Įkraunama...
Įkraunama...

Įaugęs nagas ir pūliuojantis pirštukas

Mano mažylė pastoviai laiko suspaudusi kumščiukus ir jos tarpupirščiuose randu visokių pūkučių nuo rūbų, nuo patalynės, lupasi nuo pirštų odelė pastoviai, šunta, labai vargstam, gal kam taip yra ką darot jūs g.gif
Atsakyti
Tarp pirstuku buna prisirenka nesvarumu, ir ypac vaikuciam tokia situacija dazna uz ausyciu. Jei vaikuciui iki 2 men., tai buna keiciasi odele, todel ir lupasi, maniskiui luposi koju pirstuku odele. Praejo savaime smile.gif Vaikuti reiktu maudyti kasdien ir labai gerai nusausinti tas vieteles, galima patepti plonai kremuku nuo isutimu, tiktu Bepanten. Isaugsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Maudau kasdien valau, lupinėju, pora valandų ir vėl pilna tų nešvarumų, dar suspaudusi laiko atlenkti pirštų neina o kai atlenki labai papriekaištauja
Atsakyti
As nelupinejau, gal nereiktu erzinti odeles g.gif Gal dedate marskinelius su pirstinytem? Tada labaiu prakaituoja. O vitamina D geriate, nes jei trukumas, tai buna rankytes ir kojytes labai prakaituoja doh.gif O gal tiesiog per daug del to jaudinates, gal nera taip jau baisiai? Buna vaikuciams prakaituoja tarpupirsciai ir delniukai, ir parausta, ir prisirenka nesvaruu, bet 2-3 kartus nuplauni, nusausini ir viskas. Galima nuprausti ramuneliu nuoviru ar kalio permanganato svelniu tirpalu, dezinfekuoja odele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arsua32: 23 rugpjūčio 2007 - 09:53
tai lupineja pukelius kaip supratau smile.gif
pas visus renkas pukuciai wink.gif vit D tai reiktu duot jei neduodat. plaukit rankytes ir kaip minejo - bepantenu plonai tepkit - ji i burna galima imt jei ka.
maziukai kumstukus ir buna suspaude. atleis wink.gif kai maitinat - imkit rankyte ir masazuokit pirsciuku galiukus - taip atpalaiduos rankytes, plius pirstu galuose yra nervai, kuriuos stimuliuojant kazkaip geriau vaiko kalbos vystymuisi yra smile.gif cia daktaras sake man smile.gif
Atsakyti
Maniskiui irgi ta pati problema,bet as per daug nekreipiu demesio. blush2.gif Praplaunu vandenuku,ir tiek.O kad lupasi odele,tai manau,taip turi but.. g.gif As tai niekuo netepu..
Atsakyti
Kad nepūliuotų, rekomenduojama patepti spirituku, ypač kai nagiukai kerpami pirmus kartus
Atsakyti
aš visad patepdavau tuo pačiu spirituku, kur bambutę užgydėm, kiekvieną kartą po kirpimo, nes ir mums atsirasdavo, bet aš pati gal neteisingai nukirpdavau, o po patepimų baigėsi ši problema, vieną kartą tepiau su peroksidu, nes spiritas buvo pasibaigęs
Atsakyti
Kai mano berniukas buvo maziukas ir laikydavo suspaudes kumsciukus, jam irgi tarp pirsciuku rasdavau pukeliu visokiu, tai isimdavau su ranka ir nuplaudavau vandenuku, niekuo netepdavau, stengiaus kuo daugiau laikyti be pirstinyciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Geriam ir vit. D ir plaunam pirštinyčių nemaunu ir taip labai šilta prakaituoja, bet tie pūkučiai net smirda rankytę pauosčius tai ir bėgu plauti
Atsakyti
QUOTE(FRAU @ 2007 08 23, 22:17)
Kad nepūliuotų, rekomenduojama patepti spirituku, ypač kai nagiukai kerpami pirmus kartus


drinks_cheers.gif

QUOTE(skriba @ 2007 08 23, 22:26)
aš visad patepdavau tuo pačiu spirituku, kur bambutę užgydėm, kiekvieną kartą po kirpimo, nes ir mums atsirasdavo, bet aš pati gal neteisingai nukirpdavau, o po patepimų baigėsi ši problema, vieną kartą tepiau su peroksidu, nes spiritas buvo pasibaigęs


salicilo rugsties spiritas parduodamas be recepto, o dezinfekcijai lygiai taip pat tinka- tiek zirkluciu, tiek termometro mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau kad nuo zirkluciu. Mano drauge, kai pirmaji karta kirpo vaikui nagucius neisdenfikavo zirkluciu tai po pirmo kirpimo iskarto naguciai uzpuliavo, vaziavo i ligonine.
Atsakyti