Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(amber123 @ 2010 09 15, 17:39)
sirdis issoks per ausis..

lotuliukas.gif lotuliukas.gif visuomet pralinksmini lotuliukas.gif lotuliukas.gif

gerai, vis dėl to nebelaukiu doh.gif einu. iki rytojaus naujoje temoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 17:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif visuomet pralinksmini  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



blush2.gif tai gerai, smagu, kad zmonem sukeliu geru emociju 4u.gif ypac tokiu oru.. bet zinok tuo metu taip ir jauciaus doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif galvojau arba paspringsiu savom asarom, nes tvardziaus arba sirdis issoks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 15, 13:24)
badžiau skaityt,tai labai kliuvo rašymo stilius-toks kažkoks neįprastas,ir labai lengva pamesti,apie kurį veikėją kalbama.Ir laiko visai neturiu  doh.gif

Na viskas aišku, bet aš vis tiek ją labai noriu paskaityti. Manau, ji ne sunkesnė nei mano šiuo metu skaitoma Julio Cortazar 'Žaidžiame klases'.

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 13:29)
Aš tai neverkiau žiūrėdama "Marlis ir aš", negraudina manęs tokios istorijos ir net knygos neplanuoju imti.  ax.gif

Na mane sugraudino, nes pas pačią yra 13m senumo šuo ir labai liūdna pagalvojus, kad vis tik greitai jos neteksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 15, 16:37)
Labusia bigsmile.gif registras su Popieze Joana 4u.gif perskaiciau 70psl kazkur.. nu ka as zinau, kol kas labai idomi wub.gif idomi istorija.. thumbup.gif
Papildyta:
Jo.. ta istorija nereali.. Sudeginta gyva ir Prarastos nekaltybes kelias, siu knygu veikejos mane sukrete iki sirdies gelmiu.. kai pagalvoju, ka joms teko isgyvent


na,jos ten gimsta,jų genuose visokių paklusnumų prirašyta.O mane skaitant ne gailestis,o pyktis ima.Siuntu,verdu ir galvoju,ką tokiose situacijose daryčiau,kaip gelbėčiausi ir t t
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 15, 17:50)
na,jos ten gimsta,jų genuose visokių paklusnumų prirašyta.O mane skaitant ne gailestis,o pyktis ima.Siuntu,verdu ir galvoju,ką tokiose situacijose daryčiau,kaip gelbėčiausi ir t t



Ne genuose gal, bet kulturoje.. bet cia beveik tas pats biggrin.gif nu as manau, kad jos ner tokios durnos..paprasciausia ten tokios salys, kad ne taip lengva ir pabegt..
Atsakyti
Klausiu dar kartą KAS KURIĄ NAUJUS NAMUS? Ir kieno gimtadienius įtraukt?
Atsakyti
Ku ku, grizau is pasto su KALIFO RUMAIS 4u.gif labai man grazus virselis lotuliukas.gif kol kas tiek galiu pasakyt apie knyga. Baigineju AKLUMA , na turbut ziauriausia knyga kokia esu skaicius. Nei MANO VAIKAI NOREJO GYVENTI, nei KAULIUKU ZMOGUS, nei vienos tokios prilygstanciai siai- neskaiciau.. Nu tiesiog siaubas. Net neisivaizduoju kaip galeciau isgyventi ju vietoje..
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 17:52)
Klausiu dar kartą KAS KURIĄ NAUJUS NAMUS? Ir kieno gimtadienius įtraukt?

O gal nekuriam bent pora dienu? biggrin.gif Butinai turi buti nenutrukstamas maratonas? Apsidirbsim, knygu daugiau paskaitysim ir sugrysim su naujais ispudziais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 17:53)
nei vienos tokios prilygstanciai siai- neskaiciau.. Nu tiesiog siaubas. Net neisivaizduoju kaip galeciau isgyventi ju vietoje..



Ku ku kuku gegute biggrin.gif nu tu cia sudominai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 15, 17:01)
Ku ku kuku gegute biggrin.gif nu tu cia sudominai bigsmile.gif


Tu neskaicius jos? Ziauri knyga. Kai kazkas atsitinka vienam zmogui, kad ir labai labai baisaus, bet tai nebuna taip baisu, kai atsitinka masiskai.. Ir papult i ta mase neduok dieve verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti