Įkraunama...
Įkraunama...

Įaugęs nagas ir pūliuojantis pirštukas

vat dabar ir as susirupinau blink.gif buvo prie keliu nagiuku kampuciuose pulinukai susidare blink.gif ,nieko nedariau,niekuo nevalaiu ir isvis nelindau,po keliu dienu praejo,tai kad nepasikartotu,nelabai supratau,ka reiktu daryti blush2.gif tipo prausti daznaiu? g.gif nu bet kiek as ji maudau,diaugiau neimanoma tongue.gif nes musu senelis is tu zmoniu,kur turi bakteriju ir virusu fobija blush2.gif tai ,,uzestu,, mane doh.gif
Atsakyti
Mano maziui irgi iaugo koju naguciai ir supuliavo verysad.gif chirurgas israse drusku tirpala daryti perrisimus ir liepe kalio permanganatu tepti.. kolkass situacija negereja... po savaitesvel vaziuosim pas chirurga...
gal dar kas gali pasidalinti patirtimi siuo klausimu? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 16 gruodžio 2007 - 17:43
Buvom ir mes susidure su tokia problema verysad.gif , bet kaip paaiskejo veliau, pirstukai supuliavo del auksinio stafilikoko, kuri maziukas "pasigavo" gimdymo namuose. Is pradziu i paraudusius pirstelius nelabai kreipiau demesi, po kiek laiko pastebejau, kad odele apie nagucius ne tik kad stipriai paraudusi, bet ir prisikaupe puliu verysad.gif . Supratau, kad juokauti ir paciai gydyti neverta, nes galiu prisidaryti bedos. Kreipemes i chirurga, kurio, didelei mano nuostabai, vienas pirmuju klausimu ir buvo-ar nesergat kokia zarnyno infekcija (bakterines kilmes). O tuo pat metu mes kaip tik vargom su zarnynu ir tyremes ismatas (veliau paaiskejo, kad turim ta AS), taigi tiek chirurgas, tiek ir pediatre patvirtino, kad toks pirstuku supuliavimas labai daznas prie zarnyno infekciju, o ypac sukeltu AS (nes kaip man buvo isaiskinta, mazyliu odele apie nagus labai daznai atplysta, trukineja, atsiranda mikroskopines zaizdeles, o bakterijoms tai labai palanki terpe veistis). Aciu dievui, chirurginio isikisimo neprireike, pakako antibiotinio tepaliuko ir, aisku, antibiotiku kurso nuo AS. Taip kad manau, jog net ir is paziuros i nekalta kudikelio pirstelio paraudima nereiktu ziureti pro pirstus ax.gif .
Atsakyti
blink.gif kažkaip net nustebau radusi tokią temą...nepagalvojau,kad kūdikiams taip gali būti...man pačiai buvo pradėjęs pirštas augti,bet tai dėl to,kad teko suvartot nemažą dozę antibiotikų po cezario...tai ir buvo dėl disbakteriozės (išsigydžiau su eteriu-anodija apvyniotą bintu pirštą apliejau kiaurai užteko poros parų ir išgijo)
Atsakyti
oj dar ir taip buna blink.gif ..na mum jau tuoj 5 menuo bus..be nagucius kerpames kas 2 dienas..po maudyniu...tfu tfu tfu ,bet taip dar nebuvo..gal del to,kad as juos kerpu ne apvaliai o tiesiai,trumpai..kad neliktu jokiu astriu galu padildinu su stikline dilde..per tiek laiko atkaliau sistema naguciu karpimo,kad viens du ir nukarpyti..uztrunku apie 5 min..na sisip tai negalima ilgu naguciu vaikui..gali persibrezt veiduka... blink.gif
Atsakyti
Maniškiui irgi buvo supūliavę, tai gydytoja išrašė levomekolio tepaliuko, Tvarstuką dėjau 2-3x d, priklausomai, kiek laiko išlaikydavo tvarstį smile.gif Paskui gavau tokį žalią tepaliuką Ilon (vokiškas) - liuks padėjo thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau... rizikuoju susikirst su moderatore ax.gif bet tas Ilon doh.gif
Pilnas pavadinimas Ilon Abszess Salbe, kainavo 13,46. Tai sakyčiau, jis veikia kaip senais laikais toks vyšnevskio tepalas. Surenka pūlius į vieną vietą. Jame yra maumedžių terpentinas, visai įkyrų kvapą turi...

Taigi, mes irgi naudojom tą ilon. Prastai buvo, paraudo pirštelis, grėsmė rimta atsirado.

Tada nuvedžiau vaiką pas odos gydytoją. Kadangi įkirpus daugiau į pirštuką, nei į nagutį, didelė tikimybė, jog toje vietoje užsiveisė nagų grybelis, tai išrašė kompensuojamą SANDOZ firmos tepalą EXODERIL 1 proc. Šiaip jis kainuoja virš 12 litų, kaip už kompensuojamą sumokėjau apie litą.
Patepus, iškart sumažėjo paraudimas, o sekančią dieną pirštuko spalva normalizavosi.

Dar rekomendavo patepti pažeistą nagiuką vaistinėse gaminamu tirpalu Sol. Methovioleti 1 proc spirituosale. Kaina 7,13. Nagiukas patampa violetiniu, lyg būtų rašaluotas.

