Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(laTulipe @ 2010 09 14, 16:44)

būtinai perskaityk  wub.gif labai įdomi, labai įtraukianti ir baisi...  thumbup.gif
ir filmą mačiau.. irgi geras  wub.gif


Aha, bandysiu sukaupti drąsa ir pasiimti tuos Griuvėsius artimiausiu metu smile.gif.
Man atrodo, ar ne tavo atsiliepimas kažkur ir buvo, kad aš juos taip įsiminiau....
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 15, 15:22)
o kodėl neskaitei? kas nepatiko?

badžiau skaityt,tai labai kliuvo rašymo stilius-toks kažkoks neįprastas,ir labai lengva pamesti,apie kurį veikėją kalbama.Ir laiko visai neturiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 15, 14:22)
na kodėl ne rekomenduoti gyvūnų mylėtojams? juk šuo mirė nuo senatvės, nuo ligų. Niekas gi jo neskriaudė, o atvirkščiai visi mylėjo. Man rodos visą tai pamačius dar labiau vertini savo ištikimąjį draugą šalia.


Na taip, iš senatvės, bet vistiek ten viskas labai jau liūdnai filme parodyta.
Net pamiršti, kad tai tik filmas... blush2.gif
Atsakyti
Aš tai neverkiau žiūrėdama "Marlis ir aš", negraudina manęs tokios istorijos ir net knygos neplanuoju imti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 14:28)
TERAKOTA
ar tie "Griuvėsiai" kur kalne ieškojo bendražygių?



Tie, tiek, tikriausiai tie.

user posted image
Atsakyti
Ar yra norinčių kurti naują temą? ax.gif
Atsakyti
Sveikos,kaip as jum pavydziu,kad skaitot ,juodai pavydziu blush2.gif O man nera kada verysad.gif ,tik interjero zurnalus dabar vartau ir visokius namu apyvokos ir statybiniu medziagu butikus lankau doh.gif Vakar jau gavo man naujas knygas is Rusijos,tame tarpe trecioji Stieg Larrsono knygos "Mergina su drakono tatuiruote" trecioji dalis (o man dar nebuvo laiko antraja perskaityti doh.gif ),Jo Nesbø "Sniego senis",Amelie Nothomb "Ziemos kelias" ir pora Brigitte Aubert knygu:user posted image user posted image labai noriu jas skaityti,idomu ant kiek gerai raso ta autore,ar visos knygos jos vykusios,nes Mirtis is misko ir Keturi daktaro Marco sunus,tai buvo jega knygeles thumbup.gif ziuresim,kaip bus su siomis...



QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 18:54)
Gal skaitet kuri sia knyga? Pagal tikra istorija, skamba visliojanciai aprasas  ax.gif
http://www.tytoalba....n...iew&id=1210

kazkas skaite ir minejo,kad neitrauke,regis nebeskaite iki galo...Kazkda dar esu girdejusi atsiliepima kazkoki panasu i tai,kad nieko gero...

QUOTE(Reggae @ 2010 09 14, 22:22)
galit gal duoti blog'o adresą?  ax.gif
Ken McClure ,,Veidmainių sala" apie farmacininkų norą pelnytis iš ligų ir nenorą, kad tos ligų taptų išgydomomis. Patinka man tos visos sąmokslo teorijos


Blogas: http://smknyges.wordpress.com/

Idom,o kiek tiesos toje knygoje,manau,kad gan realu,kad taip yra istikruju.Reiks pasidometi ta knyga,idomu.

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 09:17)
Skaitau vieną blogą ir radau taiklią pastraipą apie knygas  ax.gif

Vienas rašytojas pasakė: jei knygą skaitai ilgiau nei tris savaites, tai vadinasi jos nebeskaitai. O ką tada darai? Nepasakė.

Mąstau taip: jeigu knyga paleidžia mane, tai aš jos irgi nelaikau. Kaip meilėje. Abi pusės turi norėti to paties.


Nesutikciau su juo,nors jei ilga laika neskaitai,atitolsti is tikruju,primirsti siek tiek...bet bet bet trys savaites kita karta per trumpas laikas,kad ir kaip patiktu knyga,buna kita kliutis-laiko stoka.Manau trys savaites ne riba biggrin.gif

Meileje dar buna toks dalykas,kaip -atstumas skiria biggrin.gif ,tai su knyga gali buti taip pat,jei skaitai skaitai ir sast knyga "isvaziavo"...tu ja paleidai....bet jus skyre tik laikas ir atstumas,prisimindavai ja,pagalvodavai,galbut pasiilgdavai ir knyga "sugrizo" vel viskas gerai... biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 15, 10:56)
Pabaigiau John Grogan knygą 'Marlis ir aš'.

šitą buvau pasiėmusi, bet nespėjau perskaityt, o jau ir gražinti teko doh.gif tai kitą sykį imsiu.

QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 15, 13:31)
gal plačiau apie knygą? Ar verta skaitymo?

verta mirksiukas.gif daug negirdėtų dalykų apie šalis bent jau man buvo.. politikos daug, bet manau verta ir nesidominčioms paskaityti ir šiek tiek akiratį praplėst hihihi.gif

QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 15, 15:24)
Aha, bandysiu sukaupti drąsa ir pasiimti tuos Griuvėsius artimiausiu metu smile.gif.
Man atrodo, ar ne tavo atsiliepimas kažkur ir buvo, kad aš juos taip įsiminiau....

dabar bandau prisiminti, kada aš tą knygą skaičiau g.gif suknyga pažiūrėjau - 2008 m. tada dar neplepėjau apie knygas. nebent kur nors užsiminusi buvau.. bet šiaip knyga puiki wub.gif wub.gif siužetas įdomus ir pabaiga labai patiko (perskaičiusi sužinosi kodėl hihihi.gif ). šiaip joje yra ir žiaurių, net šlykščių vietų.
Atsakyti
Norėčiau skaityti, jei kas už mane visus darbus padarytų. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 15, 16:44)
Norėčiau skaityti, jei kas už mane visus darbus padarytų.  biggrin.gif

aš gal tik sekmadienį buvau knygą paėmus doh.gif

beje, tikriausiai visos jau matėt, kad šiandien 120 - osios Agatos Kristi gimimo metinės bigsmile.gif
yra šios rašytojos mėgėjų? ax.gif (manęs netraukia jos kūryba schmoll.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laTulipe: 15 rugsėjo 2010 - 15:59
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 15:57)
beje, tikriausiai visos jau matėt, kad šiandien 120 - osios Agatos Kristi gimimo metinės  bigsmile.gif
yra šios rašytojos mėgėjų?  ax.gif (manęs netraukia jos kūryba  schmoll.gif )


Paauglystėje labai mėgau jos kūrybą. Bet jau seniai beturėjau rankose jos knygas, tai negaliu pasakyti, kaip man pasirodytų dabar.
Bet kokiu atveju tai Rašytoja.
Atsakyti
aš kadaise labai skaitydavau jos knygas. ax.gif
Atsakyti