Įkraunama...
Įkraunama...

SUKNELĖS Nr.31

QUOTE(benomama @ 2010 09 25, 22:27)
sutinku 100 procentu  thumbup.gif

SOS merginos, o gal pamatys Romap... ar gal kas mezgete sia suknia, as uzstigau ties rastu.
niekaip negaliu dabar ikelti nes turiu tik popierini varianta, bet pasakykit kaip raste eina
3 suimam 2 uzmetimai 3 suimam 2 uzmetimai.
(3oo3oo3oo3)
tai kaip blogije puseje megsti??? g.gif tuos 2 uzmetimus??
man gfaunasi, akd 1aki ismezgu, o kita vel gaunasi uzmetimas g.gif  gal per nakti rasiu rasta tai ikelsiu ryt, o jei kuri supratot mano klausimuka tai butu malonu, kad pakomentuotumet  doh.gif

blogojoj pusej dvigubo uzmetimo vietoje ismezgame dvi isvirkscias akis.viena karta paprastai kabiname,o antra karta persukant siula
Atsakyti

QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 25, 23:02)
blogojoj pusej  dvigubo uzmetimo vietoje ismezgame dvi isvirkscias akis.viena karta paprastai kabiname,o antra karta persukant siula

Va matai kaip. Ačiū už paaiškinimą. Aš darydavau kitaip (kažkur buvau radus)-išvirkščiojoj pusėj aš vieną gerą akį darydavau,kitą išvirkščią.Kitą sykį pabandysiu šitaip
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 09 26, 08:00)
Va matai kaip. Ačiū už paaiškinimą. Aš darydavau kitaip (kažkur buvau radus)-išvirkščiojoj pusėj aš vieną gerą akį darydavau,kitą išvirkščią.Kitą sykį pabandysiu šitaip

ir taip gerai,gal dar paprasciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 09 26, 00:02)
blogojoj pusej  dvigubo uzmetimo vietoje ismezgame dvi isvirkscias akis.viena karta paprastai kabiname,o antra karta persukant siula

doh.gif lotuliukas.gif
o as zinokite neiskenciau ir meginau taip kaip suprantu lotuliukas.gif tai gavosi, kad kaip ir rasaiu, kad blogoje puseje viena issimezga, o kita gaunasi uzmetimas vel, bet kaip mezgi 3eolem jau gerojoje puseje, susiima uzmetimas, gera akis ir vel uzmetimas, i 3 ir viskas gavosi atrodo gerai drinks_cheers.gif
(vakar uzsidegiau megsti ir nesulaukiau ryto kol paaiskins kasnors)

Aciu Viliutee, dabar meginsiu taip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo benomama: 26 rugsėjo 2010 - 13:24
QUOTE(benomama @ 2010 09 26, 14:22)
doh.gif  lotuliukas.gif
o as zinokite neiskenciau ir meginau taip kaip suprantu  lotuliukas.gif
Aciu Viliutee, dabar meginsiu taip

kol atsiradau, tai ir klausimas išsisprendė biggrin.gif gražaus vakarėlio visoms 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal turite schemutę ar aprašymą kaip megzti tokią suknelę?
user posted image
Atsakyti
sveikos
reikalinga man jusu visu pagalba ieskau megztu vestuviniu sukneliu modeliu, nes noriu savo vestuvem pati nusimegzti suknele blush2.gif buciau labai delikinga au modeliukus ir schemustes blush2.gif
Atsakyti
januse bet juk esat ne vieną grožį numezgus, skaitau drąsiai išeitų jum ir be schemos biggrin.gif
Atsakyti
Labai sveikintinas noras. Gali pasidairyti čia Mano manymu, galima išsirinkti bet kokią patikusią suknelę ir megzti/nerti baltais siūlais ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 09 26, 19:28)
sveikos
reikalinga man jusu visu pagalba ieskau megztu vestuviniu sukneliu modeliu, nes noriu savo vestuvem pati nusimegzti suknele  blush2.gif  buciau labai delikinga au modeliukus ir schemustes  blush2.gif

Jūsų mezginiai visada nerealiai nuostabūs wub.gif bet radau temas:
Megsta vestuvių suknelė 1 tema
megzta vestuvių suknelė 2 tema
megzta vestuvių suknelė 3 tema

tikiuosi pagelbėjau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 09 26, 19:39)
januse bet juk esat ne vieną grožį numezgus, skaitau drąsiai išeitų jum ir be schemos biggrin.gif

na taip bet neesu nieko tokio labai sventisko mezgus o ir sijonu grzziu neteko megzti kokiu kurie buna prie vestuviniu sukneliu tai be schemu niekaip

QUOTE(naiste777 @ 2010 09 26, 19:45)
Labai sveikintinas noras. Gali pasidairyti čia Mano manymu, galima išsirinkti bet kokią patikusią suknelę ir megzti/nerti baltais siūlais ir viskas.

katik paziurejau ten pagrinde nertos verysad.gif jetus kaip grazu nerta bet nereja nekokia is manes, o suknele norisi nusimegzti nes tai mano antroji santuoka tai norisi buti grazia ir originalia

QUOTE(Lutė @ 2010 09 26, 20:01)
Jūsų mezginiai visada nerealiai nuostabūs  wub.gif bet radau temas:
Megsta vestuvių suknelė 1 tema
megzta vestuvių suknelė 2 tema
megzta vestuvių suknelė 3 tema

tikiuosi pagelbėjau mirksiukas.gif

siais temas ziurejau bet ten tik sukneles o be schemu nera sansu kazka nunarpliot
Atsakyti
Mano naujasis darbas suknele-tunika blush2.gif
user posted image
Atsakyti