Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(AušraTa @ 2010 11 10, 12:04)
O čia mano savaitgalio darbas mirksiukas.gif .


cia tokia itk per savaitgali blink.gif ne nu jooooooooo. nu tempai nerealus, nu grozis koks wub.gif
Atsakyti
Sveikos panos,

kuičiausi internete suknelių tema ir nugrybavau į vestuvinių temą. ir štai radau tokį skelbimą:

http://www.isgelbeks...ne-suknele.html

ilga berankovė labai plačiu kliošu moherinė ( ant šilko) suknelė parduodama už 2 000 Lt, pirkimo kaina nurodoma 5 000 Lt.

aš suprantu ir sutinku, kad rankų darbas yra labai brangus ir už jį turi būti tinkamai atlyginta, bet ar tikrai tos sumos realios? tiesiog žandikaulis atvipo.

galvojau savo vestuvėms apie kažką panašaus, bet 5 000 Lt už suknutę ( kad ir kokia ji nuostabi bebūtų) tai jau ne mano nosiai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 11, 13:40)
Sveikos panos,
aš suprantu ir sutinku, kad rankų darbas yra labai brangus ir už jį turi būti tinkamai atlyginta, bet ar tikrai tos sumos realios? tiesiog žandikaulis atvipo.

galvojau savo vestuvėms apie kažką panašaus, bet 5 000 Lt už suknutę ( kad ir kokia ji nuostabi bebūtų) tai jau ne mano nosiai  verysad.gif

Ir ne mano nosiai,bet ar del to ranku darbas turi buti pigesnis,jei as mazai uzdirbu?
O jus manot,kad kiekvienos mezgejos karsciausias noras apmegzti visa pasauli ir kuo pigiau? smile.gif
Atsakyti
As ta manau, kad uzsisakant tiesiai pas mezgeja butu siek tiek pigiau... Visgi sitoj situacijoj ir mezgeja ir salonas dar turi uzdirbt... ax.gif
Bet labai pigiai irgi nereikia tiketis, visgi megzt turi profesionale, o jai irgi gyvent reikia... o dar siulu kaina ivertinus ir kiek laiko reikia dirbt, tai doh.gif

Pabandykit ivertint pati uz kiek ryztumetes toki darba megzt? mirksiukas.gif

Cia tikrai gi ne vienos dienos ar savaites darbas... o kur dar modelio sukurimas ir pan ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 11 11, 14:04)
Ir ne mano nosiai,bet ar del to ranku darbas turi buti pigesnis,jei as mazai uzdirbu?
O jus manot,kad kiekvienos mezgejos karsciausias noras apmegzti visa pasauli ir kuo pigiau? smile.gif

Nors čia ne ta tema,bet visiškai sutinku. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tik be putų 4u.gif

nieko aš čia neįžeidžiau ir neketinu to daryti.


neatkreipiau dėmesio į prierašą, jog tai Lietuvos dizainerio darbas. maniau, kad forumo merginų darbas ir norėjau pasiteirauti ar skelbimas neiškreiptas.

be to Viliuteee's kurkas puikesnės suknelės.
Atsakyti
va va tas prierasa "dizainerio"... ir pakelia kaina keliais nuliukais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(axioma @ 2010 11 11, 14:18)

kiek paskutiniu metu teko lankytis siūlų parduotuvėse - mohera su šilku ( 50gr) kainuoja 15-22Lt. Pasiskaičiuokit vien kiek megzto gaminio medžiagų savikaina ( be rankų darbo, pasuknelės. Na, gerai ir be papildomo 'kvalbono') 4u.gif
Atsakyti
ne i tema, bet kur mohera su silko po 15lt? Labai aktualu, nes as pigiau kaip uz 19lt senokai niekur nemaciau
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 11 11, 14:26)
ne i tema, bet kur mohera su silko po 15lt? Labai aktualu, nes as pigiau kaip uz 19lt senokai niekur nemaciau

ne manes klausi, bet cia yra:
http://www.auksarank...?categoryID=180
ir dar maciau Kaune Casa Lana parduotuvej berods po 15.50Lt firmos neatsimenu, o silko gal 25proc g.gif
Atsakyti
Aciu
Atsakyti
Ligvita, tikrai neatsimenu 4u.gif Buvusios trys spalvos nepatiko ir, jei atmintis neapgauna, kaina buvo net ne 15 Lt, o 14,95Lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 11, 14:30)

čia 25gr wink.gif
Atsakyti