Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(linamog @ 2010 09 15, 09:33)
Gyvenimiska, realu pedagogo darba atspindinti knyga. didis.gif


Oo, čia manu aktualu. Noriu paskaityti.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 15, 09:28)
Labas rytas 4u.gif
Vajei unsure.gif , taigi turbūt puiki knyga?
Nors, įtariu, ją galima būtų skaityti paraleliai su kita, dozuoti mažomis porcijomis.
Norėčiau kokios nors Erlicko knygos rolleyes.gif

Žinai, gal tu ir teisi, ją reiktų skaityti dozėmis, nes ir pats tekstas nėra vientisa istorija, o trumpi aprašymai. Būna vietomis labai juokinga, bet būna, kad nuobodžiai skaitosi. Kai pabaigsiu, parašysiu kaip neįprastai skaičiau šią knygą biggrin.gif

O "Mergaitė" tai skaitysiu kaip tik SS grįš ir man ją paskolins bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 15, 08:33)
Ir zinai, kas man labai patiko? Kad aukletoja nevaidino supermenes, kad neslepe, kad buna akimirku, kai svyra rankos, kai pavargsti, kai galva nebenesa, ko imtis, koki sprendima daryti. Gyvenimiska, realu pedagogo darba atspindinti knyga. didis.gif


Aš skaitydama galvojau, kad tai auklėtojai buvo beprotiškai sunku. Nežinau, iš kur ji rado tiek kantrybės ir ryžto. Visgi nemanau, kad kiekvienas spec. pedagogas tai atlaikytų.
O Šeila nustebino savo neeiliniais gabumais. Ir dar tas eilėraštis knygos gale wub.gif
Atsakyti
Skaitau vieną blogą ir radau taiklią pastraipą apie knygas ax.gif

Vienas rašytojas pasakė: jei knygą skaitai ilgiau nei tris savaites, tai vadinasi jos nebeskaitai. O ką tada darai? Nepasakė.

Mąstau taip: jeigu knyga paleidžia mane, tai aš jos irgi nelaikau. Kaip meilėje. Abi pusės turi norėti to paties.
Atsakyti
Pabaigiau John Grogan knygą 'Marlis ir aš'.

user posted image

Knyga šauni, šilta ir man visai patiko. Taipogi paprasta, linksma, kartais labai juokinga apie šuns gyvenimą ir jo išdaigas. Man tik nelabai patiko tos vietos kur jau labai detaliai analizuojama labradoro retriverio anatomija ir veislės ypatumai,nes aš visiškai nesigaudau tame. Pati pabaiga labai sugraudino ir net gi privertė išspausti ne vieną ašarą, nes vis tik ir pati namie turiu 13 metų kalytę ir viskas eina jau į pabaigą unsure.gif Labai rekomenduočiau šunų mylėtojams, augintojams ir prijaučiantiems jiems.
Tiesa, filmą pastatyta pagal šią knygą net nesugebėjau pabaigti žiūrėti, nes jis man pasirodė per daug nuobodus, o knyga tikrai tokia nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 10:17)
Skaitau vieną blogą ir radau taiklią pastraipą apie knygas  ax.gif

Vienas rašytojas pasakė: jei knygą skaitai ilgiau nei tris savaites, tai vadinasi jos nebeskaitai. O ką tada darai? Nepasakė.

Mąstau taip: jeigu knyga paleidžia mane, tai aš jos irgi nelaikau. Kaip meilėje. Abi pusės turi norėti to paties.

Tai zinoma, knyga pati kalta, kad yra neidomi ir nesiskaito drinks_cheers.gif biggrin.gif
Bet lyg gyrei pries kelias dienas Erlicko 'Bajoru" g.gif

As skaitau "Izola". Patinka smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 14, 12:03)

Dabar skaitau "Saulėlydis".

Pabaigiau knygą, nu nuostabi ji:) dabar imuosi antros dalies doh.gif
Mačiau yra skaičiusių:
user posted image

gal plačiau apie knygą? Ar verta skaitymo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 15 rugsėjo 2010 - 13:07
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 15, 13:31)

gal plačiau apie knygą? Ar verta skaitymo?


