Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

doh.gif lotuliukas.gif diskusija be galo, mums kas nors kažkiek mezgam viskas suprantama, kas nieko savo gyvenime nemezgė atrodo niekis. Darbas begalinis wub.gif
Visada kas moka pinigus nori pigiau nupirkt o pardavėjas brangiau parduot mirksiukas.gif

Ne kiekvienas ir gali rengtis rankų darbo rūbais jeigu nesugeba pats to lieka mokėt, o jei nėra iš ko tada yra kitų pasirinkimų . Kodėl niekas nešaukia kai už dizainerio siūtus rūbus moka 0000 sumas, tai ir mūsų Viliutė, La perla ir kitos neužsigaukit jei nepaminėjau AUKSARANKĖS mums žinoms dizainerės ir tikrai vertos tų nulių ir pagarbos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 11 lapkričio 2010 - 19:12
O štai toks kalėdinis variantas.
user posted image
Atsakyti
uojjjj wub.gif griūsiu. unsure.gif šitas variantas pats gražiausias ir ta pieno spalvytė laaaaaaaabai skani. biggrin.gif gaila man netinka balta nes apkūnoka esu verysad.gif jau užtenka kad spiegiančią raudoną drįsau nusimegzt
Atsakyti
QUOTE(Vaima @ 2010 11 11, 19:10)
:tai ir mūsų Viliutė, La perla ir kitos neužsigaukit jei nepaminėjau AUKSARANKĖS mums žinoms dizainerės ir tikrai vertos tų nulių ir pagarbos  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pirmiausiai tai labai aciu ir uz mano vardo paminejima, be galo malonu pamatyti kad kazkas isimine ir mane smile.gif
o siaip sekiau sia diskusija ir priejau tokios nuomones: yra daug talentingu zmoniu, kurie tikrai verti dizainerio vardo (vel paminesiu Viliuteee) tiesiog gal neturi pakankamai galimybiu ar noro atidaryti savo salona, garsinti savo varda ir tyliai, nemojuodami etiketemis "MADE BY.." kuria grozius.
Na, o merginos, kurioms nesvarbios etiketes, gali dziaugtis, galedamos isigyti tikrai ne prastesni, o kartais ir geresni daikta uz mazesnius pinigus.

tik skaudu vienas dalykas: jei ranku darbo drabuzis yra ne dizainerio, visiems labai brangu, bet va jei jau dizainerio tai viskas ok.

Reziume: mes galime rinktis tai ko norime, kaip norime ir uz kiek norime 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2010 11 12, 11:20)
tik skaudu vienas dalykas: jei ranku darbo drabuzis yra ne dizainerio, visiems labai brangu, bet va jei jau dizainerio tai viskas ok.

yra skirtingos vartotojų grupės, nereiktų mūsų visų suplakti į vieną wink.gif Tiek to tie perkantys/neperkantys. Juokingiausia išgirst tokius perliukus - 'įsivaizduoji, jaunoji su megzta suknele buvo. Sakė dizainerio. Tai ar ji pinigų nebeturi normaliai suknelei ar tas dizaineris visai žlugęs". Ir taip nuoširdžiai stebisi. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 12 lapkričio 2010 - 11:00
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 10, 13:12)
labai grazi suknyte, va tokiu rastu mezge is margu siulu

QUOTE(Sandriene123 @ 2010 11 10, 17:09)
Nuostabu 4u.gif  wub.gif

Ačiū 4u.gif . Visas grožis kaip ir sakiau pereinančiuose siūliukuose mirksiukas.gif .

QUOTE(okkey @ 2010 11 11, 08:41)
cia tokia itk per savaitgali  blink.gif ne nu jooooooooo. nu tempai nerealus, nu grozis koks  wub.gif

