Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(coliukasv @ 2010 11 12, 21:16)
labai norėčiau tokio platėjimo sijonuko.. tiesa nzn kur info ieškot apie tai.. na pradedant schemom.. kiek siūlų reikėtų. o gal tokia tema yra.. nes neradau..

4u.gif
Atsakyti
viena uz kita grazesnes sukneles
jei galima atsiuskit zuzana*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimike: 15 lapkričio 2010 - 20:45
QUOTE(Ligvita @ 2010 11 11, 14:40)

pamenu, domėjotės šilkmoherio kainomis - Kaune ( Dainavos PC, 131 skyriuj) pirkau 25g/210m, 77% Super Kid Mohair/28% Silk 'Alvita' po 10Lt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos reikalinga pagalba gal matet siu sukneliu schemas kurnors?
user posted image
user posted image
Atsakyti
laimike, rytoj po pietų įmesiu elniukus, laukiu pagalbininkės kaip tai padaryti. O dabar ką tik pabaigta suknutė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 11 11, 13:26)
ne i tema, bet kur mohera su silko po 15lt? Labai aktualu, nes as pigiau kaip uz 19lt senokai niekur nemaciau


Silniuje Siūlų oazėje pirkau, man atvežė į namus moherą su šilku, tai kainavo 14,50 Lt ir Justiniškėse Norfos apačioje yra siūlų parduotuvė, ten kainuoja 15 Lt. Labai faini siūliukai.
Atsakyti
Paprasta suknelė, tik jau foto kokybė tai atsiprašau, nu nesusidraugaujam su fotiku vakarais kai reikia fotografuoti blush2.gif

user posted image
Atsakyti
sauadsa, labai daili suknutė thumbup.gif ir jums labai tinka. Iš kokių siūlų mezgėte ir kiek sumezgėte?
Atsakyti
liuks suknele thumbup.gif Ir kaip dailiai ziurisi ant jusu smile.gif
Atsakyti
suknelė su triju ketvirčiu rankovėmis, mažai mergytei 4u.gif
user posted image

raštas, labai neaiškiai nusif.
user posted image
Atsakyti
Aelitka, LeKrista, dėkui , tik nuotraukoje ne aš, o mano sesė, aš kiek lieknesnė ir aukštesnė blush2.gif . Sesei ir megzta šita suknelė smile.gif . O mezgiau iš paprasčiausios pusvilnės Nako, sumezgiau 700 gramų. Dydis maždaug 38 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauadsa: 17 lapkričio 2010 - 13:29
ateinu pasigirti su zuzanos megzta suknele, kuri, kaip ir maniau, puikiai tinka prie mano paltuko tongue.gif
user posted image
user posted image
tik isivaizduojamu baltu pedkelniu dar neturiu, bet aciu merginoms, jau zinau kur gauti lotuliukas.gif
Atsakyti