Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 17:46)
Nezinau tik del 'Susitike dykumoj', gal sau noresiu pasilikt, turiu pasilikus ir kitas sitos tematikos knygas -tik "Su dukra" ir "Priversta tyleti'. Bet va jau pirkeja turiu, kuri noretu tos "Susitike dykumoj' unsure.gif

O as noreciau priversta tyleti,jei kartais pardavinetum. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 17:46)
"Virpejimas" parduosiu, ir 'Izola' kai perskaitysiu. Labai tau tiktu abi, ypac jei 'Bado zaidynes' patiks bigsmile.gif
Nezinau tik del 'Susitike dykumoj', gal sau noresiu pasilikt, turiu pasilikus ir kitas sitos tematikos knygas -tik "Su dukra" ir "Priversta tyleti'. Bet va jau pirkeja turiu, kuri noretu tos "Susitike dykumoj' unsure.gif

niu tai kai perskaitysi, duok žinoti 4u.gif tada pagalvosiu ir iki to laiko nuspręsiu smile.gif

Dėl "Susitikę dykumoj" tai žiūrėk, kaip išeina, tikrai nenoriu atimti, jei žmogus nori pasilikti blush2.gif jei patiks, tai aišku pasilik mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 16:49)

Dėl "Susitikę dykumoj" tai žiūrėk, kaip išeina, tikrai nenoriu atimti, jei žmogus nori pasilikti  blush2.gif jei patiks, tai aišku pasilik  mirksiukas.gif


O man va nepatiko nei Susitike dykumoje, nei Priversta tyleti, nei Mano vaikai norejo gyventi g.gif Tik su dukra paliko ispudi rolleyes.gif
Isvis is tos serijos nepirksiu daugiau knygu, nes jau viskas man apie beveik ta pati ir nieko naujo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuole @ 2010 09 11, 17:09)
jungiuosi prie jūsų  4u.gif  smagu matyti, ką skaitote. aš šiuo metu smaguriauju Haruki Murakami "Dansu Dansu Dansu". nežinau kodėl, bet visad galvojau, kad šis autorius man nepatiks. gal čia toks priešgyniavimas, kai aplink visi mados vejami skaitė jį... ir pradėjau, ir jau, žiūrėk, ir įpusėjau, ir patinka. valio smile.gif žinoma, skaitau prietrankiškai. tai pirmoji mano Murakami knyga, nors ji ir yra tęsinys kitosios. bet man tai kol kas netrukdo smile.gif


Sveika 4u.gif
Šios knygos laukiu kaip tik, kol paskolins man ją biggrin.gif Murakamis man irgi patinka, dabar irgi žiūriu vos ne mada jį skaityti, bet aš labai atsitiktinai pamačiau bibliotekoje knygą, paėmiau, patiko ir dabar skaitau jau 4-tąjį jo kūrinį smile.gif
Papildyta:
QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 17:36)
nu jau  cool.gif biggrin.gif

LaTulipe,o tau šitos knygos reikia egzui (apie tą "Ar moki istoriją" kalbu)?Man atrodo,kad nelabai gera ji  ax.gif  Nu,bet čia taip tik atrodo,nesimokiau iš jos (ir nieks iš mano aplinkos nesimokė  unsure.gif )
O iš tokių istoriškų knygų tai turiu tokią (puiki knyga,visi egzaminai sudėti,gale yra atsakymai)user posted image
Ir šitą taip kaip reik mintinai mokėt biggrin.gif
user posted image


Ta Latulipe ieškomą turėjau ir aš, bet nieko nepasimokiau.. Vat ta tavo įdėta tai tikrai naudinga buvo, reikalingas buvo pirkinys smile.gif
Tokios žemėlapių net nesu mačius, gal čia kokia iš naujesnių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 11, 17:53)
O man va nepatiko nei Susitike dykumoje, nei Priversta tyleti, nei Mano vaikai norejo gyventi  g.gif  Tik su dukra paliko ispudi  rolleyes.gif
Isvis is tos serijos nepirksiu daugiau knygu, nes jau viskas man apie beveik ta pati ir nieko naujo  tongue.gif

