Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 11, 14:33)
Ligvita, tikrai neatsimenu  4u.gif Buvusios trys spalvos nepatiko ir, jei atmintis neapgauna, kaina buvo net ne 15 Lt, o 14,95Lt  smile.gif
Papildyta:

čia 25gr wink.gif

nu jo, kazkaip neatkreipiau demesio, kad rasei 50g, bet kiek as esu macius visada buna po 25g g.gif
Tada Casa lanoj irgi 25g - atsiprasau uz suklaidinima cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 14:36)
nu jo, kazkaip neatkreipiau demesio, kad rasei 50g, bet kiek as esu macius visada buna po 25g g.gif
Tada Casa lanoj irgi 25g - atsiprasau uz suklaidinima cool.gif

na ir vizualiai tasai blynas dvigubai stambesnis buvo, nei tų, kur po 25 gr būna wink.gif
Atsakyti
As irgi net neatkreipia demesio, kad apie 50g kalbama buvo, nes tokio kiekio moheros su silku net macius nesu... Visur po 25g
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 11, 13:40)
Sveikos panos,

kuičiausi internete suknelių tema ir nugrybavau į vestuvinių temą. ir štai radau tokį skelbimą:

http://www.isgelbeks...ne-suknele.html

ilga berankovė labai plačiu kliošu moherinė ( ant šilko) suknelė parduodama už 2 000 Lt, pirkimo kaina nurodoma 5 000 Lt.

aš suprantu ir sutinku, kad rankų darbas yra labai brangus ir už jį turi būti tinkamai atlyginta, bet ar tikrai tos sumos realios? tiesiog žandikaulis atvipo.

galvojau savo vestuvėms apie kažką panašaus, bet 5 000 Lt už suknutę ( kad ir kokia ji nuostabi bebūtų) tai jau ne mano nosiai  verysad.gif

ir as kazkada netyca sia suknele uztikau.Buvau net suabejojusi ar tai ne mano,kiek perdirbta suknele ,nes esu tokia mezgusi.svarbiausi ir nufotografuota labai panasiai i maniske.Bet tai tik labai panasi i maniske.Ir svarbiausia rasoma kad tai dizainerio darbas.As ja mezgiau tikrai i nieka nenusiziurejusi.Ir is kur toks sutapimas,kad ir sukneles modelis i maniskes labai panasus o rastai tai vos ne identiski.Labai butu idomu suzinoti,kas sios sukneles autorius ir kaip imanomi sutapimai. lotuliukas.gif
prisegu saviskes nuorodas palyginimui ax.gif
http://public.fotki....f7ee621138.html
http://public.fotki....s/img-4415.html
O apie kaina visai patyliu.Ne per pus tiek neisdrisciau prasyti. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 09 20, 12:33)

Mergaites, o kaip toki sukneles virsu padaryt? Gal kas schemute turite? blush2.gif Butu labai aciu. bigsmile.gif
Atsakyti
na gražiai gražu doh.gif čia kaip panos man išaiškino, daug grandžių ta suknelė perėjusi: salonas dizaineris mezgėja. suprantu, į saloną ateini, tai jau visi saloninio verslo mokesčiai, mezgėja mezga ir tai yra darbas už kurį moki, o dizaineriui šio atveju už ką mokama? kad nusišypso? nes nei formos nei rašto absoliučiai originalaus ir išieškoto lyg ir nematau.

niekad panų neklausiau kiek kainuoja pas jas tokį grožį įsigyti, bet tyliai sau maniau, kad maždaug 2 000 - 2 500 lt. o čia skelbimas už dvigubai tiek, todėl ir sutrikau, kad taip neteisingai galvojau, taigi nusprendžiau pasitikslinti.

o visgi numaniau teisingai biggrin.gif

dar kažkuri klausė, pati už kiek megzčiau. už belekiek nemegzčiau, nes tai išties sunkus ir daug laiko reikalaujantis darbas, o man mano laikas praktiškai neįkainojamas, todėl ir ruošiuosi rankų darbą pirkti, o ne pati tuom užsiiminėti.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 11 11, 14:01)
ir as kazkada netyca sia suknele uztikau.Buvau net suabejojusi ar tai ne mano,kiek perdirbta  suknele ,nes esu tokia mezgusi.svarbiausi ir nufotografuota labai panasiai i maniske.Bet tai tik labai panasi i maniske.Ir svarbiausia rasoma kad tai dizainerio darbas.As ja mezgiau tikrai i nieka nenusiziurejusi.Ir is kur toks sutapimas,kad ir sukneles modelis i maniskes labai panasus o rastai tai vos ne identiski.Labai butu idomu suzinoti,kas sios sukneles autorius ir kaip imanomi sutapimai. lotuliukas.gif
prisegu saviskes nuorodas palyginimui ax.gif
http://public.fotki....f7ee621138.html
http://public.fotki....s/img-4415.html
O apie kaina visai patyliu.Ne per pus tiek neisdrisciau prasyti. doh.gif


