Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

Labas,auksarankės.Labi reikia pagalbos.Mezgu klientei suknią iš Kidmoherio su Perlu(medvilninis).Mezginys atrodo labai gražiai,bet pamezgus gerą sprindį pasimatė didelė bėda-žiauriai skersuoja.Pamezgus pavyzdėlį to nesimatė.Vakar pamezgiau tik Perlą ir supratau kame reikalas,ogi tas gyvatė visiškai įstrižas mezgasi.Pervyniojau kamuoliuką,geriau,bet vistiek truputį eina skersas.Jau žinokit kaip toj Radžio dainoj:Ką daryyyyyyyyt? wacko.gif gun_bandana.gif cray.gif cry.gif cry.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif help.gif
Atsakyti
Prašau labai labai,padėkit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 10 08, 13:32)
Prašau labai labai,padėkit verysad.gif


Man taip buvo su vienais lininias siūlais. Numezgiau sijoną, o siūlės apsivyniojo aplinkui kojas smile.gif . Ieškojau patarimų, bandžiau visaip, tai vienas iš patarimų - pasirinkti tokį raštą, kur akys į įvairias puses sumezgamos, tada pusė bėdos. Su tiesias raštais nieko neišeis schmoll.gif O gal dar kas žino ir kitokių variantų.
Atsakyti
Man siūlų parduotuvėj lygiai taip pat patarė... Taip,kad gali būt,kad reiks kažką keist-arba siūlus,arba raštą 4u.gif
Atsakyti
labiau skersuojasi mezgant aplinkui.
Atsakyti
Merginos, keliu nuotrauką savo suknutės. Tik neteiskit- rankovių neprisiuvau. Namie šalta ir išsitraukus vasarinį rūbą, visai šaltis krečia ax.gif (Vienoje nuotraukoje ir pečiukas matosi lotuliukas.gif )

user posted image

user posted image

Pasižiūrėjau ir supratau, kad neteisingai spalvą pavadinau čia gal greičiau samaninė žalia su žydra.
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 10 08, 13:32)
Prašau labai labai,padėkit verysad.gif



Perlinis visada skersuoja...Ardyk ir keisk rasta, bent jau i dviguba perlini, bet geriau visai i kita...
Atsakyti
Prašau patarimo, mezgu suknelę ir ties liemeniu reikia siaurinti, kaip gražiai tai padaryti, aš manau, kad tik šonuose suiminėti, o kaip darot jūs, ar šonuose ar per visą mezginį aplinkui siaurinat? Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 10 09, 07:12)
Prašau patarimo, mezgu suknelę ir ties liemeniu reikia siaurinti, kaip gražiai tai padaryti, aš manau, kad tik šonuose suiminėti, o kaip darot jūs, ar šonuose ar per visą mezginį aplinkui siaurinat? Ačiū už patarimus 4u.gif

Aš vieną sykį kai dariau,tai siaurinau šešiose vietose (šonuose ir dvejose vietose priekyj ir nugaroj). Bet man paskui labai matėsi. Vos tik pažiūriu-akis iškart kliūna už tų suėmimų. Ir nervina. Nors mama sakė-nesinervink,-kai žinai-tai matai... Tai net nežinai...Kitą sykį turbūt tik šonuose suiminėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 08, 17:36)
Merginos, keliu nuotrauką savo suknutės. T
user posted image


As dabar tokia neriu. Tik ne suknele, o svarkeli su ketvirtinem rankovem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2010 09 08, 23:05)
?

Tarškute, kruopštus darbas, įdomu antmodelinis variantas biggrin.gif



QUOTE(saulėlydis* @ 2010 09 09, 09:11)


Tarškute, būtų įdomu pamatyti ant modelio. Nors kukli, bet graži thumbup.gif

Pagaliau radau laiko parodyti ir ant modelio doh.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir grožybės thumbup.gif . Likau sužavėta wub.gif

Darbštuolytės sakykit, o tokios suknytės gražiai atrodo tik lieknom monikenėm biggrin.gif ar ir putlutėms rolleyes.gif ?

Planuoju ir aš "užsikrėsti" mezgimo liga smile.gif , gal galėtumėt patarti kokį lengvesnį modeliuką pasirinkti ax.gif .

Atsakyti