Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif nieko nemoku, bijau baisingai, laikykit už mane 14 val špygas doh.gif
Atsakyti
Labas rytas suraitytas-gi špygas suksim smile.gif
Skaitau "Tikrasis Rafertis" apie merginą,ieškančią tapatybės.Patinka
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 15, 08:00)
Labas rytas  4u.gif nieko nemoku, bijau baisingai, laikykit už mane 14 val špygas  doh.gif

Sėkmės egzamine thumbup.gif 4u.gif Tu viską moki, nebijok biggrin.gif Beje, špygų negalima laikyti, kaip sakoma, špygą ir gausi, reikia kumščius drinks_cheers.gif

Labas rytas,

Vakar labai sunkiai miegojosi man, net kėliausi naktį, bandžiau skaityt. O dar knyga ne pati įdomiausia, giliu liūdesiu turiu pripažint, tai dar vos ne per prievartą skaičiau, nes nusibodo numetinėti knygas į šoną doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dorifore: 15 rugsėjo 2010 - 07:03
Ačiū už palaikymą biggrin.gif man daug kas sako, akd špygos nepadeda, bet aš nuo vaikystės jau jas prisijaukinusi, padeda man lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas

QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 15, 08:05)
Ačiū už palaikymą  biggrin.gif  man daug kas sako, akd špygos nepadeda, bet aš nuo vaikystės jau jas prisijaukinusi, padeda man  lotuliukas.gif


Laikysim ir špygas, ir kumščius, kad tik padėtų mirksiukas.gif
"Įsileisk mane" vakar įtraukė, sunkiai atsiplėšiau, bet labai jau miego norėjau doh.gif Dar susiradau nete Suadą rusų kalba , tai skaičiau kompe. Nelabai patogu, bet įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 15, 08:00)
Labas rytas  4u.gif nieko nemoku, bijau baisingai, laikykit už mane 14 val špygas  doh.gif

Nebijok viskas bus gerai smile.gif O as siandien kaip negyva,visur skauda,o eit vistiek reikia. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 08:03)
O dar knyga ne pati įdomiausia, giliu liūdesiu turiu pripažint, tai dar vos ne per prievartą skaičiau, nes nusibodo numetinėti knygas į šoną  doh.gif

Ne "Dzeine Eir"?
As vel McCullough "Angeleli" pasiemiau, reik testi.
Atsakyti
QUOTE(Reggae @ 2010 09 14, 21:59)
o kaip siūlai ieškot, kad rezultatas būtų geras?  biggrin.gif  iš trylikos knygų, skaitytų vasarą, tik dvi išties patiko  g.gif


O kokios tos dvi labiausiai patikusios?
Aš siūlyčiau kiek kitaip ieškoti, nei Ingėnas. Skaityti SM knygų temas yra gerai, nes bent jau aš gaunu labai daug informacijos apie knygas ir nuėjusi į biblioteką jau žinau, iš pavadinimo ar iš viršelio, apie ką viena ar kita knyga.
Bet kadangi mūsų visų skoniai skirtingi, nepakartojami ir originalūs, pastaruoju metu skaitytas įdomias knygas susiradau kiek kitaip. Daugiausia atsitiktinai smile.gif


Maeve Binchy. Raudonlapis bukas.
- tiesiog radau bibliotekoje, nieko nebuvau net girdėjusi apie tą autorę, pamačiau knygą, pavarčiau ir patiko.
Borisas Pasternakas. Daktaras Živaga. - nuostabi knyga, tiesiog užsimaniau paskaityti kokį rusų klasiką.
Erichas Marija Remarkas. Naktis Lisabonoje. - dar nuostabesnė knyga, tiesiog užsimaniau paskaityti Remarką...
Algimantas Čekuolis. Staigmenos ir kiti žinomi dalykai. - Tiesiog ėjau iš darbo vieną dieną, neatsilaikiau, įsigyjau tą knygą ir niekada nesigailėsiu...
Laura Sintija Černiauskaitė. Benedikto slenksčiai. - užsinorėjau perskaityti ko nors iš šiuolaikinių lietuviškų autorių... Labai nenusivyliau.. priešingai...
Marianne Fredriksson. Ana, Hana ir Johana. - labai labai seniai skaičiau apie tą knygą. Bet kaip perskaičiau pačią knygą, likau sužavėta...
Edna O’Brien. Kaimo mergaičių trilogija ir epilogas. - Tiesiog padovanojo mama... Man labai patiko...

Ir dar daug daug gerų knygų, kurias skaičiau šiais metais... Tiesa, daug buvo tokių, kurios ir nelabai patiko, arba kuriomis nusivyliau. Bet kaip dabar pagalvoju, tai pačios geriausios tai tos, kurios patenka į rankas tarsi atsitiktinai....
Jei skaitysi knygas pagal sąrašą, pagal planą ar dar kaip nors, nebus taip gerai (čia tikriausiai mūsų studentės ir moksleivės pritartų....).

Smagių gerų knygų paieškų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 15, 08:57)
Ne "Dzeine Eir"?

Ne, Erlicko "Bajorų" blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif


QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 08:14)
Ne, Erlicko "Bajorų"  blush2.gif

Vajei unsure.gif , taigi turbūt puiki knyga?
Nors, įtariu, ją galima būtų skaityti paraleliai su kita, dozuoti mažomis porcijomis.
Norėčiau kokios nors Erlicko knygos rolleyes.gif

Vakar pabaigiau skaityti Torey L.Hayden knygą „Mergaitė“.
Tai sukrečianti knyga apie sužalotą vaikystę, apie mažo žmogučio (šešiametės) patirtus pažeminimus ir smurtą, nemeilę, apie vaikiškus išgyvenimus. Ir apie tai, kad įmanoma padėti net tokiam vaikui, kuris yra visų jau seniai „nurašytas“. Apie tai, kad kantrybė ir nuoširdumas gali padaryti stebuklus.
Knyga labai patiko. Rekomenduoju ją.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 15, 09:28)
Vakar pabaigiau skaityti Torey L.Hayden knygą  „Mergaitė“.
Knyga labai patiko. Rekomenduoju ją.

Ir zinai, kas man labai patiko? Kad aukletoja nevaidino supermenes, kad neslepe, kad buna akimirku, kai svyra rankos, kai pavargsti, kai galva nebenesa, ko imtis, koki sprendima daryti. Gyvenimiska, realu pedagogo darba atspindinti knyga. didis.gif
Atsakyti