Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

patys patys nuosirdziausi pagyrimai nuo manes Ligvitai. 4u.gif


ir mano dar viena juoda smile.gif

user posted image

su raudona pasuknele smile.gif
user posted image
Atsakyti
labai dailios dvi paskutines sukneles wub.gif Ligvitos etatinis modelis vel naujai atrodo thumbup.gif ir Viliutes juotoji mocheriuke tokia kitokia wub.gif noreciau abieju savo spinton bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu, merginos jums visoms. Labai glosto sirdi tokie atsiliepimai, ypac tokiu meistriu kaip Viliuteee
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 20:19)
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi  biggrin.gif
user posted image

Gal galit imesti schemute sukneles-grazuoles smile.gif
Atsakyti
Ieskau auksrankes butinai is Klaipedos ar aplinkiniu rajonu, kuri galetu nunerti vaseliu stai tokia suknute busimai nuotaikai smile.gif

user posted image

Atsakyti
Turiu tik sita schema mirksiukas.gif (cia tos sampanines, kur siuliau kartu nerti)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hemetra: 05 spalio 2010 - 17:38
QUOTE(Olaiva @ 2010 10 04, 21:39)
oho  cool.gif idomu,kaip ten dera...



QUOTE(bielra @ 2010 10 05, 07:27)
Būtu smagu pamatyt..  ax.gif  Šiai dienai, tas derinys, mano pats mėgstamiausias..  4u.gif

Ligvita, tikiu, kad ant modeliuko ji fantastiškai "gulės"..  bigsmile.gif



Merginos tikrai įkelsiu foto. Tik kantrybės iki ketvirtadienio, nes dabar darbuojuosi ir vėlai grįštu namo. Ketvirtadienį jau bus išeiginė. Na gal dėl Jūsų prisiversiu rankoves sutvarkyti g.gif kad negadinčiau estetinio vaizdo.
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 05, 18:37)
Turiu tik sita schema  mirksiukas.gif (cia tos sampanines, kur siuliau kartu nerti)
user posted image

aciu hemetra,bet vistiek nesuprantu kaip ta krutines dali nerti blush2.gif gal kas turi daugiau schemuciu ax.gif
Atsakyti
lince,jei supranti rusiškai,gali užsukti čia http://club.osinka.r...pic.php?t=40421
Atsakyti
[quote=jjuurrggaa,2010 10 05, 18:35]Ieskau auksrankes butinai is Klaipedos ar aplinkiniu rajonu, kuri galetu nunerti vaseliu stai tokia suknute busimai nuotaikai  smile.gif


labai grazi sita suknele ir manau ne viena ja galetume nunerti,bet kaina,kokios ji verta,abejoju ar kas noretu pripazinti g.gif .ir su mano mezgimo tempais tam darbui kokio menesio prireiktu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 06 spalio 2010 - 08:36
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 10 06, 08:39)
lince,jei supranti rusiškai,gali užsukti čia http://club.osinka.r...pic.php?t=40421

super thumbup.gif manau kaip nors issiaiskinsiu.aciu notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 06, 09:35)
labai grazi sita suknele ir manau ne viena ja galetume nunerti,bet kaina,kokios ji verta,abejoju ar kas  noretu pripazinti g.gif .ir su mano mezgimo tempais tam darbui kokio menesio prireiktu doh.gif

drinks_cheers.gif As savaja vestuvine suknele kol nusineriau, sugaisau ne viena menesi, tiesa neriau tik virsu is smulkiu gelyciu siuvinetu svarovskiais, o po to beveik metus negalejau vaselio i rankas paimti doh.gif
Atsakyti