Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki mokykla Kaune

QUOTE(jolciukas @ 2009 04 03, 11:54)
Gal kas žinote, kokia mokytoja kitąmet turės priešmokyklinukus?

Irmina ir Rimantė.
O aš norėčiau atsiliepimų apie mokytoją Rimantę. Gal tėveliai, kurių vaikai lankė pas gerb. Rimantę, skaito šį forumą ir galėtų ką pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Spurguoliukė @ 2009 04 07, 12:28)
Irmina ir Rimantė.
O aš norėčiau atsiliepimų apie  mokytoją Rimantę. Gal tėveliai, kurių vaikai lankė pas gerb. Rimantę, skaito šį forumą ir galėtų ką pasakyti.

Irmina ir Rimantė bus pirmokėlių mokytojos,o priešmokyklinukų per atvirų durų dieną naują pristatė,bet vardo neatsimenu doh.gif

Aš irgi norėčiau,kad ketvirtokų mamytės daugiau apie mokytojas parašytu ax.gif
Atsakyti
Man irgi rūpi priešmokyklininukai. Norėčiau pas mokytoją irminą leisti, bet jeigu ji pirmokus tik turės, labai gaila....
Atsakyti
o mane domintu 1metuku vaukucio lavinimas ax.gif kada galima prisijungti? kiek kartu per savaite vyksta pamokeles? ir kokios kainos? ax.gif gal i az galima?
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2009 04 07, 12:05)
Irmina ir Rimantė bus pirmokėlių mokytojos,o priešmokyklinukų per atvirų durų dieną naują pristatė,bet vardo neatsimenu doh.gif

Aš irgi norėčiau,kad ketvirtokų mamytės daugiau apie mokytojas  parašytu ax.gif


Tikrai įdomu pas kokią mokytoją leisti vaiką ar Irminą ar Rimantę g.gif Gal kas patart gali, negi nėra mamyčių, kurių vaikučiuos mokė šios mokytojos ax.gif Būtų gerai išgirsti mamyčių nuomones mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Zuviukas:) @ 2009 04 26, 21:38)
o mane domintu 1metuku vaukucio lavinimas ax.gif kada galima prisijungti? kiek kartu per savaite vyksta pamokeles?  ir kokios kainos?  ax.gif gal i az galima?


Yra kita tema: ankstyvas ugdymas - mokyklėles ir būreliai, ten manau bus nemažai info ta tema ax.gif O čia diskutuojam daugiau apie mokyklinukus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linetė: 27 balandžio 2009 - 20:39
QUOTE(liute @ 2009 02 09, 06:34)
Mano vidurinioji kaip tik ketvirtokė. smile.gif
Nėra ji labai lengvas ir patogus vaikas, "sunkiausia" iš visų trijų mano merginų.
Apie pradinių klasių mokytoją, Irminą, kuri moko mano dukrą galiu pasakyti tik labai ir labai gerus žodžius.
Tai išties asmenybė, labai švelni bet ir pakankamai griežta. Bet kokį konfliktą ji sugeba suvaldyti nekeldama balso. Žmogus, kuris nuolat lavinas ir plečia savo akiratį. Išties matosi, jog ji myli savo darbą, myli vaikus.


labai tingėjau rašyt, tai pacitavau save smile.gif.
Irmina išties pedagogė iš pašaukimo. Žiūri į žmogų ir matai, jog jis.. laimingas savo kely.
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2009 04 27, 21:44)
labai tingėjau rašyt, tai pacitavau save smile.gif.
Irmina išties pedagogė iš pašaukimo. Žiūri į žmogų ir matai, jog jis.. laimingas savo kely.


