Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Kokie nuostabūs visų darbeliai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ligvita, ar galėtum šiek tiek pakonsultuoti dėl Cynhia Steffe suknelės? Permečiau šiek tiek rusaičių forumą, radau ir anglų schemas. Pagal ką nėrei? Kol kas man atrodo sudėtingiausia turbūt sijono dalis,kaip gražiai ją išplatinti. smile.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos už komplimentus smile.gif labai labai smile.gif

tiesą sakant, galvojau apie diržą, tačiau nesugalvojau, kokio noriu, o po to ir laiko nebeliko ieškoti ar siūti, tai nusprendžiau būti be diržo smile.gif
Atsakyti
Man moheros siūlų ir jų gaminių gali visai nebūti, bet Mazosios suknelė mane pribloškė...
Viskas idealu, super.. wub.gif
Atsakyti
Greta 77-man labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Jovela, platinai pažąstyse?
Man tai labai patiko, nes pati tokios noriu. Galvojau nerti, bet dabar jau teks megzti biggrin.gif
Atsakyti
Šauni suknytė, Jovela. Man labai patiko.
Atsakyti
user posted image

Man ši suknelė labai patinka. Tačiau neišsiaiškinu raštelio. Kaip suprantu ji nerta. schmoll.gif Atrodo lyg ir paprastas. Ir gal kas galite pasakyti, kaip nerti, kad apačioje ten gautūsi tos klostelės. Įsivaizduoju, kad reikia nerti iš apačios į viršų, pradžioj didesnės apimties megsti, o paskui kažkokiu būdu siaurinti ir gautūsi tos klostelės? g.gif Būčiau dėkinga už pagalbą ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

grožėjausi jūsų darbeliais, kai pamačiau pirmajame puslapyje, kur kelios suknutės pirmoje žinutėje tokią pilką susagstomą klostuotą suknutę wub.gif gal kas turit nuorodą į ją normalaus dydžio ir su aprašymu? Būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Vasaros atgarsiai
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(matre @ 2010 09 14, 09:59)
Kokie nuostabūs visų darbeliai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ligvita, ar galėtum šiek tiek pakonsultuoti dėl Cynhia Steffe suknelės? Permečiau šiek tiek rusaičių forumą, radau ir anglų schemas. Pagal ką nėrei? Kol kas man atrodo sudėtingiausia turbūt sijono dalis,kaip gražiai ją išplatinti.  smile.gif

Nelabai zinau kokiu konsultaciju jums reikia. Schemos yra rusaiciu temoje. O sijono platinimas individualus dalykas. Jis nuo figuros priklauso. Cia jau jokiu schemu nenupiesi.
Atsakyti
Ligvita, nuostabi suknelė bigsmile.gif
Atsakyti
Gal kas turi nuotrauka, kaip atrodo pagal sia servetele megzta mocherine suknele (sijonas)?
user posted image
Atsakyti