Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(dangutėėė @ 2010 09 29, 12:25)
Sveikos
O nuo kur pradejai mezgti( apacios ar pazastu) ax.gif norisi kad graziau kristu.


Pradėjau nuo pat viršaus-nuo pečių. Visas sukneles tik taip ir mezgu-patogu pailginti ar patrumpinti, jei reikalas yra. Po to po pažastimis priekį ir nugarą perkeliu ant virbalų su valu, jei matau, kad pagal rašta nepavyks gražiai susiūti. Šiaip virbalų su valu nemėgstu.
Atsakyti
4u.gif labuliukas
Mergytės norėčiau iš kidsmaxeros su šilku numegzt ant juodos trikotažinės suknelės ..na tokį ..tipo maišiuką...apačia patraukta...Vizija tokia tolima..nieko aiškaus..idėjų pritrūkau-gal ką pasiųlysit? wub.gif
Atsakyti
Naiste, superinė suknelė wub.gif wub.gif wub.gif Galvojau, kad čia rodot kataloginį variantą ir ieškot pagalbos "šifruojant" raštą, o kai paskaičiau, kad čia jūsų rankų darbas, tai net swoon.gif Nuostabi suknelė wub.gif
Aš vis kaupiuosi moherinei suknelei, reikia lapkričio mėnesiui, bet net nežinau nuo ko pradėt-kokį raštą pasirinkt, kiek siūlų reikia ir t.t. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 29 rugsėjo 2010 - 17:53
rankoves vis ilgyn smile.gif Jau turbut neberodysiu tu mocherinukiu.juk beveik tas pats ir tas pats. blush2.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 29, 22:19)
rankoves vis ilgyn smile.gif Jau turbut neberodysiu tu mocherinukiu.juk beveik tas pats ir tas  pats. blush2.gif


bet vistiek suknenelės mielos akiai mirksiukas.gif
Atsakyti
jeigu patiko mano megzta ,jau anksciau rodyta coliukes suknele
user posted image

cia dar galima uz ja balsuoti ax.gif

http://gyvenimas.del...e.d?id=36943883
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viliuteee: 29 rugsėjo 2010 - 23:17
[quote=Viliuteee,2010 09 30, 00:15]
jeigu patiko mano megzta ,jau anksciau rodyta coliukes suknele

Na uz toki grozi negalima nebalsuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 23:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif

turiu prisipažint, kad pirmą kartą tik foto žiūrėjau, o kas buvo parašyta ir neperskaičiau. Maniausi, kad foto iš interneto ir tik kaip pasiūlymas čia buvo pateiktas. Uf, tik po kurio laiko susipratau klydus.

Taigi, suknelė verta didžiausių pagyrų. Labai labai patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Viliutee, aš ir jau balsavau. Žiūriu, ten ne viena nerta megzta atrinkta. Vis tik rankų darbas yra išskirtinis.
Gaudvile, ačiū labai. Suknelė, galima sakyti, iš šiukšliukų nunerta, nes visai visokius galiukus surinkau.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 29, 23:15)
[color=yellow]cia dar galima uz ja balsuoti ax.gif



[COLOR=yellow]Bet jau komentarai.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bielra: 30 rugsėjo 2010 - 09:57
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 30, 10:49)
Viliutee, aš ir jau balsavau. Žiūriu, ten ne viena nerta megzta atrinkta. Vis tik rankų darbas yra išskirtinis.
Gaudvile, ačiū labai. Suknelė, galima sakyti, iš šiukšliukų nunerta, nes visai visokius galiukus surinkau.


taip ten dar yra ir zuviuko nuostabioji suknele,ir dar kazkieno.tikrai malonu,kad nertos-megztos sukneles neliko nepastebetos.o komentarai tokie kaip dazniausiai delfyje ir buna,niekada ju neskaitau,bjauru blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 23:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif


atsimenu sia suknele tikrai labai grazi wub.gif
Atsakyti