Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 22:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif


vau.... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 09 28, 17:40)
As mezgiau tokia suknute, dariau dvi geros dvi blogos ir is tikruju tu blogu nelabai matosi. Nebent jas reikia daryt ne dvi, o kokias 4 g.gif


Jau išbandžiau-gražiausiai atrodo derinukas 1 gera 2 blogos 1 gera... (viso 5 gerų akių stulpeliai su 2 blogom tarpuose)
Atsakyti
user posted image
Nu kaip gražu... negaliu apsakyti... oi, kad figūra leistų, tai iš karto... o tokioms žavioms, jaunoms manekenėms tik tokias ir nešioti... super... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 labai grazi suknele thumbup.gif
gal butu galima sito grozio schemutes ? blush2.gif
Atsakyti
[quote=naiste777,2010 09 28, 23:24]
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt ax.gif


labai labai gražu,stilinga thumbup.gif
Atsakyti
naiste777 super thumbup.gif suknele, as sarafaniuka apatines dalies rasteliu neriu, bet cia kaip nunerta nu nerealu, negaliu atsiziureti wub.gif
Atsakyti
Oi ačiū ačiū. Nieko čia blatno nėra, susirenki visus siūlų galiukus ir derini. Pavyzdžiu buvo šitas daiktas user posted image
Jokių schemų neturėjau.
O svarbiausia tai viskas nuo pateikimo. Čia Manto Zinkevičiaus nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 28, 23:24)
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt  ax.gif

Kaip iš žurnalo wub.gif wub.gif Labai gražu!
Atsakyti
labai aciu 4u.gif man lb reik apacios,,eglutes ,,rasto blush2.gif
Atsakyti
naiste777, tikrai labai neriali suknele. wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=naiste777,2010 09 28, 23:24]
Sveikos. Kažkada rodžiau suknelę sesei tik ant pakabos. Tai ji man šiandien tokių nerealių foto atsiuntė, negaliu neparodyt ax.gif
jau tikrai griekas butu tokiu groziu mums neparode.Labai labai grazu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 09 29, 08:52)
Jau išbandžiau-gražiausiai atrodo derinukas 1 gera 2 blogos 1 gera... (viso 5 gerų akių stulpeliai su 2 blogom tarpuose)


Sveikos
O nuo kur pradejai mezgti( apacios ar pazastu) ax.gif norisi kad graziau kristu.
Atsakyti