Ačiū labai už info wub.gif
Atsakyti
na, smagu, kad lygis Suzukieciuose kyla, nes pries pora metu tai mokiniu puses nesurinkdavo, daug kas isbegiodavo - vien i musu tradicinio ugdymo klase keli vaikai perejo, nes netenkino nei pradines mokyklos programos lygis (turiu omeny matematika, lietuviu ir pan) nei muzikinis (pereje vaikai -prestiziniu tarptautiniu konkursu lauretai)
kiek pamenu ten klasese likdavo vos po 10 mokinuku, nors antravertus, cia didziulis pliusas- lengviau mokytojui gerai ismokyti vaikus kai klases tokios mazos.
Atsakyti
Tik nuo siu metu rugsejo men Suzuki mokykla pasidare be tradiciniu klasiu su savo nuostabe direktore. Todel zinoma, kad mokykla atsigavo 4u.gif . Mes sia mokykla lankome nuo 1 metuku, pradzioje eidavome i ankstyvojo ugdymo pamokeles, dabar jau buvome priesmokyklinukai. negalime atsidziaugti. Turime nuostabia mokytoja Odeta. thumbup.gif . nuo rugsejo ji bus pirmoku mokytoja. Musu mokyklos mokiniai dalyvauja ir matematikos ir lietuviu olimpijadose, bet plius dar gauna sustiprinta menu issilavinima.
Gal patarimas kurie nezino ar ju vaikui verta lankyti sia mokykla pasakyciau taip, jei nenorite, kad jusu vaikas augtu su muzika, grotu kokiu nors instrumentu, tikrai neverta lankyti sios mokyklos. nes vaikai jau priesmokyklinukai renkasi kokiu instrumentu groti, praktiskai kiekviena savaitgali vyksta vaiku instrumentu recitaliai, klasiu kameriniai koncertai, bent 2 per metus. Ir daznai vaikas kuris net neplanavo ar nenorejo anksciau groti mato, kaip jo draugai groja ir uzsimano.
Atsakyti
QUOTE(dooovile @ 2009 05 13, 08:46)
na, smagu, kad lygis Suzukieciuose kyla, nes pries pora metu tai mokiniu puses nesurinkdavo, daug kas isbegiodavo - vien i musu tradicinio ugdymo klase keli vaikai perejo, nes netenkino nei pradines mokyklos programos lygis (turiu omeny matematika, lietuviu ir pan) nei muzikinis (pereje vaikai -prestiziniu tarptautiniu konkursu lauretai)
kiek pamenu ten klasese likdavo vos po 10 mokinuku, nors antravertus, cia didziulis pliusas- lengviau mokytojui gerai ismokyti vaikus kai klases tokios mazos.



Na nežinau,kas ir kur ir ką ten netenkino lotuliukas.gif . Mano vyriausioji prieš dvejus metus baigusi Suzuki pradinę, be jokio papildomo pasiruošimo įstojo į Jėzuitų gimnaziją ir puikiai mokosi ten.
Klasėse dėja po 20 o ir daugiau vaikų nes kiekvieną rudenį vis prašosi norintys pereiti iš tradicinio ugdymo mokyklų... su tikais, mikčiojantys ir besišlapinantys į kelnes, nepakėlę tarybinės pirmos klasės džiaugsmų.
Atsakyti
Na siumetiniu pirmokeliu mamytes, pasidalinkit pirmaisiais ispudziais blush2.gif , po metu ir mums teks rinktis mokykla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(liute @ 2009 05 17, 14:28)
Na nežinau,kas ir kur ir ką ten netenkino  lotuliukas.gif . Mano vyriausioji prieš dvejus metus baigusi Suzuki pradinę, be jokio papildomo pasiruošimo įstojo į Jėzuitų gimnaziją ir puikiai mokosi ten.
Klasėse dėja po 20 o ir daugiau vaikų nes kiekvieną rudenį vis prašosi norintys pereiti iš tradicinio ugdymo mokyklų... su tikais, mikčiojantys ir besišlapinantys į kelnes, nepakėlę tarybinės pirmos klasės džiaugsmų.


zinokit i tokia klase tik ir noris leist vaika lotuliukas.gif , idomu kaip ten pas jus jauciasi tie ateję, kai toks poziuris g.gif tikriausiai taip kaip ir visur...
Atsakyti