Na tau del to taip, kad siaip nemegsti apie kitas salis, kitus karstus. O tose knygose butent tai ir raso. Man tai labai patinka. Sita "Susitike dykumoje' domina del Balio salos. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Papugele: 11 rugsėjo 2010 - 17:01
Susijaukė mano planai dėl krepšinio, už valandos rungtynės, o aš dar nežinau kur žiūrėsiu doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 17:57)
Na tau del to taip, kad siaisp nemegsti apie kitas salis, kitus karstus. O tose knygose butent tai ir raso. Man tai labai patinka. Sita "Susitike dykumoje' domina del Balio salos. smile.gif

Tai jei nepatinka apie kitas salis kulturas,tada ir geisa nepatiks. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 16:57)
Na tau del to taip, kad siaisp nemegsti apie kitas salis, kitus karstus. O tose knygose butent tai ir raso. Man tai labai patinka. Sita "Susitike dykumoje' domina del Balio salos. smile.gif


Mane pati istorija domina, o tos istorijos tokios man primityvios ir vienodos rolleyes.gif
QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 16:58)
Tai jei nepatinka apie kitas salis kulturas,tada ir geisa nepatiks. blush2.gif


Patiks, nes cia jau ne kokia europiete ta pati per ta pati raso, o pas Geisas, Kleopatras, indes visiskai kita kultura ir idomus pats ju gyvenimas, ne keliones mane domina,o tarkim tu veikeju kasdienybe, daiktai, santykiai su kitais zmonem. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 11, 18:01)
Mane pati istorija domina, o tos istorijos tokios man primityvios ir vienodos  rolleyes.gif
Patiks, nes cia jau ne kokia europiete ta pati per ta pati raso, o pas Geisas, Kleopatras, indes visiskai kita kultura ir idomus pats ju gyvenimas, ne keliones mane domina,o tarkim tu veikeju kasdienybe, daiktai, santykiai su kitais zmonem.  4u.gif

O man labai idomu tose knygose skaityt apie Rytu salis, daug suzinojau apieSaudo Arabija, islama, Irana, moteru gyvenima ten ir kt. O tas vaiku susigrazinimas kazkaip antraeilis dalykas, vistiek aisku kad susigarzins, kad istorija laimingai baigsis jei jau knyga parase smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 18:07)
O man labai idomu tose knygose skaityt apie Rytu salis, daug suzinojau apieSaudo Arabija, islama, Irana, moteru gyvenima ten ir kt. O tas vaiku susigrazinimas kazkaip antraeilis dalykas, vistiek aisku kad susigarzins, kad istorija laimingai baigsis jei jau knyga parase smile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba diena.
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 11, 11:48)

O jau 16 tai nebe vaikystė? Vaikystė tokia pati.



Na taip, bet vistiek į viską reik rimčiau žiūrėt. O aš dar kai tokia vaikišika, tai jaučiu dar labiau prikaišios man visi: tau jau 16, o tu taip mažvaikiškai elgies. Nors šiemet irgi tokių pasakymų nestigo. doh.gif


Jau trečdalį įveikiau Tėvą Gorijo. O dabar ji man jau pradėjo patikt. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 11, 18:09)
Na taip, bet vistiek į viską reik rimčiau žiūrėt. O aš dar kai tokia vaikišika, tai jaučiu dar labiau prikaišios man visi: tau jau 16, o tu taip mažvaikiškai elgies. Nors šiemet irgi tokių pasakymų nestigo.  doh.gif
Jau trečdalį įveikiau Tėvą Gorijo. O dabar ji man jau pradėjo patikt.  drinks_cheers.gif


Aš dar ir 22 būdama kartais vaikiškai pasijaučiu lotuliukas.gif
nesukbėk iš tikro suaugti wink.gif
Atsakyti