Aš savo vaikui kirpau nagiukus, ir matyt, per daug nykštuko nagiuką patrumpinau. Tai pradėjo rausti, kamputyje kauptis pūliai. Dabar nagiukas yra nukritęs, ir gydytoja sakė, kad tik per 3 - 4 mėnesius pilnai ataugs naujas nagiukas. Ar jis bus gražus, nežinia. Gali būti ir "banguotas" unsure.gif
Atsakyti
Mes vargom su pūliuojančiais nagučiais nuo gimimo ir nesakau, kad iki šiol nevargstam, mano pupai 1 m. 10 mėn., šiandien atliko pirštukų operaciją, nes kitaip jau neįmanoma, važiavom iš Kauno į Vilnių, nes Kauno Klinikose pasakė, kad operuoti nereikia, vis tiek ataugs, o ką daryti mums, kai mėsytė aplink nagą beveik 'užlipo' ant nagučio, išvešėjo, nepadėjo nei Fucidin, nei Baneocin, nei zelionka, dėjom ir degtinę, voneles ruošėm druskos ir ramunėlių, važiavom į Ortopedinį, į kosmetinio pedikiūro kabinetą, ten sakė gink Dieve, nedarykit operacijos, subjauros nagiukus, kaip bus panelė su kreivais nagučiais. Išklausiau daug nuomonių, ryžausi, nes vaiko kančių daugiau negalėjau žiūrėti, avalynė bet kokia spaudžia, nes nagučiai ištinę, supūliavę praktiškai nuolatos.
Nuvažiavom į Baltijos Amerikos kliniką, padarė operaciją, nežinau, kaip bus ateityje, bet atrodo neblogai, nagučių net nepalietė, tai įdomu, ką turėjo galvoje gydytoja, sakydama, kad jį subjauros? g.gif Apipjaustė mėsytes aplnk nagą, ataugimo galimybė yra, nes negalėjo naudoti chemijos, kaip suaugusiems. Nežinau tiksliai kaip ta medžiaga vadinasi, bet suaugusiems po tokios operacijos patepa kažkokia medžiaga ir nagas neauga. Mano mažylei netepė, nes jos nagučiai turi dar augti. Tiesa, sumokėjom už operaciją (nes BAK paslaugos mokamos), bet negaila nė lito, kad tik mažutei padėtųsmile.gif
Atsakyti
na truputi ne i tema, bet apie nagucius smile.gif gal kas zinote,kodel galejo 10 men vaikeliui pasidaryti nelygus issilgais dryziais nagiukai, vaisu net ziureti, ar tai kokia liga, ar vitaminu truksta?..
Atsakyti
Sveikos mamos,

padėkite, prašau, kas susidrėte su panašia problema. Mano mažiukui tik 13 dienelių, maudydamo pastebėjome, jog užpūliavęs jo kojos nykštukas prie nago. Kaip reikėtų tą pūlinį ištraukti? Į ligoninę dėl to va-iuoti nesinori, be to, baisu iš ten dar krūvą zarazų parsivežti, juk mes tokie mažučiai dar... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte83 @ 2010 09 12, 14:23)
Sveikos mamos,

padėkite, prašau, kas susidrėte su panašia problema. Mano mažiukui tik 13 dienelių, maudydamo pastebėjome, jog užpūliavęs jo kojos nykštukas prie nago. Kaip reikėtų tą pūlinį ištraukti? Į ligoninę dėl to va-iuoti nesinori, be to, baisu iš ten dar krūvą zarazų parsivežti, juk mes tokie mažučiai dar...  verysad.gif

sveika ir mums tokia beda, ir ant abieju nyksciuku, pas mus manau kad lyg iaugineja nagas, neteisingai auga, tai kolkas bandau kirpti kad tik neiaugtu ir laukiu kol nuaugs nes tie kaip puliai yra virsuje, ne prie nago saknies. dar uzdedu alijosiaus sulciu ant vatos ir su kojnyte uzmaunu, kad karsti istrauktu nes ir paraude yra..
gal kas dar patarimu duos?
Atsakyti
na a ssu patarimu smile.gif
Mamytes nagas auga teisingai, neteisingai jus juos kerpate, nenukirpkite ju visiskai trumpai, o svarbiausia kampuciu neiskirpkite, iskerpat astriai kampucius trumpai ir kai jie auga iaugineja.
Pirmiausia pagalba puliojanciam , pamirkiti kalio permanganato tirpale arba kompresa jo deti, antra labai gerai gydo puliuojancias zaizdeles peroksidas ar buna toks specialus skystis zaizdom gydyt ir dezinfekuoti.
Kad istaisytumet tai kas yra ir daugiau neiauginetu reikia paimt geriau sterilaus binto , maza gabaliuka siulelio , ji surutuliuot ir zirklutem pakelus nago krastelius ji ( ta siuliuko burbuliuka) uzkisti kiek imanoma. Jis atkels naga nuo odeles ir taip jis nuaugs nepalietes odos ir neiauges, o toliau teisinga prieziura, kirpimas ir problemu tokiu nebebus. Dar tas siuliukas nepriaugs ir nieko su juo neatsitiks , nepergyvenkite mirksiukas.gif
Atsakyti