Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

[quote=Nonna,2010 11 10, 00:45]
Mano darbelis 4u.gif


Puiki suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jautiena @ 2010 11 09, 17:58)
apie kokia suknele cia kalbate?

apie tokią 4u.gif
user posted image
user posted image

QUOTE(enigma3 @ 2010 11 09, 21:35)
as neneriau, bet rusaites nere ja online, tad jei suprantat rusiskai, gal ten rasit reikiama info

dėkui 4u.gif nuorodos turbūt neturit tos temos?..

QUOTE(Nonna @ 2010 11 09, 23:45)
Mano darbelis  4u.gif

pasaka,toks rudeninis-žieminis jaukus wub.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejeles, prasau jusu pagalbos, gal kuri zinot kurioj temoj moterys mezge suknele zigzago rastu be siuliu, mezge visos kartu. Labai noriu tokia tunika ar suknele nusimegsti
Is anksto aciu uz pagalba aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 10, 08:44)
apie tokią 4u.gif 
dėkui 4u.gif nuorodos turbūt neturit tos temos?..


Kylie Minogue suknelė Osinkoje
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 10, 10:02)
Sveikos mezgejeles, prasau jusu pagalbos, gal kuri zinot kurioj temoj moterys mezge suknele zigzago rastu be siuliu, mezge visos kartu. Labai noriu tokia tunika ar suknele nusimegsti
Is anksto aciu uz pagalba  aciuks.gif

http://www.supermama...;#entry41917475

apie šitą?
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 11 10, 06:56)
[ thumbup.gif darbelis, labai gražiai apykaklė padaryta, gal gali paiškinti, kaip tokią suplotą pynę padaryti, ar čia tik taip atrodo? g.gif  Labai labai gražu



QUOTE(kristinalm @ 2010 11 10, 09:15)
Nonna- labai gražu, o kaip čia  kaklą taip numegzti g.gif


Aciu visoms 4u.gif

taip suplota pyne gaunasi. mezgiau dvi juosteles ir susiuvau jas blush2.gif
Atsakyti
wub.gif Na merginos pasižiūrėjus grožybių tiek pasikrauni, kad atorodo megztum..... megztum. Tik para gaila, kad neilgėja verysad.gif doh.gif .
O čia mano savaitgalio darbas mirksiukas.gif . Tik kad fotografavomės grįžę iš darželio vakarop, tai nelabai ryški nuotraukėlė. Raštas paprastutis, o visą grožį siūliukais teikia ax.gif rolleyes.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 12:08)

ne apie sita ten senesne tema ir mezge virbalais, sita as radau, o ta kita pries menesi gal ziurejau o dabar niekaip nerandu
Papildyta:
QUOTE(AušraTa @ 2010 11 10, 13:04)
wub.gif Na merginos pasižiūrėjus grožybių tiek pasikrauni, kad atorodo megztum..... megztum. Tik para gaila, kad neilgėja  verysad.gif  doh.gif .
O čia mano savaitgalio darbas mirksiukas.gif . Tik kad fotografavomės grįžę iš darželio vakarop, tai nelabai ryški nuotraukėlė. Raštas paprastutis, o visą grožį siūliukais teikia ax.gif  rolleyes.gif .

user posted image

labai grazi suknyte, va tokiu rastu mezge is margu siulu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinkag: 10 lapkričio 2010 - 13:09
QUOTE(Šilingė @ 2010 11 10, 10:59)


oi tai dėkuiii bigsmile.gif siūliukai turi tuoj atkeliauti, tai kibsiu, iki vasaros gal baigsiu lotuliukas.gif

QUOTE(AušraTa @ 2010 11 10, 12:04)
O čia mano savaitgalio darbas mirksiukas.gif .

pasakiška bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=AušraTa,2010 11 10, 13:04]
wub.gif Na merginos pasižiūrėjus grožybių tiek pasikrauni, kad atorodo megztum..... megztum. Tik para gaila, kad neilgėja verysad.gif doh.gif .
O čia mano savaitgalio darbas mirksiukas.gif . Tik kad fotografavomės grįžę iš darželio vakarop, tai nelabai ryški nuotraukėlė. Raštas paprastutis, o visą grožį siūliukais teikia ax.gif rolleyes.gif .

Nuostabu 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2010 11 10, 12:52)
Aciu visoms  4u.gif

taip suplota pyne gaunasi. mezgiau dvi juosteles ir susiuvau jas  blush2.gif


tipo nusimezgei dvi juosteles, jas susukai ir susiuvai? Ar kažko nesupratau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinkag @ 2010 11 10, 14:12)
ne apie sita ten senesne tema ir mezge virbalais, sita as radau, o ta kita pries menesi gal ziurejau o dabar niekaip nerandu
Papildyta:

labai grazi suknyte, va tokiu rastu mezge is margu siulu

Labai graži suknutė. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti