Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Dar viena tokia suknutė, tik dabar su elniukais.
user posted image
Atsakyti
Zuzana,labai gražu, aš jau pradedu taupyti užsakymui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spygliusss @ 2010 11 12, 14:05)
Atkreipiau dėmesį, kad daugelyje žinučių rašoma 'sunkus, varginantis darbas" ar kažkaip panašiai, nelabai sutinku su tuo, nes šiame forume dalyvės neretai mėgsta megzti/nerti (tame tarpe ir aš  4u.gif ), be to dalinasi idėjomis ir net semiasi drąsos išbandyti didesnius/sudėtingesnius darbus. Darbas reikalauja kruoštumo ir pan, bet jei labai nuvargintų, kaži ar tiek mezgėjėlių čia turėtume  wub.gif

Nenorėčiau sutikti kad mezgimas labai lengvas darbas g.gif Viena yra, kai mezgi tik sau turėdama laiko ir nešioji tokią suknelę, kokia gaunasi, o visai kas kita, kai mezgi už pinigėlius mirksiukas.gif Antru atveju, viskas turi būti padaryta idealiai mirksiukas.gif Tarkim, aš jau kelias sukneles nusimezgiau sau ir nešioju, kokios gavosi, jau buvo prašymų, kad numegsčiau suknelių ir už pinigėlius, bet tai dar ne mano nosiai, dar mažai praktiko pas mane smile.gif Be to kai mezgi sau, tai turi laisvą minutėlę ir mezgi,tada taip-mezgimas yra malonumas, o kai mezgi pagal užsakymą-reikia spėti numegzt pažadėtam laikui,tada jau yra darbas mirksiukas.gif
Viluteee, La Perla, Capricorn darbai man yra įkvėpimo šaltinis šaunuolės merginos wub.gif
Tiesa, nusimezgiau ir aš pirmąją moherinukę, bet dar pasuknelės neturiu, tai nesirodysiu dar blush2.gif Parodysiu, kai turėsiu pilną komplektą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 12, 12:06)
O štai toks kalėdinis variantas.
user posted image

tikra kalėdinė suknytė smile.gif
Atsakyti
Rodau savo megztą mocherinukę,kurios taip ir neturėjau progos užsidėt,tad ,jei ką domina pirkimas,rašykit į a.ž.Siūlai-kid mochair,man ilgis (ūgis -167cm)-vos žemiau kelių.
user posted image
Rankovė-3/4ilgio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fiona35: 14 lapkričio 2010 - 10:33
QUOTE(fiona35 @ 2010 11 14, 10:32)
Rodau savo megztą mocherinukę,kurios taip ir neturėjau progos užsidėt,tad ,jei ką domina pirkimas,rašykit į a.ž.Siūlai-kid mochair,man ilgis (ūgis -167cm)-vos žemiau kelių.


Grazi suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2010 11 14, 10:32)
Rodau savo megztą mocherinukę,kurios taip ir neturėjau progos užsidėt,tad ,jei ką domina pirkimas,rašykit į a.ž.Siūlai-kid mochair,man ilgis (ūgis -167cm)-vos žemiau kelių.
user posted image

oho kaip gražu! wub.gif
o sijono raštu gal galite pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
Labai daili suknelė. Aš ir sijono schemos norėč ax.gif
Atsakyti
O čia dar vienas modeliukas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 14, 19:43)
O čia dar vienas modeliukas  biggrin.gif
user posted image

nereaaaaliai wub.gif wub.gif aciu aciu aciu wub.gif wub.gif

sita suknute pasirodysiu ir ant saves smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 14 lapkričio 2010 - 20:17
labai graziai atrodo paskutine suknele noreciau paprasyti rastelio apacios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laimike, čia perfokorta, jeigu reikia galiu atsiųsti .O štai tokia maža suknytė.
user posted image
Atsakyti