Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

sijoninės dalies schema http://public.fotki..../seelik64c.html
Atsakyti
bielra, almita žemai lenkiuosi, labai labai ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 23:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif


labai grazu, istiesu ant pakabos man ta suknute neuzkliuvo... o gal tiesiog praleidau smile.gif

QUOTE(ilamka @ 2010 10 01, 17:09)
Zavios visu sukneles 4u.gif
Noriu parodyti savo suknute nerta


Nors melyna spalva ne mano, bet si suknute labai daili.
Atsakyti
Kol kas taip, gal gausiu ant modelio

user posted image
Atsakyti
Ligvita, kruopštu, skoninga thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 23:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif
user posted image

Matyt, neužsirovė foto, kad aš ją kažkaip praleidau.
Superinis vaizdas. O jau siūlų sunaudojimo būdas tai nerealus first.gif
Atsakyti
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Aš neriu, bet tik tarpuose tarp kitų mezginių. 2 sprindžius jau turiu. Ilgam man jos užteks, nes neturiu aiškaus "deadline'o", kai neturiu ko megzt ar nert tai pasiimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 10 04, 10:46)
Kol kas taip, gal gausiu ant modelio

user posted image

labai skoninga ir grazi.labai labai thumbup.gif

ir ta margute,kur siulai sunaudojasi,nuostabi,kai ant paneles,kuriai ji labai tinka,pateikta wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 10 04, 19:19)
Ieskau draugiu bendraminciu, norinciu kartu su manimi nerti si grozi  biggrin.gif
user posted image


Labutis, aš šitą grožį baigiau nerti prieš savaitėlę. Man ji užėmė du mėnesius mano laiko. Liko įsiūti rankoves, bet jau nebegaliu. Kadangi tai gavosi vasarinis modeliukas, tai kažkaip rankos nebekyla su ja ilgiau kapstytis. Dabar vyrui megztinį šiltą mezgu. Jei įdomu tai mano suknutė salotinė o kiauraraštis žydras. Dvi nesuderinamos spalvos, bet žiūrisi liuksiškai. Darbe visos moterys aikčiojo, kad taip gražiai žiūrisi šios spalvos.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 04, 21:32)
Labutis, aš šitą grožį baigiau nerti prieš savaitėlę. Man ji užėmė du mėnesius mano laiko. Liko įsiūti rankoves, bet jau nebegaliu. Kadangi tai gavosi vasarinis modeliukas, tai kažkaip rankos nebekyla su ja ilgiau kapstytis. Dabar vyrui megztinį šiltą mezgu. Jei įdomu tai mano suknutė salotinė o kiauraraštis žydras. Dvi nesuderinamos spalvos, bet žiūrisi liuksiškai. Darbe visos moterys aikčiojo, kad taip gražiai žiūrisi šios spalvos.

oho cool.gif idomu,kaip ten dera...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 04 spalio 2010 - 21:39
Ligvita, suknute fantastiska wub.gif
Hemetra, mielai prisijungciau, bet turiu dar kitu darbeliu, noreciau sventems speti nusinerti sita grazuole wub.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 04, 21:32)
Labutis, aš šitą grožį baigiau nerti prieš savaitėlę. Man ji užėmė du mėnesius mano laiko. Liko įsiūti rankoves, bet jau nebegaliu. Kadangi tai gavosi vasarinis modeliukas, tai kažkaip rankos nebekyla su ja ilgiau kapstytis. Dabar vyrui megztinį šiltą mezgu. Jei įdomu tai mano suknutė salotinė o kiauraraštis žydras. Dvi nesuderinamos spalvos, bet žiūrisi liuksiškai. Darbe visos moterys aikčiojo, kad taip gražiai žiūrisi šios spalvos.


Būtu smagu pamatyt.. ax.gif Šiai dienai, tas derinys, mano pats mėgstamiausias.. 4u.gif

Ligvita, tikiu, kad ant modeliuko ji fantastiškai "gulės".. bigsmile.gif
Atsakyti