Ačiū 4u.gif . Na kai užsikabini, t.y. pagauni azartą, tai kartais ir naktį susitrumpini lotuliukas.gif . Svarbu, kad sekasi ir ardyt nereikia tongue.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 12, 10:54)
Juokingiausia išgirst tokius perliukus - 'įsivaizduoji, jaunoji su megzta suknele buvo. Sakė dizainerio. Tai ar ji pinigų nebeturi normaliai suknelei ar tas dizaineris visai žlugęs". Ir taip nuoširdžiai stebisi.  doh.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif bet taip gali tik pasakyti neišmanėlis, ne kiekvieno nosiai tokius grožius sukurt ir apsirenkt, man tos nuotakos daug gražesnės , negu su tomis amerikoniškom, atlasinėm, tortinėm doh.gif nors pati prieš nnnnn metų su tokia tekėjau verysad.gif , bet viliuosi dvidešimtom metinėm susikurti kažką gražaus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaima: 12 lapkričio 2010 - 12:10
Manau į kainą suknelės galima labai techniškai pažiūrėti: medžiagos (siūlai) + darbas (valandų praleistų prie mezginio kiekis * vidutine darbo valandos kaina, turėtų tikrai būti ne minimalaus uždarbio dydis, tai nėra masinio vartojimo ar pirmo būtinumo prekė) + prekinis ženklas (visa kūrybinė energija, reklama,palaikymas ir pan.) - tai ar dizainerio darbas, ar auksarankės mezgėjos, savikaina suknelių vistiek gaunasi įspūdinga. Atkreipiau dėmesį, kad daugelyje žinučių rašoma 'sunkus, varginantis darbas" ar kažkaip panašiai, nelabai sutinku su tuo, nes šiame forume dalyvės neretai mėgsta megzti/nerti (tame tarpe ir aš 4u.gif ), be to dalinasi idėjomis ir net semiasi drąsos išbandyti didesnius/sudėtingesnius darbus. Darbas reikalauja kruoštumo ir pan, bet jei labai nuvargintų, kaži ar tiek mezgėjėlių čia turėtume wub.gif
Be to, yra verslo dėsnis paprastas: jei gali parduoti brangiai, kam siųlyti pigiai? lotuliukas.gif
Nepakeisim visuomenės nuo aukščiau Gaudvilės pacituoto požiūrio thumbup.gif kažin ar kokiam Ž... žurnale nepublikavo kiek žmonių tiek nuomonių
Būtinai megsiu servetėlinukę drinks_cheers.gif
Atsakyti
labai labai aciu la Perlai ir visoms dalyvavusioms diskusijoje apie mocherinukes sukneles.esu labai pamaloninta. 4u.gif Siulau uzbaigti sia tema ir toliau rodytis savo grozius.Kaip mokytoja ir mama labai dziaugiuosi jaunosiomis kurejomis ,linkiu joms kuo didziausios sekmes,galbut ir dizaineremis tapti (apie ka pati ne karta svajojau),buti ivertintomis ir pripazintomis.o labiausiai mums visoms linkiu,kad musu darbas nenustotu buti vertinamas ir tinkamai ivertinamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzyte5 @ 2010 09 19, 13:27)
Gal kas turi siu sukneliu schemutes? Aciu.
user posted image



labai norėčiau tokio platėjimo sijonuko.. tiesa nzn kur info ieškot apie tai.. na pradedant schemom.. kiek siūlų reikėtų. o gal tokia tema yra.. nes neradau..
Atsakyti
Fantastiškai gražios tos servėtelinukės 4u.gif Pasiryžčiau ir aš gal išbandyt sau tokią nunarpliot. Tik kad turiu labai jautrią odą ir mochera tikrai ne man (net ir mochera su šilku - turėjau šalį tokį, negaliu nešiot) unsure.gif Gal galėtumėt patart, iš kokių dar siūlų gražiai žiūrėtųsi tokia suknelė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 12 lapkričio 2010 - 20:54
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 11 12, 21:54)
Fantastiškai gražios tos servėtelinukės  4u.gif Pasiryžčiau ir aš gal išbandyt sau tokią nunarpliot. Tik kad turiu labai jautrią odą ir mochera tikrai ne man (net ir mochera su šilku - turėjau šalį tokį, negaliu nešiot)  unsure.gif Gal galėtumėt patart, iš kokių dar siūlų gražiai žiūrėtųsi tokia suknelė?


Is kasmyro arba plonos vilneles butu taip pat labai grazu, tik nepukuota ir labai svelni suknele gautusi mirksiukas.gif
Atsakyti