Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Hemetra kokia nuostabi mintis.Manau laikui bėgant dar daugiau mergaičių prisijungtų.Gaila aš nemoku kurti temų, tik žinutes išeina parašyt.Tad jei kas klaustų ar reikia atskiros temukės aš UŽ.
Atsakyti
Viliuteee, ačiū už įvertinimą. Dabartiniu rezultatu esu ir pati patenkinta blush2.gif

O Jūsų darbelis kaip visada - kaip nulieta thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee,kaip visada jūsų suknelė fantastiška wub.gif .zuzana* puiki suknia.Noriu parodyti savo paprastą suknytę kitai vasarai.Mezgiau pagal šitą pavyzdį blush2.gif .
user posted image,o čia manouser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 03, 17:57)
Pabaigiau dar vieną suknelę ir atbėgau pasigirti.
user posted image


kur tu jas visas dedi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(usnis @ 2010 11 03, 17:53)
Viliuteee,kaip visada jūsų suknelė fantastiška wub.gif .zuzana* puiki suknia.Noriu parodyti savo paprastą suknytę kitai vasarai.Mezgiau pagal šitą pavyzdį blush2.gif .

Kokia žaisminga ir faina wub.gif Kvepia vakaru prie jūros ax.gif
Atsakyti
Bastinga, tobuliau jau nebūna 4u.gif
Atsakyti
Bastinga, Viliuteee, Zuzana, nerealu wub.gif wub.gif wub.gif Usnis, tavo darbelis irgi mirksiukas.gif Man liko rankovių nedaug numegzt, tai po savaitgalio pasirodyisu ir aš rolleyes.gif

Ir iš viso, jūs čia visos auksarankės wub.gif
Atsakyti
Usnis, fantastika !!!!!! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na tarp tokių grožių man belieka tik po lapais slėptis... blush2.gif
Nesutariam - kokia pasuknė geriau - juoda, kūno spalvos, o gal reiks suknelės splavos siūti.... ax.gif kaip jums atrodo??

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 04, 12:04)
Na tarp tokių grožių man belieka tik po lapais slėptis... blush2.gif
Nesutariam - kokia pasuknė geriau - juoda, kūno spalvos, o gal reiks suknelės splavos siūti....  ax.gif  kaip jums atrodo??


Po kokiais dar lapais... puikuotis ir rodyti tokius grozius reikia thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 11 04, 12:04)
Na tarp tokių grožių man belieka tik po lapais slėptis... blush2.gif
Nesutariam - kokia pasuknė geriau - juoda, kūno spalvos, o gal reiks suknelės splavos siūti....  ax.gif  kaip jums atrodo??


gražiai pagaminta suknelė thumbup.gif 4u.gif man pasuknelės norėtųsi suknelės spalvos ar truputį tamsesnės mėlynos blush2.gif
Atsakyti
Romap, nuostabi suknelė. Pasijonis, manau, gražu būtų tamsiai mėlynas. Štai "iškepiau" dar tokią suknelę.
user posted image
Atsakyti