Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(ilamka @ 2010 10 01, 17:09)
Zavios visu sukneles 4u.gif
Noriu parodyti savo suknute nerta



Labai gražu 4u.gif
Atsakyti
Na va rodau darbeli klijentei ji jį deves ant maudimosi kostiumelio blush2.gif
rodau ant saves nors klijente aukstesne ir truputi kudesne tai ant jos graziau bus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2010 09 30, 00:15]
jeigu patiko mano megzta ,jau anksciau rodyta coliukes suknele
user posted image

Na galima pasveikinti sia nuostabia suknute su 2 vieta 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ilamka thumbup.gif uzburiantis melynumas ir dailus seniai i aki krites modelis wub.gif
Atsakyti

Na galima pasveikinti sia nuostabia suknute su 2 vieta 4u.gif thumbup.gif
[/quote]

aciu.nors antra vieta ne man,o sukneles savininkei,bet man ne maziau malonu,kad suknele buvo pastebeta.ir dziaugiuosi uz mus visas,kad musu ranku darbai vis labiau pastebimi ir vertinami.
o cia panasiu sukneliu trijule biggrin.gif
kolekcija biggrin.gif
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 02 spalio 2010 - 19:27
O jau grožiai čia wub.gif O aš tai kaip tas batsiuvys be batu,\...Pati suknelės nertos neturiu sad.gif Megsti nemoku blush2.gif
Atsakyti
Ilamka, kruopštu ir labai mėlyna wub.gif
Viliuteee, suknelė verta nominacijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 10 02, 11:15)
Na va rodau darbeli klijentei ji jį deves ant maudimosi kostiumelio  blush2.gif
rodau ant saves nors klijente aukstesne ir truputi kudesne tai ant jos graziau bus  blush2.gif

Labai graži.. vat gali ir vestuvėms kokią mintį prisijaukinti... vat galvoju, kad reiktų pačiai ką nors ekstravagantiško sumąstyti...
Atsakyti
Mergytės, gal kuri turit ar kur matėt šitos suknytės aprašymą? Apatinė dalis pagal mane nerta, o įdomu, kokia viršutinė dalis? Ir sijonuko schemutės neturiu verysad.gif , jei kas galit, padėkit prašau, labai ačiū 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 10 03, 20:57)
Mergytės, gal kuri turit ar kur matėt šitos suknytės aprašymą? Apatinė dalis pagal mane nerta, o įdomu, kokia viršutinė dalis? Ir sijonuko schemutės neturiu verysad.gif , jei kas galit, padėkit prašau, labai ačiū 4u.gif

čia taip vadinamoji "apnertukė" tiesiog maikutė prinerta ir padaryta suknutė mirksiukas.gif
tiesa, raštelio neturiu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Radė: 03 spalio 2010 - 20:16
QUOTE(-Radė @ 2010 10 03, 21:15)
čia taip vadinamoji "apnertukė" tiesiog maikutė prinerta ir padaryta suknutė  mirksiukas.gif
tiesa, raštelio neturiu  ax.gif


O aš net nepagalvojau apie tai doh.gif , tai manau, tada galima būtų viršutinę dalį tiesiog virbalais gerom akim numegzti, gaila, kad schemutės neturi, gal dar kas atsilieps ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo carnitaster: 03 spalio 2010 - 20:45
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 03 spalio 2010 - 20:52