Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

saulėlydis*, tikrai verta buvo permegzti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sweikos darbstuoles 4u.gif gal mamyte kuri ikele sita suknele arba kuri zino galetu man pagelbeti wink.gif
user posted image

nesuprantu kaip t apacia nerti situo rastu kad suknele gautusi platejanti blush2.gif ? nes mokausi po biski tai kyla daug klausimu smile.gif ir virsus atrodo megztas bet nesuprantu kokiu rastu? smile.gif tikiuosi pagelbesit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuke @ 2010 11 02, 10:01)
Bastinga, neturiu zodziu, nuostabu. Mane irgi sudomino kokie cia siuliukai bigsmile.gif


Nuoširdus ačiū visoms išgyrusioms suknelę 4u.gif 4u.gif 4u.gif Man irgi atrodo, kad suknelė surado tą nuotaką, kuriai tikrai tiko.

Suknelė megzta is mocheros su akrilu.
Atsakyti
[quote=bastinga,2010 11 01, 21:40]

O aš rodau keletą nuotraukyčių iš vestuvių Brazilijoje ax.gif (dėkui nuotakai už foto).

bastinga,o cia tai yra tobula,man truksta zado wub.gif
Atsakyti
Semita, sakyk tu nersi tą suknelę?Jei taip tai po kelių savaitėlių aš jungsiuos kartu su tavimi.Ji mano favoritė.Labai labai patiko.Sakyk ar jau turi siūliukus, kokius naudosi?Labai džiaugsiuos jei dar daugiau atsiras bendraminčių.Nes ir man čia tamsus miškas...................Neesu nėrusi tokių gražuolių.
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 03, 00:46)
Sweikos darbstuoles 4u.gif gal mamyte kuri ikele sita suknele arba kuri zino galetu man pagelbeti wink.gif
user posted image

nesuprantu kaip t apacia nerti situo rastu kad suknele gautusi platejanti blush2.gif ? nes mokausi po biski tai kyla daug klausimu smile.gif ir  virsus atrodo megztas bet nesuprantu kokiu rastu? smile.gif tikiuosi pagelbesit ax.gif


Visa suknelė nerta. Pradėjau nuo kvadratukų. Nusinėriau kiek jų reikia ir sujungiau į ratą. paskui nėriau žemyn bangelių raštu apvaliai. Jis buvo įdėtas čia ne kartą. O platinti labai lengva didinant stulpelių skaičių tų bangelių kraštinėse ir viskas. Kai jau buvo reikiamo ilgio, nėriau viršų. Pirmiausia užpildžiau tuos trikampukus, o paskui jau ratukais ratukais vis kokį kiauraraštį įmesdama. Turbūt aiškiai paaiškinau g.gif Jei kils neaiškumų, drąsiai rašyk až, visada padėsiu.
Atsakyti
basinga,Freke,La Perla,Palmyra-didziausi pagyrimai jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
saulelydis-puiki rekonstrukcija thumbup.gif .jau senai pastebejau,kad juosta po krutine neipatingai lieknoms netinka. smile.gif
o cia maniske.Tik gal trumpesne turejo buti. ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 03 lapkričio 2010 - 11:55
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 03, 11:55)
Visa suknelė nerta. Pradėjau nuo kvadratukų. Nusinėriau kiek jų reikia ir sujungiau į ratą. paskui nėriau žemyn bangelių raštu apvaliai. Jis buvo įdėtas čia ne kartą. O platinti labai lengva didinant stulpelių skaičių tų bangelių kraštinėse ir viskas. Kai jau buvo reikiamo ilgio, nėriau viršų. Pirmiausia užpildžiau tuos trikampukus, o paskui jau ratukais ratukais vis kokį kiauraraštį įmesdama. Turbūt aiškiai paaiškinau  g.gif  Jei kils neaiškumų, drąsiai rašyk až, visada padėsiu.


Didelis didelis aciu 4u.gif Meginsiu darbuotis bigsmile.gif
Atsakyti
Pabaigiau dar vieną suknelę ir atbėgau pasigirti.
user posted image
Atsakyti
Grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(semita @ 2010 11 03, 00:46)
Sweikos darbstuoles 4u.gif gal mamyte kuri ikele sita suknele arba kuri zino galetu man pagelbeti wink.gif
user posted image


Kai pabaigsiu viena darbeli, ir as prisijungsiu prie sitos sukneles nerimo. Butu saunu susikurti atskira temele skirta tik siai suknelei (kaip medaljoninis salis) ir ten plepeti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzana* @ 2010 11 03, 15:57)
Pabaigiau dar vieną suknelę ir atbėgau pasigirti.
user posted image


thumbup.gif thumbup.gif
wub.gif
Atsakyti