Esi turbut maciusi Cekuoliu laidu per tv, tai labai panasios ir knygos. Skaitai ir lyg girdi jo balsa. Man tai wub.gif Suzinau daug idomiu dalyku ir esu jo knygu gerbeja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 09:17)
Skaitau vieną blogą ir radau taiklią pastraipą apie knygas  ax.gif

Vienas rašytojas pasakė: jei knygą skaitai ilgiau nei tris savaites, tai vadinasi jos nebeskaitai. O ką tada darai? Nepasakė.

Mąstau taip: jeigu knyga paleidžia mane, tai aš jos irgi nelaikau. Kaip meilėje. Abi pusės turi norėti to paties.



smile.gif
Žodžiai tokie geri, bet tinkantis gal to autoriaus knygoms...

Man labiau patinka skaityti storas knygas. Kuo storesnės, tuo geriau... Bėda viena - laikas, laikas, laikas...po darbų lieka tiek mažai laiko skaitymui. Taigi tos trys savaitės - ne rodiklis... Be to, kaip skaitau tikrai gerą, ir tikrai storą knygą, būna momentų, kaip tiesiog nebenoriu, kad knyga pasibaigtų. smile.gif

Tiesa, nuo rytojaus pradedu mokytis/bandyti atsiminti rusų kalbą. Gavau patarimą, kad geriausias būdas - perskaityti "Karą ir taiką" originalo kalba. Na į tris savaites tikrai nespėčiau niekaip. Nebent į tris mėnesius (vienam tomui) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 14, 22:49)
berods ją reeva skaitė g.gif


nop,reeva tik pasiėmė iš bibliotekos,pavartė,ir nunešė atgal biggrin.gif

Laba diena 4u.gif
Kai pamačiau,kiek reikia būt perskaičius po dviejų savaičių,tai skrandis apsivertė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2010 09 15, 12:31)

gal plačiau apie knygą? Ar verta skaitymo?


Čekuolio knygos - nuostabios.

Nepaisant to, kad tavo minimoje knygoje yra nemažai politikos, man asmeniškai ji netrukdė, nors politika nesidomiu. Priešingai, užpildžiau spragas, kas ten su kuo kariauja, tikrai daug įdomaus sužinojau.
Ne visiems patinka skaityti (o ne klausyti) Čekuolio stiliumi parašytą tekstą, bet man labai patiko, įspūdis toks, lyg girdėčiau jį kalbantį.
Papildyta:
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 09 15, 09:56)
Pabaigiau John Grogan knygą 'Marlis ir aš'.



Knygos net neteko vartyti, bet mačiau filmą.
Toks vietomis linksmas, vietomis graudus, tikrai ištęstas, bet viskas sudėta į pabaigą. Verkiau pasikūkčiodama, tikrai filmo nerekomenduoju gyvūnėlių mylėtojoms, nebent norėtumėt gerai išsiverkti (ne viena esame netekusi mylimo šuns vaikystėje ar vėliau... cray.gif).
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 15, 13:08)
nop,reeva tik pasiėmė iš bibliotekos,pavartė,ir nunešė atgal biggrin.gif

o kodėl neskaitei? kas nepatiko?
Papildyta:
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 15, 13:16)
Knygos net neteko vartyti, bet mačiau filmą.
Toks vietomis linksmas, vietomis graudus, tikrai ištęstas, bet viskas sudėta į pabaigą. Verkiau pasikūkčiodama, tikrai filmo nerekomenduoju gyvūnėlių mylėtojoms, nebent norėtumėt gerai išsiverkti (ne viena esame netekusi mylimo šuns vaikystėje ar vėliau... cray.gif).

na kodėl ne rekomenduoti gyvūnų mylėtojams? juk šuo mirė nuo senatvės, nuo ligų. Niekas gi jo neskriaudė, o atvirkščiai visi mylėjo. Man rodos visą tai pamačius dar labiau vertini savo ištikimąjį draugą šalia.
Atsakyti