Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 11, 13:53)
Pasirodžiau vestuvinių suknelių temoj, pasirodau ir čia smile.gif
Mano vestuvinė suknelė, kurią pati nusimezgiau smile.gif


Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif Aš ir vis svajoju apie mocherinę suknelę, bet man tai toks aukštasis pilotažas atrodo, kad lenkiu galvą prieš tas kurios taip šauniai darbuojasi.
Atsakyti
Mazoji_ nuostabi suknelė wub.gif
Atsakyti
Labai ačiū už komplimentus smile.gif nemoku visų pasisakymų pacituoti.. blush2.gif

Mezgiau iš silk kid siūliukų, iš viso sunaudojau dvidešimt kamuoliukų po 250 m, tik suknelė pati nuo svorio apačioje labai daug ištyso, todėl nuardžiau 10-15 cm, tai manau sunaudojau apie 15 kamuoliukų. Mezgiau po darbo vakarais ir savaitgaliais, tai pagrindinę galį numezgiau per du menesius, bet kol apdailą padariau, kaklą ir pan., dar užtrukau smile.gif
O kiek akių buvo apačioje reiktų atskirai paskaičiuoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_: 12 rugsėjo 2010 - 12:58
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 11, 14:53)
Pasirodžiau vestuvinių suknelių temoj, pasirodau ir čia smile.gif
Mano vestuvinė suknelė, kurią pati nusimezgiau smile.gif
user posted image

Super thumbup.gif thumbup.gif Žavinga auksarankė nuotaka!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 12 rugsėjo 2010 - 17:19
Puiki suknelė, Mažoji. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_ @ 2010 09 11, 14:53)
Pasirodžiau vestuvinių suknelių temoj, pasirodau ir čia smile.gif
Mano vestuvinė suknelė, kurią pati nusimezgiau smile.gif

user posted image

Iš arčiau raštelis

user posted image

Ir dar
user posted image



ISPUDINGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
thumbup.gif 4u.gif
Labai labai grazu ir saunu.
NErealus ir superinis darbelis.
Atsakyti
Mazoji kodėl nusprendėt megzdama suknelę ant liemens nedėti jokio dirželio kad paryškinti liemenį? ta suknelė gražiai padaryta kruopščiai atlikta bet mano akim žiūrint liemens trūksta. man labai patiko tai kad megzta plonais virbalais iš mocherio man gražiau žiūrisi nes su storais kai mezga ir gaunasi tos didelės skylės blush2.gif nenoriu nė vienos įžeisti bet tos didelės skylės man tokio greito darbo įspūdį sudaro doh.gif
Atsakyti
Mažoji labai labai wub.gif
Atsakyti
Nuostabus darbelis 4u.gif Mano nuomone tai įjuosminti čia nereikia, nes numegzta įdealiai. Tuom ir išskirtinė suknutė, kad nedėta juostelė mirksiukas.gif
Atsakyti
Na aišku po Mazosios grožio net baisu čia demonstruotis...
Atsiduodu jūsų teismui...
beje aš irgi galutinį variantą palikau be diržo....
user posted imageuser posted imageuser posted image

Atsakyti
Romap - Labai daili suknele thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 13, 08:52)
man labai patiko tai kad megzta plonais virbalais iš mocherio man gražiau žiūrisi nes su storais kai mezga ir gaunasi tos didelės skylės  blush2.gif  nenoriu nė vienos įžeisti bet tos didelės skylės man tokio greito darbo įspūdį sudaro  doh.gif 

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Manęs irgi nežavi didelės skylės 4u.gif Kuo plonesnis virbalas, tuo daugiau darbo ir daugiau siūlų, bet man taip dauuuuug gražiau wub.gif vat kai sau mezgiesi, tai ir negaila to laiko, o jei užsakymai spaudžia, tai gal ir virbalai atitinkamai didėja? biggrin.gif
Mazoji, nuostabi suknelė. tikrai kažkas išskirtinio. Man įvertos juostelės negražu, tai gal ir gerai, kad jos nėra. Dėl to sau ir nesimezgu moherio suknios, kad nesugalvoju kaip liemenį išlaikyt matomu, bet nenaudojant juostelių..
Romap, jūsų suknelė irgi nuostabi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 13 rugsėjo 2010 - 10:12