Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

La Perla, nuostabus darbelis, nieko nepridursi. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(remda @ 2010 11 29, 15:51)
rodausi ir as, pirmoji mano megzta suknele user posted image

Labai dailu ir elegantiska thumbup.gif bet koki zurnala papuostu.Jei tai pirma suknele,tai ko galima laukti veliau g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
aciu zuzana smile.gif

o cia trumpam ikeliu, kad nekompromituot sunaus kaip mano sunus manekene buvo lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

taciau tai tik irodo kad suknute universali: nuo 1 iki 4 metu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 30 lapkričio 2010 - 10:40
La Perla, nuostabu wub.gif Nebūtum sakius, kad čia sūnus, būčiau pagalvojus kad čia mergytė, kuriai megzta suknytė wub.gif Grožis vaiko wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na o čia suknytė mažai mergytei
http://public.fotki....1/gedc0171.html
Atsakyti
gal zinote kur rasti tokios ar panasios sukneles-tunikos schemute user posted image
Atsakyti
La perla, zuzana, remda - zavios jusu suknytes.
Atnesu parodyti moherine suknele-tunika, tik foto nelabai kokybiska, nes juoda spalva sunkiai nuotraukose atsiskleidzia..
user posted image
Atsakyti
Pagaliau galiu įdėti suknutės foto
user posted image
Atsakyti
Pasirodau su savo naujausia ax.gif Po truputį ruošiuos šventėms, laiko dar yra pataisyti, tad kritiką mielai priimu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2010 11 30, 10:01)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif  4u.gif
superinis darbelis. Labai grazus ir taip figura paryskina!!!
O is kur schemute?

schema is galvos, niekad nieko nesibraizau, tik truputi pamezgusi apskaiciuoju kiek laidyti sonuose, ar rankoves kad graziai platetu ar siauretu.o rastas irgi labai paprastas. Tai pirma mano suknele, bet siaip ne pirmas darbelis
Atsakyti
QUOTE(cordi @ 2010 11 30, 19:16)
Pasirodau su savo naujausia  ax.gif Po truputį ruošiuos šventėms, laiko dar yra pataisyti, tad kritiką mielai priimu  blush2.gif
user posted image

labai graži thumbup.gif
Atsakyti
cordi: puikus modeliukas, man tokio tipo sukneles labai patinka, nes kazkaip vizualiai devinciaja lieknina. nors spalvyte ir ne mano skonio, bet tai nesvarbu, daug darbelio ideta, pagyrimai! beje kodel sijoniukas taip nenoriai krenta? gal dar negarinta?
Atsakyti