Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Ui, kie čia grožių wub.gif


QUOTE(ingapoc @ 2010 09 22, 09:50)
as praeitais metais nusimezgiau tokia..dabar jau vis pamastau ,kad dar vienos noriu smile.gif
user posted image

Aš irgi galvoju apie tokią žieminukę. O sakykit, kaip ties užpakaliu, neišsisėdi ji, nes kažkaip bijau šito. Reik turbūt megzt labai „kietai“ g.gif
Gal patartumėt kokius siūlus pirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juny: 24 rugsėjo 2010 - 10:06
Na mano cia tai pusvilne tokia gan standi..nzn, man kazkaip neissisedejo kolkas, sedant biski suknele pakeliu i virsu, kad ties dupce lb neisitemptu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 09 24, 11:52)
Na mano cia tai pusvilne tokia gan standi..nzn, man kazkaip neissisedejo kolkas, sedant biski suknele pakeliu i virsu, kad ties dupce lb neisitemptu  smile.gif

Aišku, ačiū 4u.gif Žodžiu, pamušalo dėti kaip ir nėr butinybės g.gif
Atsakyti
Sveikos,

Aš čia netyčia pas mezgėjėles užklydau ir man toks klausimas - ar Jūs čia tik viena prieš kitą rodotės ar ir užsisakyti ką nors būtų galima? blush2.gif
Atsakyti
Čia paprastai rodom ką mokam, patarimais ir idėjomis dalijamės, klausiam kas neaišku. O užsisakyt reiktų skelbimų lentoj rankdarbių skyrelyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 24 rugsėjo 2010 - 13:50
Ligvita, aš dar kankinu jus dėl tos suknelės. Nėriau viršų ratu, kol priėjau prie tos vietos,kur rankovėm išėmimai yra. Tada atsiskiria priekis ir nugara. Bet jei neriant verčiu nėrinį,tai pradeda skirtis raštas. Kaip jus darėt? Ar eilės gale reikia nutraukinėt siūlą,kad nesiskirtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 09 13, 12:06)
Na aišku po Mazosios grožio net baisu čia demonstruotis...
Atsiduodu jūsų teismui...
beje aš irgi galutinį variantą palikau be diržo....


turiu klausimuka, kaip mezgete sia suknele, kad liemens srityje nesimatytu perejimo nuo sijono i virsu g.gif
nes mezgu pagal schema zurnale tai matau, kad matysis perejimas doh.gif o man tai nelabai patinka???
Negi nuo peciu pradeti reikejo g.gif

Pasirodau ir as
user posted image
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 09 24, 20:30)
Ligvita, aš dar kankinu jus dėl tos suknelės. Nėriau viršų ratu, kol priėjau prie tos vietos,kur rankovėm išėmimai yra. Tada atsiskiria priekis ir nugara. Bet jei neriant verčiu nėrinį,tai pradeda skirtis raštas. Kaip jus darėt? Ar eilės gale reikia nutraukinėt siūlą,kad nesiskirtų? g.gif


Aš nors ne Ligvita, bet galiu papasakoti, kaip darau. Kai neriu kūną apvaliai iki pažastų, vieną ratą neriu į vieną į pusę, kitą ratą į kitą pusę. Tada niekas nesiskiria, kai pradedam nerti nugarą ir priekį atskirai. O dabar, suprantu, bus gaila viską ardyti ir, kad nesiskirtų viršus, aš nutraukinėčiau siūlą. Aišku, vargas, bet viską išardyt ir nerti iš naujo, kad rezultats patiktų, dar didesnis vargas doh.gif
Atsakyti
rodyta suknele su pasuknele.dirzo gal kiek per daug,kliente uzsides pagal save smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 25, 11:43)
Aš nors ne Ligvita, bet galiu papasakoti, kaip darau. Kai neriu kūną apvaliai iki pažastų, vieną ratą neriu į vieną į pusę, kitą ratą į kitą pusę. Tada niekas nesiskiria, kai pradedam nerti nugarą ir priekį atskirai. O dabar, suprantu, bus gaila viską ardyti ir, kad nesiskirtų viršus, aš nutraukinėčiau siūlą. Aišku, vargas, bet viską išardyt ir nerti iš naujo, kad rezultats patiktų, dar didesnis vargas  doh.gif


Ačiū 4u.gif , įtariu ardysiu,nes kai reiks galus paslepinėt vėl bus vargo. Tos suknelės raštas lengvas,greit neriasi. O tada sijoną neriat irgi viena ratą į vieną, o kitą į kitą pusę?
Atsakyti
benomama,labai grazu,o su tinkama pasuknele bus is vis nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 09 25, 18:59)
benomama,labai grazu,o su tinkama pasuknele bus is vis nuostabu bigsmile.gif

sutinku 100 procentu thumbup.gif

SOS merginos, o gal pamatys Romap... ar gal kas mezgete sia suknia, as uzstigau ties rastu.
niekaip negaliu dabar ikelti nes turiu tik popierini varianta, bet pasakykit kaip raste eina
3 suimam 2 uzmetimai 3 suimam 2 uzmetimai.
(3oo3oo3oo3)
tai kaip blogije puseje megsti??? g.gif tuos 2 uzmetimus??
man gfaunasi, akd 1aki ismezgu, o kita vel gaunasi uzmetimas g.gif gal per nakti rasiu rasta tai ikelsiu ryt, o jei kuri supratot mano klausimuka tai butu malonu, kad pakomentuotumet doh.gif
Atsakyti