieną gabalėlį nesugeba per keturis metus išmokt. Žiauru.

Tiesa, per tuos pačius langus matau, kaip šalia tvoros pasiguldo vieną ir kiti spardo - prižiūrintys pedagogai sugeba nematyt, keiksmažodžiai ataidi rinktiniai, kūno kultūros mokytoja spygauja - ar ją kas nors girdi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 01 rugsėjo 2009 - 10:36
na maciau suzukius is vidaus ir tikrai niekada nei vieno savo vaiko ten neleisciau ir net priesam nerekomenduociau ten leisti. pirmiausiai jau del direktores kuri neaisku kuo ten uzsiima. antra del to kad ten jokios disciplinos atsistojo vaikas permatematika ir obuoliuka suprantate nuejo valgyti o kitas sumaste kad piesti nori doh.gif pykit nepykit manau kad jau pradinese vaikai turi pradeti ugdyti save kad yra pamoka kad mokytojas dirba su jais ir kad bus pertrauka paveikimui kazka kito ar poilsiui. vaikai isties vieni uzgruzinti kiti pasaulio bambos kuriem viskas galima nesiskaito nei su vyresniais nei su bendraamziais. o isties mokykla tradicine su puikia pedagoge vaikui zymiau naudingiau ir pereiti i 5 klase bus lengviau kada gaus vaikas normalu ugdyma.
uzmetikit akmenim bet tai mano nuomone ir tik tai kamaciau uzsukus i suzukius 4u.gif
Atsakyti
nerandu niekur dominancios info :

1. mokykleles kontaktu, tel. nr.
2. kainos menesiui
3. pamokeliu laiko (mums 1 metukai).

Gal kas pagelbet gali?
Atsakyti
QUOTE(Noctua @ 2009 09 26, 18:37)
nerandu niekur dominancios info :

1. mokykleles kontaktu, tel. nr.
2. kainos menesiui
3. pamokeliu laiko (mums 1 metukai).

Gal kas pagelbet gali?

Gal prie ankstyvojo ugdymo klausk, čia apie mokyklą kalba mamos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noctua @ 2009 09 26, 18:37)
nerandu niekur dominancios info :

1. mokykleles kontaktu, tel. nr.
2. kainos menesiui
3. pamokeliu laiko (mums 1 metukai).

Gal kas pagelbet gali?

Visa info www.talentas.lt, arba www.vetrunge.kaunas.lm.lt
Atsakyti