Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 09 30, 21:13)
Atsargiai su pazadais  mirksiukas.gif  Kita vasara kaip tik bus 10 metu  rolleyes.gif Galiu imt ir is tikro paprasyt issinuomot cool.gif


drasiai. Man labai smagu, jei kam nors mano darbai mieli ir jais nori rengtis thumbup.gif Tik as dar ja iki to lakio tureciau paruosti. Nes nugeda sakyti, bet dar neploviau po vestuviu. Turbut bus mancia geras spyrisi sedimaja ir reikes pagaliau susitvarkyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(KSIU2 @ 2010 10 01, 10:11)
Jau nusipirkau siulu, kid mochera su silku 6 matkelius ar uzteks /?Gal prigriebti dar viena atsargai g.gif  g.gif > Dar mane subalamutino pardaveja del virbalu pasirinkimo. Ketinau megzti 5nr. ,sako uzteks 3.5 doh.gif atseit su storesniais virbalais dideles skyles bus.Mano pasirinktos  serveteles rastas nelabai kiauras - gal netinka/?. Dar norejau paklausti ; serveteles skersmuo 56cm. tai kiek cia gausis sijono ilgis? g.gif

jei megsit tankiau ir nr 3 virbalais,dar pasiimkit viena atsargai.o jei serveteles skersmuo 56,sijono ilgis gautusi per mazas,priklausomai velgi nuo mezginio tankumo apie 30 cm.Schemoj ne vaikiskam sijonui reiktu apie 120 eiliu,kad butu.
Atsakyti
Ideja gal kam patiks:
user posted image

Daugiau 2011 NY mados savaiteje cia
Atsakyti
Zavios visu sukneles 4u.gif
Noriu parodyti savo suknute nerta

user posted image
Atsakyti
Dailu,gražu...o jau mėlyna thumbup.gif
Atsakyti
tikrai labai dailiai atlikta, zaviuosi, super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 01, 13:14)
jei megsit tankiau ir nr 3 virbalais,dar pasiimkit viena atsargai.o jei serveteles skersmuo 56,sijono ilgis gautusi per mazas,priklausomai velgi nuo mezginio tankumo apie 30 cm.Schemoj ne vaikiskam sijonui reiktu apie 120 eiliu,kad butu.

Ar butu imanoma pakartoi serveteles motyva, tada pailgetu sijonas?
Atsakyti
QUOTE(KSIU2 @ 2010 10 01, 18:18)
Ar butu imanoma pakartoi serveteles motyva, tada pailgetu sijonas?

tai jau nuo rasto priklauso,bet ta dalis turi kazkaip plateti.galbut galima pratesti rasta paskutiniu eiliu.sunku atsakyti nematant rasto
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 10 01, 18:37)
tai jau nuo rasto priklauso,bet ta dalis turi kazkaip plateti.galbut galima pratesti rasta paskutiniu eiliu.sunku atsakyti nematant rasto

Nuosirdus aciu mocheriniu sukneliu GURU.As taip ir planavau pratesti paskutiniu eiliu rasta. Kadangi nesu jau tokia profe blush2.gif ,tai issirinkau serveteles rasta is zurnalo su aiskesniu aprasimu(mano akim lengvesni ir paprastesni).deja nesigauna ikelti schemos.
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 01, 16:09)
Zavios visu sukneles 4u.gif
Noriu parodyti savo suknute nerta


Dievulėliau kaip gražu!!!!!!!!!!!!!! bigsmile.gif O jau spalva, tai super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 10 01, 16:09)
Zavios visu sukneles 4u.gif
Noriu parodyti savo suknute nerta



vauuu wub.gif ir spalva ir pati suknelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KSIU2 @ 2010 10 01, 10:11)
Jau nusipirkau siulu, kid mochera su silku 6 matkelius ar uzteks /?Gal prigriebti dar viena atsargai g.gif  g.gif > Dar mane subalamutino pardaveja del virbalu pasirinkimo. Ketinau megzti 5nr. ,sako uzteks 3.5 doh.gif atseit su storesniais virbalais dideles skyles bus.Mano pasirinktos  serveteles rastas nelabai kiauras - gal netinka/?. Dar norejau paklausti ; serveteles skersmuo 56cm. tai kiek cia gausis sijono ilgis? g.gif



Nesusimažinkit virbalus, aš lyg ir ketvirtu mezgiau, bet matyt ankštesnis mezgimas ir mano gavosi trumputė doh.gif
Atsakyti