Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Bastinga, na jau nuotraukos ir SUKENLĖ nerealios 4u.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Bastinga, nerealus grožis... wub.gif wub.gif wub.gif reikalaujantis begalės krupštumo... Nuostabu wub.gif
Atsakyti
bastinga, nerealus grožis wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Parodysiu ir aš savo megztas suknytes:
user posted image

Merino vilnos, labai plona ir švelni
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palmira: 02 lapkričio 2010 - 10:13

Cia bendras musu su Zvirble darbukas:

user posted image user posted image user posted image

i galinga krutine nekreipiam demesio biggrin.gif , is tikruju dienos sviesoj visiskai nepersisviecia, o fotoaparato blykste viska padaro savaip.. blush2.gif

visas fintas kaklas. ji galima atmesti i sonus, galima i prieki (ner foto) galima ant galvos lyg gobtuva koki. o siaip kukli maza juoda suknele ax.gif
Atsakyti
Freke, tas fyntas tikrai duoda visą efektą. Visą kitą sunku įžiūrėti dėl juodo siūlo. Matosi, kad dailu thumbup.gif

Palmira, dailu, neįžiūriu čia rankomis ar mašina g.gif

O aš rodau savo permegztą suknelę. Pirmoje nuotraukoje senas vaizdas, antroje - naujas.

Noriu padrąsinti ne visai monekenes nebijoti rinktis moherinių suknelių. Aišku, atitinkamo modelio. Matosi pernykštės mano klaidos:
1. nekokybiška pasuknelė, glamžėsi, nekrito. Šiemet siuvausi iš gero suknelinio audinio, siuvėja kaip galima labiau dailino, kad būtų kuo mažiau raukšlių;
2. viršutinė dalis buvo per laisva ir dvigubu siūlu. Permezgiau iš viengubo, prigludusią ir aptemptą
3. diržiukas ne vietoje ir gal net nereikalingas. Dabar padariau dailų perėjimą ir mezgiau viršų plonesniais virbalais.

Taigi, mokykitės iš kitų klaidų mirksiukas.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
bastinga tobula suknelė wub.gif
saulėlydi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas zino kiek pailgeja (po plovimo) sukneles sijonas, mezgant pagal serveteles rasta is plonu mocheriniu siulu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 11 02, 12:16)

thumbup.gif labai gražu ir ir labai tvarkingai atliktas darbelis thumbup.gif (tą laiką kol permezgėt atrodo, kad ir svorio nemažai numetėt?)
Atsakyti
Kartoju smile.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=La Perla,2010 11 02, 21:41]
Kartoju smile.gif



labai daili ir grazi suknele , o tos kvarbatkos ja dar labiau pagyvina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
aciu, ADDULE, tai va ir man ji tuscia atrode be kvarbatku, siaip realiai jos graziau atrodo nei nuotraukoj. Man vistiek su nuotraukom nekas: ziuriu visu ryskios net akis gali suskaiciuot o mano kazkokios neaiskios lotuliukas.gif
Atsakyti