Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 30, 00:15)


[color=yellow] [color=yellow]cia dar galima uz ja balsuoti ax.gif



Labai grazi suknele, bet as uz Zuviuko balsavau. Vien del tokios sukneles noreciau dar karta isteketi biggrin.gif wub.gif Tik vyro nekeisciau cool.gif
Atsakyti
mamytes patarkit iš kokių siūliukų geriausia butu megzti suknutę šaltesniam sezonui, kad po plovimo neišsitampytų ir maloni prie kūno būtų? 4u.gif

kažkaip didesnių dalykėlių niekada nemegzdavau, bet nusprendžiau išbandyti jėgas.. tik įdomu kas gausis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jo-ma-Jo @ 2010 09 30, 12:18)
Labai grazi suknele, bet as uz Zuviuko balsavau. Vien del tokios sukneles noreciau dar karta isteketi biggrin.gif  wub.gif Tik vyro nekeisciau  cool.gif

ui kaip faina wub.gif galiu kokioms metinems paskolinti - nereikes tuoktuviu rengti dar syki bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutės,nu va,turiu dar vieną suknelę ax.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 29, 23:19)
rankoves vis ilgyn smile.gif Jau turbut neberodysiu tu mocherinukiu.juk beveik tas pats ir tas  pats. blush2.gif
user posted image


As labai dziaugiuosi, kad as pasipuosiu siuo nauju Viliuteees kurinu per savo vestuviu 10 metines ir dukters krikstynas. Tikiuosi, kad mano vyras isvirs is koju tongue.gif Jauciuosi, kaip kazkas minejo, jog isteku dar karta tik uz to pacio vyro biggrin.gif
Kai siuvykloje matavausi pasukne siai suknelei, tai kai apsirengiau visa komplekta visi puole aikcioti blink.gif blink.gif blink.gif ir Viliuteees kontaktu prasyti lotuliukas.gif Siuveja sake, kad jai dar neteko matyti taip graziai numegztos sukneles, nors daznai tenka jai siuti ir zinomu dizaineriu-mezgeju megztoms suknelem pasuknes. clap_1.gif
Atsakyti
vaje vaje,ka as cia matau bigsmile.gif .ir kaip greitai viskas cia vyksta.tik siryt suknele issiunciau,o ji spejo visa Lietuva apkeliaut ir pas siuveja pabuvot smile.gif
aciu labai uz tokius atsiliepimus,net paraudau. blush2.gif


o as noriu pagirti Sandriene123 suknele.Jipuiki.Ir spalvu derinys ir mezginio dailumas. thumbup.gif 10 balu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2010 09 30, 12:33)
ui kaip faina wub.gif galiu kokioms metinems paskolinti - nereikes tuoktuviu rengti dar syki  bigsmile.gif

Atsargiai su pazadais mirksiukas.gif Kita vasara kaip tik bus 10 metu rolleyes.gif Galiu imt ir is tikro paprasyt issinuomot cool.gif

O Viliutes sukneles, atvirai sakant, mane varo i nevilti savo tobulumu. Dabar suprantu, ka sake pazistamas smuikininkas "kas is to, kad as neblogai groju - as niekada nebusiu Paganinis" smile.gif Va ir man taip, ir po simto metu tokio dalyko nenumegsiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jo-ma-Jo: 30 rugsėjo 2010 - 20:16

Jo-ma-Jo,kodel Jus taip save nuvertinate,pykstu as uz tokius pasisakymus,ir net neprisimenu kelinta karta kartoju-viskam reikia laiko.O megzti-tai tikrai ne smuiku groti.Tiesiog reikia didesnes praktikos.Jusu pirma ar antra suknele nebutinai turi buti tokia,kokia bus galbut 50-oji,ar 100-ji. ax.gif

ir...
grazute ,nors ne manekene, nuotaka,nuspredusi puostis megzta suknele su bolero

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ačiū Viliute už gerus žodžius.Man Jūsų nuomonė labai svarbi.O Jūsų suknios visos fantastiškos,žiūriu ir žiūriu į jas...Ir noriu paklausti,kiek moherinukei iki kelių reikėtų siūlų?(kidmohera 25 gr-212m)
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 09 30, 18:11)
Sveikutės,nu va,turiu dar vieną suknelę ax.gif user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image



Super. thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif bigsmile.gif tongue.gif
Sitos margiukes pastaruoju metu labai traukia aki ir taip pirsteliai nerimsta, taip norisi nusimegzti...
Sandriene123, gal pasidalintum patirtimi ir schemutemis? ACIU!!!
Atsakyti
QUOTE(Sandriene123 @ 2010 10 01, 08:27)
Ačiū Viliute už gerus žodžius.Man Jūsų nuomonė labai svarbi.O Jūsų suknios visos fantastiškos,žiūriu ir žiūriu į jas...Ir noriu paklausti,kiek moherinukei iki kelių reikėtų siūlų?(kidmohera 25 gr-212m)


aciu,sandriene ,
as sumezgu 6-7 kamuoliukus.jei ilgom rankovem.be rankoviu 5-6
Atsakyti
Jau nusipirkau siulu, kid mochera su silku 6 matkelius ar uzteks /?Gal prigriebti dar viena atsargai g.gif g.gif > Dar mane subalamutino pardaveja del virbalu pasirinkimo. Ketinau megzti 5nr. ,sako uzteks 3.5 doh.gif atseit su storesniais virbalais dideles skyles bus.Mano pasirinktos serveteles rastas nelabai kiauras - gal netinka/?. Dar norejau paklausti ; serveteles skersmuo 56cm. tai kiek cia gausis sijono ilgis? g.gif
Atsakyti