Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

sveikos, gal kuri nėrėt Kylie Minogue suknelę? smile.gif
Atsakyti
Na merginos jūs čia ir duodat...
romap - gražu, o jei pabandžius pasuknę siūliukų spalvos? ax.gif
QUOTE(Romap @ 2010 11 04, 13:04)
user posted image


Papildyta:
4u.gif o jau zuzanos raštų įmantrybės ir grožybė... 4u.gif
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 04, 13:21)
user posted image

Atsakyti
Dar viena suknutė aukštai merginai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 09 27, 14:51)
gal kas nors mezgėte ar matėte mezgamą pas rusaites (peržiūrėjau-neradau) tokią suknelę? Iškilo keletas klausimėlių smile.gif
user posted image



Sveikutės! 4u.gif Gal kuri mezgėte tokią suknutę? Norėčiau sau nusimegzti tokiai neeilinei progai blush2.gif , bet nežinau iš kokių siūliukų būtų praktiškiausia?
Atsakyti
Ačiū visoms už gražius žodžius ir nuomonę... dar pabandžiau paeksperimentuoti...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 09 lapkričio 2010 - 11:21
QUOTE(Romap @ 2010 11 09, 11:20)
Ačiū visoms už gražius žodžius ir nuomonę... dar pabandžiau paeksperimentuoti...


Man gal,sakyčiau,gražiausias variantas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 09, 12:20)
Ačiū visoms už gražius žodžius ir nuomonę... dar pabandžiau paeksperimentuoti...

user posted image

Man dabar graziausiai atrodo wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 09, 12:20)
Ačiū visoms už gražius žodžius ir nuomonę... dar pabandžiau paeksperimentuoti...


O man kaip tik visko per daug. Ir apykaklė, ir rankogaliai jau ir taip duoda puošnumo. Aš to banto nedėčiau schmoll.gif Ir tamsi pasuknė man gražiau. Kokia tamsiai mėlyna. Pati suknelė tai fantastiška.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 09, 12:35)
O man kaip tik visko per daug. Ir apykaklė, ir rankogaliai jau ir taip duoda puošnumo. Aš to banto nedėčiau  schmoll.gif Ir tamsi pasuknė man gražiau. Kokia tamsiai mėlyna. Pati suknelė tai fantastiška.

suknele tai grazi bet ar man vaidenasi ar rankoviu isemimas labai didelis ir trukdo ranka pakelti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2010 11 09, 11:42)
Sveikutės!  4u.gif  Gal kuri mezgėte tokią suknutę? Norėčiau sau nusimegzti tokiai neeilinei progai  blush2.gif  , bet nežinau iš kokių siūliukų būtų praktiškiausia?


As mezgiau sesei vestuvems-labai sviesiai pika. Siulai-merinosas su silku. Tokiu-nesiulau. Gal geriau rinktis (jei gerai pamenu)-gijose yra merinosu vilnos siuliuku. Galima reguliuoti stori
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 09, 15:00)
As mezgiau sesei vestuvems-labai sviesiai pika. Siulai-merinosas su silku. Tokiu-nesiulau. Gal geriau rinktis (jei gerai pamenu)-gijose yra merinosu vilnos siuliuku. Galima reguliuoti stori


Ačiū labai 4u.gif O kodėl netiko merinosas su šilku? g.gif Ir kur rasti tas "gijas"?
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 09, 10:02)

is kokiu jus siulu mezgate visus siuos grozius ? taip graziai ziurisi
Atsakyti