Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Only,zinok sumaisiau as tas knygas doh.gif Ten ne berniukas lagamine buvo,o benedikto sleksciai doh.gif
user posted image
user posted image
Labai panasus virseliai. doh.gif
Atsakyti
Žinot ką? biggrin.gif ogi pradėjau skaityti "Bado žaidynes" bigsmile.gif niu kol kas labai patinka wub.gif žiūrėsiu kaip toliau bus..dar bėgsiu paskaitysiu, kol kašis neprasidėjo blush2.gif


QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 11, 16:56)
OJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  drinks_cheers.gif  aciu tau labai labai labai, kai grisi - surasyk viska man i az, saskaita( nors gal as turiu tavo saskaita smile.gif  ir pervesiu su siuntimu  4u.gif

įsivaizduoju kiek džiaugsmelio dabar apturi thumbup.gif turėsi puikią knygą smile.gif

QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 17:16)
Only,zinok sumaisiau as tas knygas  doh.gif Ten ne berniukas lagamine buvo,o benedikto sleksciai  doh.gif

lotuliukas.gif niu ką padarysi, nieko tokio smile.gif bet vis tiek tau didelis didelis 4u.gif už pastangas smile.gif tikiuosi, kad Papūgėlė man perleis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 11, 16:06)
ryt nueisiu ir pažiūrėsiu. jei dar bus ir jei ten iš viso ta knyga, paimsiu wink.gif
centriniame.

Būčiau dėkinga blush2.gif


QUOTE(kristuole @ 2010 09 11, 16:09)
sveikos gyvos, skaitytojos smile.gif

Sveika prisjungusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 17:22)
1.Žinot ką?  biggrin.gif ogi pradėjau skaityti "Bado žaidynes"  bigsmile.gif niu kol kas labai patinka  wub.gif žiūrėsiu kaip toliau bus..dar bėgsiu paskaitysiu, kol kašis neprasidėjo  blush2.gif
įsivaizduoju kiek džiaugsmelio dabar apturi  thumbup.gif turėsi puikią knygą  smile.gif 

2.lotuliukas.gif niu ką padarysi, nieko tokio  smile.gif bet vis tiek tau didelis didelis  4u.gif už pastangas  smile.gif tikiuosi, kad Papūgėlė man perleis  blush2.gif

1. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
2. Tai zinoma, ta knyga jau tavo. mirksiukas.gif Tik ziuriu tu sugalvojai griebt is kitur tongue.gif
Papildyta:
Nusipirkau siandien sita smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Papugele @ 2010 09 11, 17:27)
1.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
2. Tai zinoma, ta knyga jau tavo. mirksiukas.gif  Tik ziuriu tu sugalvojai griebt is kitur tongue.gif

nežinau, kaip čia taip sugalvojau blush2.gif bet biblija atsibodo, vergas atsibodo, norėjau ko nors įdomaus wub.gif

tada ačiū tau labai blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif tik kaip daryti dėl "Virpėjimo" nežinau blush2.gif ar pasiskolinti perskaityti, ar ir šitą perleistum blush2.gif

Kiek aš daug noriu doh.gif kartais atrodo, kad aš viena tokia nenormali doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 17:29)
Kiek aš daug noriu  doh.gif kartais atrodo, kad aš viena tokia nenormali  doh.gif  blush2.gif

Tikrai ne viena. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuole @ 2010 09 11, 17:09)
sveikos gyvos, skaitytojos smile.gif

laba 4u.gif

žinot, su ta vilkų šviesa ir mane sudominot lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 17:29)

Kiek aš daug noriu  doh.gif kartais atrodo, kad aš viena tokia nenormali  doh.gif  blush2.gif

nu jau cool.gif biggrin.gif

LaTulipe,o tau šitos knygos reikia egzui (apie tą "Ar moki istoriją" kalbu)?Man atrodo,kad nelabai gera ji ax.gif Nu,bet čia taip tik atrodo,nesimokiau iš jos (ir nieks iš mano aplinkos nesimokė unsure.gif )
O iš tokių istoriškų knygų tai turiu tokią (puiki knyga,visi egzaminai sudėti,gale yra atsakymai)user posted image
Ir šitą taip kaip reik mintinai mokėt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 17:36)
LaTulipe,o tau šitos knygos reikia egzui (apie tą "Ar moki istoriją" kalbu)?Man atrodo,kad nelabai gera ji  ax.gif  Nu,bet čia taip tik atrodo,nesimokiau iš jos (ir nieks iš mano aplinkos nesimokė  unsure.gif )
O iš tokių istoriškų knygų tai turiu tokią (puiki knyga,visi egzaminai sudėti,gale yra atsakymai)user posted image
Ir šitą taip kaip reik mintinai mokėt biggrin.gif
user posted image

mokytojas mum liepė nusipirkti ar atsišviesti tą knygą. nors girdėjau ir aš nekokių atsiliepimų apie ją. ax.gif

bet šiaip man ne pro šalį būtų ir kitokia papildoma literatūra .

už kiek parduotum (jei parduodi) tą pirmąją? (gali ir į AŽ) ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 17:36)
Ir šitą taip kaip reik mintinai mokėt biggrin.gif
user posted image

Šita turiu,bet nepardavineju. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 11, 17:33)
Tikrai ne viena. blush2.gif



QUOTE(reeva @ 2010 09 11, 17:36)



drinks_cheers.gif smagu, kad ne viena tokia blush2.gif


einu dar žaidynes paskaitysiu, paskui kašį žiūrėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 11, 17:29)
nežinau, kaip čia taip sugalvojau  blush2.gif bet biblija atsibodo, vergas atsibodo, norėjau ko nors įdomaus  wub.gif

tada ačiū tau labai  blush2.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif tik kaip daryti dėl "Virpėjimo" nežinau  blush2.gif ar pasiskolinti perskaityti, ar ir šitą perleistum  blush2.gif

Kiek aš daug noriu  doh.gif kartais atrodo, kad aš viena tokia nenormali  doh.gif  blush2.gif

"Virpejimas" parduosiu, ir 'Izola' kai perskaitysiu. Labai tau tiktu abi, ypac jei 'Bado zaidynes' patiks bigsmile.gif
Nezinau tik del 'Susitike dykumoj', gal sau noresiu pasilikt, turiu pasilikus ir kitas sitos tematikos knygas -tik "Su dukra" ir "Priversta tyleti'. Bet va jau pirkeja turiu, kuri noretu tos "Susitike dykumoj' unsure.gif
Atsakyti