Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

rasa thumbup.gif labai elegantiškas variantas.
mano tokia (nėriau kaip tik sau, bet pardaviau lieknesnei panelei nes labai norėjo užtai laisvoka)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 10 09, 17:18)
Rodau ''pilkosios sukneles'' savaji varianta smile.gif


N U O S T A B U wub.gif wub.gif wub.gif . Beje, ji tau labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Prezidentė @ 2010 10 10, 21:17)
Sandriene 123, jei mezginys skersuoja, reikia siūlus ,,išgarinti''. Senais laikais pervyniodavom per verdančio virdulio snapelį biggrin.gif.

Ne visada tai padeda. Kažkada norėjau būtent pasirinkto rašto ir mezginio būtent iš tų siūlo ir,kai skersavo,garinau. Niekas nepasikeitė...
Atsakyti
Rasa, meskute, labai dailios suknutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 11 spalio 2010 - 07:39
Merginos, jus daugiau ismanot apie sukneles.. Vat man klausimas iskilo: ar tiktu tokia suknele, kai kad mezge rasa ir meskute, apkunesniai damai? g.gif Nu, labai jau grazus modeliukas. Noreciau sau, bet nedrystu megzti, nezinodama ar man ji tiks. Esu is tu, kuriu garderobe sunku rasti sijonuka ar suknele.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 10 11, 11:58)
Merginos, jus daugiau ismanot apie sukneles.. Vat man klausimas iskilo: ar tiktu tokia suknele, kai kad mezge rasa ir meskute, apkunesniai damai? g.gif Nu, labai jau grazus modeliukas. Noreciau sau, bet nedrystu megzti, nezinodama ar man ji tiks. Esu is tu, kuriu garderobe sunku rasti sijonuka ar suknele..  unsure.gif

tikrai tinka. pati stamboka esu
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 10 11, 10:58)
Merginos, jus daugiau ismanot apie sukneles.. Vat man klausimas iskilo: ar tiktu tokia suknele, kai kad mezge rasa ir meskute, apkunesniai damai? g.gif Nu, labai jau grazus modeliukas. Noreciau sau, bet nedrystu megzti, nezinodama ar man ji tiks. Esu is tu, kuriu garderobe sunku rasti sijonuka ar suknele..  unsure.gif


Aš kaip tik tokią įpusėjus nerti jau.Liko rankovės. Nesu manekenė,tikiuosi,neatrodysiu baisiai. biggrin.gif
Atsakyti
meskute231: zydroji tavo suknele nepasakyciau, kad labai plati, net jei ja ir vilki kiek lieknesne mamyte. smile.gif Manau, kad as stambesne esu..
matre: pazadek, kad pasirodysi, kai baigsi ta suknele. Labai jau ji man patinka. O kartu tiek pat truksta drasos tokiam groziui. Bijau, kad nusimezgusi dauzysiu galva i siena, jei ji man netiks. smile.gif
Atsakyti
Nesu liekna, tai man suknelės tinka tos, kur po krūtimis liemuo biggrin.gif
Su šita suknele taip ir galima padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsi_: 11 spalio 2010 - 12:41
meskute231-labai grazi melsvoji suknele-rankove idomiai ispaltinta,sauni spalva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarškutė @ 2010 10 09, 22:50)
Aš kur mezgiau, labai lengvas raštas 4u.gif


ačiū Tarškute už atsakymą 4u.gif .
Ta suknytė nuostabi wub.gif , labai norėčiau kažką panašaus turėti, bet man atrodė, kad kiauraraščiu megzti yra truputį paprasčiau... Ar aš klystu????


Getira kokį modeliuką pasirinkai ????
Atsakyti
QUOTE(gyvenu gerai @ 2010 10 11, 14:33)
ačiū Tarškute už atsakymą  4u.gif .
Ta suknytė nuostabi  wub.gif , labai norėčiau kažką panašaus turėti, bet man atrodė, kad kiauraraščiu megzti yra truputį paprasčiau... Ar aš klystu????


jei dar vis man klausimas, tai atsakau, viršus kiaurarščiu (1 eile - 2 sumegztos iš kairės, užmetimas , tada, pagal raštą, 3 eilė - užmetimas, 2 sumegztos iš dešinės, užmetimas, berods taip surašiau, tik kraštus riekia pasiderinti, kad neskersuotų, nes darugei nepavyko iš pradžių rolleyes.gif ) apačia gerom akim su kiauraraščio intarpu biggrin.gif Geras akis lengva platinti biggrin.gif


Labai gražios paskutinios suknytės thumbup.gif
Atsakyti