Įkraunama...
Įkraunama...

Įaugęs nagas ir pūliuojantis pirštukas

Maniškį kai gydytojas pirmą mėnesį apžiūrinėjo, tai žiūrėjo ar nėra pūlinukų prie nagiukų. Sakė, kad mažiukams būna. Bet pas mus tokio dalyko nebuvo, tai ir nežinau ką patart. Gal tikrai gydytojui pasirodykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2007 06 19, 15:27)
manajam buvo pulinukai, kurie sukietejo ir nukrito. chirurge apreke kam vaiko neprausiu ir laikau purvinu - tipo ten nesvarumai...nors gyd vaiko mate kad pulinukai... nu nzn, bandyk pas gyd eit pasitart...

blink.gif blink.gif siaubas tie gydytojai kaikurie, ir cia girdziu ne prmas atvejis kai aprekia del durnu dalyku blink.gif blink.gif , pvz. del sukietejusiu vaiko viduriuku blink.gif
tikrai ne nesvarumai schmoll.gif , prausiu ir valau vaika daznai, nepakenciu purvinu vaiku, todel ir savo labai priziuriu. na kad pulinukai tai nepastebejau g.gif , o tavo vaikuciui skaudejo kai lietei? nes manasis nereaguoja, kai apziurejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2007 06 19, 13:38)
blink.gif  blink.gif  siaubas tie gydytojai kaikurie, ir cia girdziu ne prmas atvejis kai aprekia del durnu dalyku blink.gif  blink.gif , pvz. del sukietejusiu vaiko viduriuku blink.gif
tikrai ne nesvarumai schmoll.gif , prausiu ir valau vaika daznai,  nepakenciu purvinu vaiku, todel ir savo labai priziuriu. na kad pulinukai tai nepastebejau g.gif , o tavo vaikuciui skaudejo kai lietei? nes manasis nereaguoja, kai apziurejau unsure.gif

nea, neskaudejo maniskiui. as tai irgi visad prausiu normaliai - nuo gimimo gi maudau - ne suniukas juk biggrin.gif
as ir pavalydavau biski kazkuo dezinfekciniu kur buvo davus sesute, bet paskuj savaime issivale...
ir dabar ant delno yra spuogiukas kazkoks, bet nu nzn...neskubu pas gyd eit, gal ir reiktu, bet jis nedideja, toks paprastas su baltu pulinuku. tikrai ne nuo nesvarumo...tu tikrai pas gyd uzsuke - gi gali belekada nueit, nereik registruotis wink.gif
Atsakyti
nzn., kaip lietuvoje blush2.gif , bet man reikia registruotis unsure.gif turejau kai sunui bus sesios savaites eit pas gydytoju apziurai, tai isivaizduok nueinu - gydytojas kuris man pakirtas - atostogose, tai po savaites uzregistravo mane doh.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Imen: 19 birželio 2007 - 15:33
Buvo mano mažiukei atsiradę tokie balti taškiukai aplink nagučius. Nepagalvojau, kad reikėtų sunerimti, o jie ir pranyko, kaip ir atsirado, niekuo netepant
Atsakyti
g.gif oje, tai tada tikrai nesamone sad.gif
zodziu, gal tada palauk biskiuka? jei vaikas nereguoja.
nors man keista - vaikui buna ir nagiukas atplysta - o jis nieko - tyli. gal nejaucia tokiu skausmu
Atsakyti
mano mazuliui buvo pulinukai! gal gimdet antakalnio gimdymo namuose? Girdejau kad daug kam taip atsitiko, kas gimde ten!
Papildyta:
QUOTE(onushkis @ 2007 06 19, 16:00)
mano mazuliui buvo pulinukai! gal gimdet antakalnio gimdymo namuose? Girdejau kad daug kam taip atsitiko, kas gimde ten!


reik pirstuka permanganatu patept leist isdziut, ir tada patepti - Abszess-Salbe. Tepalas puliniam gydit
Atsakyti
QUOTE(Imen @ 2007 06 19, 14:57)
sveikos mamos,

siandien prausdama mazyli, karpydama jo nagiukus pastebejau apie nagiukus, eilute aplink tokius kaip spuogelius, pusleles... ir beveik ant kiekvieno! siaubas kaip issigandau blink.gif , ar kam nors yra taip buve? ir zinot kas tai?
labai aciu uz atsakyma smile.gif


Musu seimos gydytoja (vaiku prieziura ji studijavo JAV ir Izraelyje) iskart perspejo, kad nagu kampuciuose gali susiformuoti pulinikai, kuriuos reikia valyti spiritu... o as is praktikos pastebejau, kad pulinukai nesusiformuoja, jei kasdien kiekvieno nagucio kamputi svelniai iskelti virs odeles... tai labai patogu daryti, kol kudikis zinda... o ir jam patinka, kad mamyte svelniai ciupineja pirsciukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uabaduba @ 2007 06 21, 14:20)
Musu seimos gydytoja (vaiku prieziura ji studijavo JAV ir Izraelyje) iskart perspejo, kad nagu kampuciuose gali susiformuoti pulinikai, kuriuos reikia valyti spiritu...

Bet čia ne kampučiuose, o aplink visą nagiuką
Atsakyti
pas mumi nuo gimimo prie nagiuku toki pulinukai ir paraude. ir nemanau kad cia nuo purvo. vaikiukas gimt purvinas negalejo blink.gif valiau spiritu, bet ne ka padejo, isauga po truputi.
Atsakyti
nu vat mes neapsejom be operacijos verysad.gif
Atsakyti
Mano pupai irgi supūliuoja, bet aš valau žirklutes spiritu ir po to nagikus nuvalau, bet būna vistiek kad supūliuoja g.gif
Atsakyti