Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(Romap @ 2010 11 09, 11:20)
Ačiū visoms už gražius žodžius ir nuomonę... dar pabandžiau paeksperimentuoti...


pasaka wub.gif Iš visų variantų gražiausias,ir man asmeniškai tikrai nieko nėra per daug, pats tas... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 08, 18:32)
sveikos, gal kuri nėrėt Kylie Minogue suknelę? smile.gif

apie kokia suknele cia kalbate?
Atsakyti
Romap vau kaip gražiai atrodo thumbup.gif Ir nieko nėr perdaug - viskas šauniai. Šviesi pasuknė daug gražiau. thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 09, 09:02)
Dar viena suknutė aukštai merginai
user posted image

kokia grazi, o jau spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 11 08, 20:32)
sveikos, gal kuri nėrėt Kylie Minogue suknelę? smile.gif


as neneriau, bet rusaites nere ja online, tad jei suprantat rusiskai, gal ten rasit reikiama info
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 09, 10:02)
Dar viena suknutė aukštai merginai
user posted image


Ir sita ir pries tai rodyta bordine nerealios wub.gif wub.gif wub.gif Kaip man patinka tokie rastai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 10 09, 17:18)
Rodau ''pilkosios sukneles'' savaji varianta smile.gif
Pasuknele,kaspinas-cia tik mano atributai,kad galeciau pademonstruoti  ax.gif  Kokie bus is tikruju net nezinau....Sukneles seimininke aukstesne ir didesne krutine,tai reik ivertint ziurint  smile.gif

Ir kaip visada,labai sunku juoda nufotkinti rolleyes.gif

user posted image

user posted image


Nerealus grozis, perziurejau jusu darbu albuma, jusu rankos auksines,ypac nuostabios sukneles wub.gif Tos sukneles dar puikiau ziurisi ant jusu nepriekaistingos figuros thumbup.gif
Atsakyti
Mano darbelis 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Nonna,2010 11 10, 00:45]
Mano darbelis 4u.gif

thumbup.gif darbelis, labai gražiai apykaklė padaryta, gal gali paiškinti, kaip tokią suplotą pynę padaryti, ar čia tik taip atrodo? g.gif Labai labai gražu
Atsakyti
Nuostabu Zuzana, Nonna, ir visos kitos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nonna- labai gražu, o kaip čia kaklą taip numegzti g.gif

Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 11 09, 15:15)
Ačiū labai  4u.gif  O kodėl netiko merinosas su šilku?  g.gif  Ir kur rasti tas "gijas"?

Slidokas siulas. Kritimas sukneles, zinoma, grazus, bet labai matosi platinimui uzdetos akys. O tu giju yra Vilniuje VCUP'e pirmame aukste siulu parduotuveje. 100g kaina 23.90 ir 25.90. Metrazas 1400 m. 100% merinoso vilna. Megzciau is 3 siuliuku. Sesei M dydzio suknelei sumezgiau 400 g
Atsakyti