Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(rasa32 @ 2010 11 20, 16:56)
Labai dailus darbeliai  thumbup.gif Tik pirmosios moteriskes vietoj tokio fasono nesirinkciau ax.gif Reiktu platejancio modeliuko.

Čia tiesus siluetas, bet tik numegztas ir neatgarintas. todėl toks susitraukęs. O suknutė neaptempta, otik prigludusi.
Atsakyti
Gražūs darbai 4u.gif
O kaip vyksta atgarinimas g.gif
Atsakyti
laba diena mergaites, atejau su prasymu.....kazkada esu maciusi ideta megsta statkeviciaus suknele, ja issisaugfojau kompe bet veliau jam pagedus dingo ir issaugotas failas, gal kuri turite jo megstu sukneliu g.gif (jeigu ankstesnese temose yra ideta as galiu pati susirasti)
Atsakyti
statkevicius.com visi jo darbai 4u.gif
Atsakyti
O štai dar tokia suknutė
user posted image
Atsakyti
Laba diena,pagaliau baigta suknia(ta,kur skersavo).O vaistas nuo skersavimo labai paprastas:reikia,kad būtų nemažai išvirkščiųjų akių.Jei geros akys eina taip\,tada išvirkščios eis taip / ir mezginys išsitiesina.Paprasta,bet kol daėjo... doh.gif lotuliukas.gif Klientė liko patenkinta.Čia ji apsirengusi.Tik jau mano fotikas, tai neduok dieve.user posted imageuser posted imageURL=http://radikal.ru/F/i071.radikal.ru/1011/4b/8fe1511f2ce4.jpg.html]user posted image[/URL]user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sandriene123 labai graži suknelė thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
Sandriene123, žavi suknia thumbup.gif
Atsakyti
Laba visoms,
Nezinau kur ieskoti, tai pabandysiu cia uzklausti mamyciu ax.gif ar kuri nors nori ir gali iki vasaros nunerti 3 sukneles? ax.gif blush2.gif Detaliau ko noriu papasakociau per AZ 4u.gif lauksiu norinciu ir galinciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 11 23, 13:19)
Laba diena,pagaliau baigta suknia(ta,kur skersavo).O vaistas nuo skersavimo labai paprastas:reikia,kad būtų nemažai išvirkščiųjų akių.Jei geros akys eina taip\,tada išvirkščios eis taip / ir mezginys išsitiesina.Paprasta,bet kol daėjo...  doh.gif  lotuliukas.gif Klientė liko patenkinta.

Gražu 4u.gif Ir ačiū už receptą nuo skersuojančių akių 4u.gif Iki šiol buvau šventai įsitikinus, kad tai nepataisoma
Atsakyti
Ilgai lauktos nuotraukos iš klientės blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 23 lapkričio 2010 - 22:35