man moherines sukneles vestuvems, ypac to ilgosios tai kazkas is fantastikos srities... wub.gif kai uzsimanau paziuret i ka nors grazaus - einu i Viliuteees vestuvinius kurinius paziuret... wub.gif wub.gif as nejuokauju... ir manes niekaip nenustebintu, jei ilgosios sukneles kaina butu 5000 Lt... tos Jusu sukneles niekuo nesiskiria nuo Juozuko... tiksliau skiriasi tik tuom, kad etiketes su jo vardu nera biggrin.gif As visada ir visiems pabreziu kalbedama - moherines servetelines sukneles yra brangios. Labai brangios... nezinau, uz kokia kaina imciausi megzti pati, nes man iki tokio lygio toloka dar... bet tie tukstanciai yra tikrai verti ir manes nei kiek nesokiruoja... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 11 lapkričio 2010 - 17:00
QUOTE(Ligvita @ 2010 11 11, 14:26)
ne i tema, bet kur mohera su silko po 15lt? Labai aktualu, nes as pigiau kaip uz 19lt senokai niekur nemaciau

Klaipėdos turguje tai po12 litukų pirkau moherą su šilku.
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 11, 15:22)
na gražiai gražu  doh.gif    čia kaip panos man išaiškino, daug grandžių ta suknelė perėjusi: salonas dizaineris mezgėja. suprantu, į saloną ateini, tai jau visi saloninio verslo mokesčiai, mezgėja mezga ir tai yra darbas už kurį moki, o dizaineriui šio atveju už ką mokama?  kad nusišypso? nes nei formos nei rašto absoliučiai originalaus ir išieškoto lyg ir nematau.

niekad panų neklausiau kiek kainuoja pas jas tokį grožį įsigyti, bet tyliai sau maniau, kad maždaug 2 000 - 2 500 lt. o čia skelbimas už dvigubai tiek, todėl ir sutrikau, kad taip neteisingai galvojau, taigi nusprendžiau pasitikslinti.

o visgi numaniau teisingai  biggrin.gif 

dar kažkuri klausė, pati už kiek megzčiau. už belekiek nemegzčiau, nes tai išties sunkus ir daug laiko reikalaujantis darbas, o man mano laikas praktiškai neįkainojamas, todėl ir ruošiuosi rankų darbą pirkti, o ne pati tuom užsiiminėti.

Šiaip, realiai, tai dzin kiek "grandžių" suknelė praėjusi biggrin.gif

Faktas, kad fantastiška jos kaina tongue.gif
Ir faktas, kad yra, kas tokias mezga tongue.gif

Kai išauš mano vestuvių diena - tikrai tokią megsiu sau wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 11, 18:05)
Šiaip, realiai, tai dzin kiek "grandžių" suknelė praėjusi  biggrin.gif

Faktas, kad fantastiška jos kaina  tongue.gif
Ir faktas, kad yra, kas tokias mezga  tongue.gif

Kai išauš mano vestuvių diena - tikrai tokią megsiu sau  wub.gif  biggrin.gif


man tai siurpas pereina vien pagalvojus, kiek darbo, laiko, kantrybes, kruopstumo, siulu reikia servetelinei suknelei iki zemes...
sau megztis yra viena - bent jau as megzdama sau niekada negalvoju apie kaina... o servetelinuke sau kada nors butinai nusimegsiu (ne iki zemes, bet...)... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 11 11, 19:16)
man tai siurpas pereina vien pagalvojus, kiek darbo, laiko, kantrybes, kruopstumo, siulu reikia servetelinei suknelei iki zemes...
sau megztis yra viena - bent jau as megzdama sau niekada negalvoju apie kaina... o servetelinuke sau kada nors butinai nusimegsiu (ne iki zemes, bet...)... biggrin.gif

Kai iki žemės suknia, o jos apatinėj sijono eilėj koks keletas tūkstančių akių ( tiek, kokia kaina parašyta biggrin.gif ) tai malonumas ją megzt - tikrai menkas rolleyes.gif
Na, bet jei kažkas tą suknelę pirko - reiškias buvo verta. O dabar mes dar ir reklamą tai suknutei darom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 11 11, 18:22)
Kai iki žemės suknia, o jos apatinėj sijono eilėj koks keletas tūkstančių akių ( tiek, kokia kaina parašyta  biggrin.gif ) tai malonumas ją megzt - tikrai menkas  rolleyes.gif
Na, bet jei kažkas tą suknelę pirko - reiškias buvo verta. O dabar mes dar ir reklamą tai suknutei darom  tongue.gif


na, nemanau, kad cia TAI suknutei reklama schmoll.gif as labiau apie visas moherinukes kalbu... kad mano nuomone tos ju kainos su trim nuliais nera nerealios... man tos sukneles yra pacios auksciausios klases... pagalvokim, moherinis muselinis salis kainuoja minimum 100 Lt... o ji realiai per pora vakaru numegzt gali ziuredama TV... o suknelei - skaiciuot akis pagal rasta, plius tu akiu galybe... doh.gif nu nezinau... kas sau negali sau leisti - tas tokiu sukneliu neperka. biggrin.gif
Atsakyti