Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

LUIZIANA,
įdomūs knygų pavadinimai:"Sniego senis" "Žiemos kelias"
Mirtis sniege?Snieguota mirtis?
brr net šalta pasidarė
o aš baigiu nusivilt Raferčiu-gera pradžia dar ne garantija...
Atsakyti

mėgstančioms skaityti apie keliones, kitas šalis ir pan. ax.gif bigsmile.gif,,Šokantis sušis arba Gaidžin gyvenimas Tekančios saulės šalyje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 15 rugsėjo 2010 - 16:12
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 16:09)
mėgstančioms skaityti apie keliones, kitas šalis ir pan.  ax.gif  bigsmile.gif,,Šokantis sušis arba Gaidžin gyvenimas Tekančios saulės šalyje



Taip, turiu ir šią knyga rolleyes.gif
Tik dar neskaičiau jos.
Atsakyti
Perskaičiau "Sudeginta gyva". Baisu, kai pagalvoji, ką išgyvena moterys. O mes kartais dėl nulūžusio nago ar nubėgusios kojinės akies pergyvenam...
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 15, 13:31)
Pabaigiau knygą, nu nuostabi ji:) dabar imuosi antros dalies doh.gif
gal plačiau apie knygą? Ar verta skaitymo?

Kaip ir visos Čekuolio knygos superine thumbup.gif

QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 15, 17:02)
aš kadaise labai skaitydavau jos knygas.  ax.gif

As nevienos nesu jos knygos skaiciusi. blush2.gif

QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 17:09)
mėgstančioms skaityti apie keliones, kitas šalis ir pan.  ax.gif  bigsmile.gif,,Šokantis sušis arba Gaidžin gyvenimas Tekančios saulės šalyje


Turiu is bibles paemus. smile.gif
QUOTE(sphinx @ 2010 09 15, 17:22)
Perskaičiau "Sudeginta gyva". Baisu, kai pagalvoji, ką išgyvena moterys. O mes kartais dėl nulūžusio nago ar nubėgusios kojinės akies pergyvenam...

Is kur gavai? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sphinx @ 2010 09 15, 17:22)
Perskaičiau "Sudeginta gyva". Baisu, kai pagalvoji, ką išgyvena moterys. O mes kartais dėl nulūžusio nago ar nubėgusios kojinės akies pergyvenam...

pamenu, kai viena mokytoja paliko mus vienus pamokoje, o pati išbėgo į namus persimauti pėdkelnių lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

labai žiauri knyga verysad.gif ir tikrai skaitant tokias knygas galima pakeist požiūrį į gyvenimą verysad.gif juk ji pati nenulėmė sau tokio gyvenimo ( kaip tai padarė visokių ,,priversta tylėti'' ir pan. veikėjos ) verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 15, 17:27)
Is kur gavai? blink.gif


Nete rusiškai susiradau ax.gif
Atsakyti
sulauksiu naujos temos, o tada jau eisiu mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 17:28)
pamenu, kai viena mokytoja paliko mus vienus pamokoje, o pati išbėgo į namus persimauti pėdkelnių  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labai žiauri knyga  verysad.gif ir tikrai skaitant tokias knygas galima pakeist požiūrį į gyvenimą verysad.gif juk ji pati nenulėmė sau tokio gyvenimo ( kaip tai padarė visokių ,,priversta tylėti'' ir pan. veikėjos )  verysad.gif


Dėl pirmo lotuliukas.gif
Dėl antro tai sutinku. Žiauriausia, kad ten tai yra normalu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sphinx: 15 rugsėjo 2010 - 16:31
Labusia bigsmile.gif registras su Popieze Joana 4u.gif perskaiciau 70psl kazkur.. nu ka as zinau, kol kas labai idomi wub.gif idomi istorija.. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(sphinx @ 2010 09 15, 17:22)
Perskaičiau "Sudeginta gyva". Baisu, kai pagalvoji, ką išgyvena moterys. O mes kartais dėl nulūžusio nago ar nubėgusios kojinės akies pergyvenam...



Jo.. ta istorija nereali.. Sudeginta gyva ir Prarastos nekaltybes kelias, siu knygu veikejos mane sukrete iki sirdies gelmiu.. kai pagalvoju, ka joms teko isgyvent
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 15, 17:35)
Labusia bigsmile.gif registras su Popieze Joana 4u.gif perskaiciau 70psl kazkur.. nu ka as zinau, kol kas labai idomi wub.gif idomi istorija.. thumbup.gif

As ja taupau. 4u.gif
Ai tiesa siandien pasiimiau dvi knygas is pasto tai apsipatenkinus sedziu. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 15:29)
Aš tai neverkiau žiūrėdama "Marlis ir aš", negraudina manęs tokios istorijos ir net knygos neplanuoju imti.  ax.gif



O mane kazkodel tokios istorijos apie gyvunus graudina daug labiau, nei kai rodo kai zm mirsta.. unsure.gif pvz Haichiko story kai zejau, tai galvojau sirdis issoks per ausis.. nu taip gaila to sunukiu buvo.. jo atsidavimas seimininkui tiesiog nzn.. net db asaros kaupias prisiminus
Papildyta:
QUOTE(adžani @ 2010 09 15, 17:37)
As ja taupau.  4u.gif
Ai tiesa siandien pasiimiau dvi knygas is pasto tai apsipatenkinus sedziu. bigsmile.gif



lotuliukas.gif mano kadangi skolinta, tai skubu perskaityt.. o db net nzn ar turiu tokia knyga, kuria taupyciau biggrin.gif lb noriu perskaityt Vanduo drambliams, Trise valtyje neskaitant suns, Kelioniu istorijos ir daug kitu.. bet jos laukai savo eiles, nes db skaitysiu skolintas knygas, o tik poto savas biggrin.gif tai ka jau pirkai? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 15 rugsėjo 2010 - 16:42