Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Ačiū už pagyrimus,bet sijono schemos vienos neturiu.Kadangi pirmos servetėlės ilgio pritrūkau,kombinavau dvi servetėles
Atsakyti
aš taippat šią savaitę turiu gauti zuzanos suknelę, labai laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 15, 11:10)
aš taippat šią savaitę turiu gauti zuzanos suknelę, labai laukiu  bigsmile.gif

ir as laukiu laukiu smile.gif
Atsakyti
Niu baikit erzint su tom mašininėm suknelėm. Aš irgi tokios noriu, bet mašinos neturiu, tai megzčiau tris metus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 15, 12:51)
Niu baikit erzint su tom mašininėm suknelėm. Aš irgi tokios noriu, bet mašinos neturiu, tai megzčiau tris metus  doh.gif

tongue.gif na ir as jos neturiu bet va suknele turesiu smile.gif tikdabar nzn kur gauti baltas nepersisvieciancias t.y. storesnes pedkelnes, gal matet kur?
nes tokia jau mano vizija kad prie sitos suknutes noriu baltu pedkelniu...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 11 15, 14:01)
tongue.gif  na ir as jos neturiu bet va suknele turesiu  smile.gif  tikdabar nzn kur gauti baltas nepersisvieciancias t.y. storesnes pedkelnes, gal matet kur?
nes tokia jau mano vizija kad prie sitos suknutes noriu baltu pedkelniu...

pėdkelnių reikia ir ieškoti kojinių/pėdkelnių skyriuose lotuliukas.gif Kai reikėjo, radau įvairių storių ir pagrindinių spalvų ( juoda, pilka, balta, t. ruda)
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 13:10)
pėdkelnių reikia ir ieškoti kojinių/pėdkelnių skyriuose  lotuliukas.gif Kai reikėjo, radau įvairių storių ir pagrindinių spalvų ( juoda, pilka, balta, t. ruda)

gal didesniuose miestuose...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 11 15, 14:17)
gal didesniuose miestuose...

šiais laikais? bigsmile.gif O kam tuomet Internetas ir Internetinė prekyba? bigsmile.gif Pati pirkau H&M ( Realioj parduotuvėj, išbandžiau. Patiko).
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 14:11)
šiais laikais?  bigsmile.gif O kam tuomet Internetas ir Internetinė prekyba?  bigsmile.gif Pati pirkau H&M ( Realioj parduotuvėj, išbandžiau. Patiko).

siais laikais lotuliukas.gif patikek, savo mieste neradau to ko noriu o apie kojiniu pirkima internetu, prisipazinsiu, nepagalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mus sm'e skelbimų lentoje, tevu skyriuje pirmame psl. yra tema "originalios pedkelnės", aš ten jau porą medolių nusižiūrėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 15, 14:33)
pas mus sm'e skelbimų lentoje, tevu skyriuje pirmame psl. yra tema "originalios pedkelnės", aš ten jau porą medolių nusižiūrėjau smile.gif

aciu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 11 15, 14:01)
tongue.gif  na ir as jos neturiu bet va suknele turesiu  smile.gif  tikdabar nzn kur gauti baltas nepersisvieciancias t.y. storesnes pedkelnes, gal matet kur?
nes tokia jau mano vizija kad prie sitos suknutes noriu baltu pedkelniu...

O turguje pirkau net 600 denu pedkelnes. Del baltu-negarantuoju, bet spalvu pasirinkimas buvo
Atsakyti