Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 09 11, 17:44)
Registruojuosi vis dar su "Džeine Eir" ir "Mano vaikai norėjo gyventi"  smile.gif


Galvoju, kada nors netolimoje ateityje reiks ir man Džeinę išsitraukti. Nes jau keista darosi, ko taip visos su ja stringat g.gif
Atsakyti
Ai va, prisiminiau buvau pradėjus skaityt "Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose", keista, bet man ji patiko. Bent jau pradžia. Jos nepabaigiau, nes ne pas save namie skaičiau. Jei kas neskaitė rekomenduoju paskaityt. ax.gif
Atsakyti
Sveikos, pavartydavau jūsų temą, bet niekada nieko neparašydavau:) tai kaip ir naujokė čia ašsmile.gif mėgstu skaityti, paskutinė perskaityta knyga, tai "Arklių užkalbėtojas". Labai įtraukianti, gera knyga. user posted image
Dabar užsisakiau iš knygų klubo:
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Laukiu atvykstant, o dabar skaitau "Šoklys":
"Bet kur... Bet kada... Akimirksniu...
Pirmą kartą taip nutiko, kai Grifinui O'Koneriui tebuvo penkeri. Pašoko nustebusios turistų minios akyse ir dingo kaip į vandenį. Šeimai teko visam laikui palikti Angliją. Kai esi šoklys, nieko nėra blogiau kaip šokti kitiems matant. Tačiau Grifinas vis dėlto sulaužė taisykles. Stryktelėjo norėdamas apsisaugoti nuo mušeikos mokykloje ir atsidūrė toliau nei reikėjo. Tą pačią naktį Grifiną susirado Jie.
Dar nė neišaušus berniuko tėvai gulėjo nebegyvi, o jis pats sužeistas plūdo krauju Kalifornijos dykumoje, tolimųjų ir žmonių nelankomoje vietoje. Jį nuolat persekios dėl jo neįtikėtinų gebėjimų. Iki tos lemtingos nakties jį stengėsi apsaugoti tėvai, bet dabar Grifinas liko vienas kaip pirštas. Tik sugebėjimas teleportuotis gelbsti ir teikia vilties išgyventi... Tačiau priešai gali pajusti kiekvieną Grifino šuolį."user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 11, 18:45)
Galvoju, kada nors netolimoje ateityje reiks ir man Džeinę išsitraukti. Nes jau keista darosi, ko taip visos su ja stringat g.gif


Iš esmės, knyga man visai nieko, bet kažkodėl skaitosi lėtai g.gif Net miegot pradėjau anksti eit - paskaitau po kelis skyrius ir labanakt. O skaityčiau kokią kitą, kad ir tą pačią "Pragaro virtuvę...", stengčiausi kuo daugiau perskaityti ir atitolinti ėjimą miegoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 18:25)
drinks_cheers.gif
patikėk,tiek 12 klasėj,tiek dabar tiek nesąmonių esu prikrėtus kad baisu  blush2.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:34)
Na tai taip aš ir šitą visiem sakau, kad ir 18mečių ir vyresnių yra dar tokių vaikiškų. Bet ne vistiek aš turiu būt rimta, suaugusi ir taškas.
O tada ir prasideda mano maištas prieš visus su liūdnom pasekmėm.  lotuliukas.gif

kaip visada lotuliukas.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 11, 18:45)
Galvoju, kada nors netolimoje ateityje reiks ir man Džeinę išsitraukti. Nes jau keista darosi, ko taip visos su ja stringat g.gif

man tai ji gan nesunkiai susiskaitė ir paliko gan gerą įspūdį.

QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 11, 18:51)
Sveikos, pavartydavau jūsų temą, bet niekada nieko neparašydavau:) tai kaip ir naujokė čia ašsmile.gif

sveika 4u.gif malonu, kad prisijungia vis daugiau žmogiukų, mėgstančių knygas.

tik gal nesupyksi, nes gal ir kitos pritars tą patį blush2.gif kitą kartą dėdama nuotraukas, dėk mažesnes.. nes jei visos dėtume tokio dydžio foto, tai tema labai greitai baigtųsi mirksiukas.gif

mane vilioja ,,Arklių užkalbėtojas'' doh.gif

kokia graži ir seniai girdėta daina ką tik skambėjo ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 11 rugsėjo 2010 - 18:03
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 19:02)
mane vilioja ,,Arklių užkalbėtojas''  doh.gif

kokia graži ir seniai girdėta daina ką tik  skambėjo ax.gif  wub.gif


Tai imk. Tikrai gera knyga mirksiukas.gif

Ech rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 20:02)
kaip visada  lotuliukas.gif



Na tai taip, patys kalti, patys daveda. lotuliukas.gif

QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 20:02)
kokia graži ir seniai girdėta daina ką tik  skambėjo ax.gif  wub.gif

O kiek ji man primena. 4u.gif

Pirmi pelnėm 2 taškus. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 11 rugsėjo 2010 - 18:07
Merginos, kas ieškojot "Gėlių kraujas". Mačiau vieną Alytaus Rimi, bet pinigų jai neturėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:50)
Ai va, prisiminiau buvau pradėjus skaityt "Kodėl vyrai nesiklauso, o moterys nesiorientuoja žemėlapiuose", keista, bet man ji patiko. Bent jau pradžia. Jos nepabaigiau, nes ne pas save namie skaičiau.  Jei kas neskaitė rekomenduoju paskaityt.  ax.gif

skaičiau, man irgi labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
tik gal nesupyksi, nes gal ir kitos pritars tą patį blush2.gif kitą kartą dėdama nuotraukas, dėk mažesnes.. nes jei visos dėtume tokio dydžio foto, tai tema labai greitai baigtųsi mirksiukas.gif

mane vilioja ,,Arklių užkalbėtojas'' doh.gif

nesupyksiu 4u.gif nėra ko pykti smile.gif
O "Arklių užkalbėtoją" verta perskaityti, knyga, sakyčiau, užburianti, pamaloninanti savo gamtos vaizdais, kiek nevykusia pabaiga, bet nieko:)
Atsakyti
Taip keistai senai nesijauciau doh.gif Skalbenke sugedo,namuose bardakas,mokslu kruvos,reikia viska nudirbti per 2 h,nes paskui sokiai ir kinas,skaitymui siandien laiko nebeliks. doh.gif Rytojui tikrai nezadu atideti,nes noriu normaliai issiilseti. doh.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Praeitos temos nebepabaigiau skaityti, tik perbėgau akimis. Ačiū aistuliaa už naują temą. 4u.gif
Registruojuos su Kristof "Sąsiuviniu" - kol kas kasvakar paskaitau ją. ax.gif
Atsakyti