Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Nuostabi vestuvine suknele thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Puiki suknele 4u.gif net savąją prisiminiau wub.gif
Tarp kitko ir aš megzdama sau suknele niekaip neimodeliavau juosmens juostles (pabijojau, kad galiu juosmens nerasti lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2010 09 13, 12:06)
Na aišku po Mazosios grožio net baisu čia demonstruotis...
Atsiduodu jūsų teismui...
beje aš irgi galutinį variantą palikau be diržo....

Labai graziai ziurisi suknyte, as noreciau jos rasciuko blush2.gif
Mazoji_ kaip pamaciau pagalvojau, kad tai Vynos suknele thumbup.gif tik galvoju pasikeite nika ir gele persiuvo, bet kaip komentaruose pamaciau Vyna, supratau, kad apsigavau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 13 rugsėjo 2010 - 13:41
[quote=Mazoji_,2010 09 11, 14:53]
Pasirodžiau vestuvinių suknelių temoj, pasirodau ir čia smile.gif
Mano vestuvinė suknelė, kurią pati nusimezgiau smile.gif

labai labai graži suknutė.Pamačius netekau amo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 11, 15:53)
Pasirodžiau vestuvinių suknelių temoj, pasirodau ir čia smile.gif
Mano vestuvinė suknelė, kurią pati nusimezgiau smile.gif

user posted image

Oi kaip gražu, oi kaip noriu.... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2010 09 13, 12:06)
Na aišku po Mazosios grožio net baisu čia demonstruotis...
Atsiduodu jūsų teismui...
beje aš irgi galutinį variantą palikau be diržo....
user posted image

ir šitos noriu... smile.gif
Atsakyti


Suknele SUPER thumbup.gif Ir as tokios noriu. Ar galima prasyti rasto? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo algioshka: 13 rugsėjo 2010 - 14:40
QUOTE(eya @ 2010 09 13, 10:11)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Manęs irgi nežavi didelės skylės 4u.gif  Kuo plonesnis virbalas, tuo daugiau darbo ir daugiau siūlų, bet man taip dauuuuug gražiau wub.gif vat kai sau mezgiesi, tai ir negaila to laiko, o jei užsakymai spaudžia, tai gal ir virbalai atitinkamai didėja? biggrin.gif 
Mazoji, nuostabi suknelė. tikrai kažkas išskirtinio. Man įvertos juostelės negražu, tai gal ir gerai, kad jos nėra. Dėl to sau ir nesimezgu moherio suknios, kad nesugalvoju kaip liemenį išlaikyt matomu, bet nenaudojant juostelių..
Romap, jūsų suknelė irgi nuostabi 4u.gif


o man kažkaip moherinukės ir su didesniais virbalais gražu - jos lengvesnės, kiauresnės, labiau primena pūka... ax.gif
aš abiejuose variantuose matau privalumų - tankesnės suknytės reikalauja daugiau darbo, o retosios - lengvesnės. Mane bene labiausiai ir žavi tas lengvumas... ax.gif
Atsakyti
http://img836.images...otrauka0172.jpg

Visu sukneles nerealios 4u.gif , kada jus ir suspejat , SAUNUOLES!!!!!!!!!!! thumbup.gif

O čia mano paprastute kasdieninė lyg suknytė lyg tunikytė. Jūsų teismui. Atsiprašau už nuotraukų kokybę blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jovela: 13 rugsėjo 2010 - 18:21
user posted image



Papildyta:
user posted image

Atsakyti
Moherinių suknelių sezonas smile.gif Labai gražiai atrodo 4u.gif Net užsinorėjau sau tokią numegzti.

Romap, kiek siūlų sunaudojote, kokio storio virbalais mezgėte?
Atsakyti
QUOTE(agnieszka.v @ 2010 09 13, 19:57)
Moherinių suknelių sezonas smile.gif Labai gražiai atrodo  4u.gif Net užsinorėjau sau tokią numegzti.

Romap, kiek siūlų sunaudojote, kokio storio virbalais mezgėte?


Ačiū už pagyrimus. Malonu, kad patiko. Sunaudojau 6 vnt. kid moher (lygtais po 230m.) apačią mezgiau 4,5, viršų 3 nr.
Atsakyti
Dukrytei nerta suknelė. Po jūsų grožybių, tai net gėda ir rodytis, bet aš dar tik pradedančioji biggrin.gif Tik kažkur kepuriuką nukišau sad.gif
user posted image
Atsakyti