Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 18:07)
O man labai idomu tose knygose skaityt apie Rytu salis, daug suzinojau apieSaudo Arabija, islama, Irana, moteru gyvenima ten ir kt. O tas vaiku susigrazinimas kazkaip antraeilis dalykas, vistiek aisku kad susigarzins, kad istorija laimingai baigsis jei jau knyga parase smile.gif

drinks_cheers.gif mane irgi domina tik jų gyvenimas, islamas, kultūra ir pan.
tikriausiai vienintelė iš tokio tipo knygų, kuri kabino savo istorija, tai buvo Suados.
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:09)
Laba diena.
Na taip, bet vistiek į viską reik rimčiau žiūrėt. O aš dar kai tokia vaikišika, tai jaučiu dar labiau prikaišios man visi: tau jau 16, o tu taip mažvaikiškai elgies. Nors šiemet irgi tokių pasakymų nestigo.  doh.gif
Jau trečdalį įveikiau Tėvą Gorijo. O dabar ji man jau pradėjo patikt.  drinks_cheers.gif

Juokinat mane su tom "Tevo Gorijo" kanciom biggrin.gif Tokia plona knygele, koks cia gali buti vargas perskaityt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:09)
Laba diena.
Na taip, bet vistiek į viską reik rimčiau žiūrėt. O aš dar kai tokia vaikišika, tai jaučiu dar labiau prikaišios man visi: tau jau 16, o tu taip mažvaikiškai elgies. Nors šiemet irgi tokių pasakymų nestigo.  doh.gif

matyt,aš per suaugėliška,bo niekad nesu girdėjus-tau jau tiek ir tiek,o taip elgiesi unsure.gif biggrin.gif

trututu,laukiu kašio,kašio laukiu aš ploja.gif
Ir klausau šitos !dainos,tinka šiandien happy.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 11, 19:12)
Aš dar ir 22 būdama kartais vaikiškai pasijaučiu  lotuliukas.gif
nesukbėk iš tikro suaugti wink.gif


Aš ir neskubu (ir net visiškai nenoriu), bet mano aplinkoj kažkodėl visi skubina mane kuo greičiau suaugt. unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 19:12)
Juokinat mane su tom "Tevo Gorijo"  kanciom biggrin.gif Tokia plona knygele, koks cia gali buti vargas perskaityt biggrin.gif


Aha, labai plona.... Iš pradžių pamaniau, kad tikrai visą amžinybę skaitysiu.
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:17)

Aha, labai plona.... Iš pradžių pamaniau, kad tikrai visą amžinybę skaitysiu.

Eik eikit, kur jau stora. lotuliukas.gif Dabar tokia knyga tik broziura skaitytusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:09)
Laba diena.
Na taip, bet vistiek į viską reik rimčiau žiūrėt. O aš dar kai tokia vaikišika, tai jaučiu dar labiau prikaišios man visi: tau jau 16, o tu taip mažvaikiškai elgies. Nors šiemet irgi tokių pasakymų nestigo.  doh.gif
Jau trečdalį įveikiau Tėvą Gorijo. O dabar ji man jau pradėjo patikt.  drinks_cheers.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi, kiek pažįstu septyniolikmečių, kurios nebijo atrodyti vaikiškos : krečia visokias nesąmones, krizena iš visko ir pan. lotuliukas.gif suspėsi pabūt rimta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 18:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi, kiek pažįstu septyniolikmečių, kurios nebijo atrodyti vaikiškos : krečia visokias nesąmones, krizena iš visko ir pan.  lotuliukas.gif suspėsi pabūt rimta  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
patikėk,tiek 12 klasėj,tiek dabar tiek nesąmonių esu prikrėtus kad baisu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 19:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif oi, kiek pažįstu septyniolikmečių, kurios nebijo atrodyti vaikiškos : krečia visokias nesąmones, krizena iš visko ir pan.  lotuliukas.gif suspėsi pabūt rimta  mirksiukas.gif


Na tai taip aš ir šitą visiem sakau, kad ir 18mečių ir vyresnių yra dar tokių vaikiškų. Bet ne vistiek aš turiu būt rimta, suaugusi ir taškas.
O tada ir prasideda mano maištas prieš visus su liūdnom pasekmėm. lotuliukas.gif

Na o jei į temą, ar kas skaitė šią knygą?
http://www.manoknyga...io-pabaiga.html

Norėčiau paskaityt, turbūt geriausia visų laikų fantazija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 11, 17:53)
O man va nepatiko nei Susitike dykumoje, nei Priversta tyleti, nei Mano vaikai norejo gyventi  g.gif  Tik su dukra paliko ispudi  rolleyes.gif
Isvis is tos serijos nepirksiu daugiau knygu, nes jau viskas man apie beveik ta pati ir nieko naujo  tongue.gif

Tai jei nepatinka, atsibodo, tai ir neperki, nieko čia blogo biggrin.gif

o man patinka, pirksiu ir skaitysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 11, 17:12)
nesukbėk iš tikro suaugti wink.gif

drinks_cheers.gif Aš mielai susikeisčiau su tavimi vietomis tongue.gif

QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 17:17)
Aš ir neskubu (ir net visiškai nenoriu), bet mano aplinkoj kažkodėl visi skubina mane kuo greičiau suaugt. unsure.gif

Mažiau kreipk dėmesį į aplinką mirksiukas.gif


Atsakyti
Labas vakaras hi.gif

Ačiū už naujus namučius 4u.gif

Balionai naujokėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Registruojuosi vis dar su "Džeine Eir" ir "Mano vaikai norėjo gyventi" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:34)

Na o jei į temą, ar kas skaitė šią knygą?
http://www.manoknyga...io-pabaiga.html

Norėčiau paskaityt, turbūt geriausia visų laikų fantazija.  biggrin.gif


Fati turi ją,bet man atrodo,dar neskaitė
Atsakyti