Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

bielra, labai tikiuosi, nes modeliukas turi labai daug noru ir musu draugyste priklauso nuo sios suknutes smile.gif Todel laukiu su didziuliu nekantrumu kada suknute nukeliaus i galutini taska ir kokie atsiliepimai bus pamacius ja gyvai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 20:19)
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi  biggrin.gif
user posted image

As ja neriu, tik buvo pora skubiu darbu tai teko padet i sona. Liko siek tiek virsaus ir rankoves. Manau si savaitgali prie jos prisest ir uzbaigt, nes jau pradeda terminai spaust smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 05 spalio 2010 - 07:58
Gavau doze grozio dienos pradziai smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita, tikrai labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Lingvita wub.gif wub.gif wub.gif

kaip nuostabiai atrodo tos nuotakos kuklutėm, bet tobulom ir išskirtinėm suknutėm wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir kas zaviausia, kad modelis lyg ir tas pats, bet ant kiekvienos manekenes vis kitaip - naujai atrodo
Atsakyti
[quote=Ligvita,2010 10 05, 09:27]
Gavau doze grozio dienos pradziai smile.gif



labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 10 05, 08:48)
ir kas zaviausia, kad modelis lyg ir tas pats, bet ant kiekvienos manekenes vis kitaip - naujai atrodo


Štai šis variantas labai gražus.., pamenu buvo viršus iš dvigubo siūliuko, tai vizualiai skyrėsi spalvos..

Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 05, 09:58)
Štai šis variantas labai gražus.., pamenu buvo viršus iš dvigubo siūliuko, tai vizualiai skyrėsi spalvos..

na cia dar nuo siulo priklauso kol atradau ANGORA2, megzdavau is moheros ilgesniu puku, tai labai skirdavosi atspalviai kur tankiau sumegzta is kur skysciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 10 05, 10:27)
Gavau doze grozio dienos pradziai smile.gif


Man sis modeliukas labai grazus wub.gif ir tikrai ant kiekvienso mores kitaip atrodo, si suknia man labai kukli bet tuo paciu ir puosni wub.gif
Atsakyti
Ligvita,man sita variacija labai grazi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 10 05, 08:27)
Gavau doze grozio dienos pradziai smile.gif


Aciu kad pasidalini ta grozio doze su mumis. wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 10 05, 09:27)
Gavau doze grozio dienos pradziai smile.gif

Tiesiog tobula wub.gif
Atsakyti