Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(reeva @ 2010 09 14, 20:25)
Einu "Įvadą į lietratūros teoriją" paskaitinėt  doh.gif  biggrin.gif
O paskui ką nors lengvo susirasiu



QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 14, 20:30)
Po pusvalandžio ir aš jungsiuso su dialektologija, dabar negaliu, sesė triukšmauja, laukiu, kol miegot guls, nes veržiasi pas mane į kambarį  doh.gif


fear.gif fear.gif ačiū D., man jau praėjo blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Pagaliau damusiau biggrin.gif
user posted image
Idomi,net labai patiko,tik gaila,kad vis nebudavo kada skaityti. doh.gif Tikrai noreciau dar kokia viena,o gal ir ne viena tokio pobudzio paskaityt,labai smagu,kad tiek zmogus dare,kad susigrazintu vaikus doh.gif ,bet kas gi to nedarytu unsure.gif
Verta perskaityti ir tureti savo lentynoje. smile.gif
Atsakyti
Adios,pupuliai,einu lovon vėdint galvos,bo ten per daug informacijos apie literatūrą biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nelengvas visom rugsėjis - kam mokslų, kam darbų pradžia... doh.gif 4u.gif

O grįžtant prie "Storo sąsiuvinio", noriu pasakyti, kad man nepadarė ji tokio įspūdžio, kaip Doriforei ar Ingėnui, bet ir nenusivyliau labai, kaip linamog. Tarpinis variantas - įspūdį padarė nemenką, bet pabaiga užkliuvo. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 15:04)
Fatimaallaa , pamačiau, kad perskaitei "Klouno akimis". Tu čia neseniai ją skaitei? nerašei man rodos atsiliepimo. Ji stovi mano eilėj, kaip tau? ar patiko?  bigsmile.gif

mažai ką tau galiu apie ją pasakyti, nes ją skaičiau 1998m. tik galiu pasakyti, kad ji man patiko. Savo užrašuose aš jai daviau 4 iš 5 smile.gif

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 17:54)
Gal skaitet kuri sia knyga? Pagal tikra istorija, skamba visliojanciai aprasas  ax.gif
http://www.tytoalba....n...iew&id=1210

berods ją reeva skaitė g.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 14, 20:15)
Pagaliau damusiau  biggrin.gif
user posted image
Idomi,net labai patiko,tik gaila,kad vis nebudavo kada skaityti.  doh.gif Tikrai noreciau dar kokia viena,o gal ir ne viena tokio pobudzio paskaityt,labai smagu,kad tiek zmogus dare,kad susigrazintu vaikus  doh.gif ,bet kas gi to nedarytu  unsure.gif
Verta perskaityti ir tureti savo lentynoje.  smile.gif

iš tokių knygų man labiausiai patiko Betty Mahmoody ,,Tik su dukra". Daviau perskaityt kirpėjai, mamai, mama davė draugė, ta draugė dar kažkokiais draugei.. Taip kad gerai, kad dar pavyko susigrąžint tą knygą ir atiduot į biblioteką biggrin.gif

o dėl knygų net nežinau, paskutiniu metu išvis neberandu nieko, kas užkabintų. Na nepagaunu tokios knygos, nuo kurios nesinorėtų atplėšti akių ir skaityt per naktį verysad.gif
Dabar paėmiau paskaityt ,,Puikybė ir prietarai", nors nelabai žinau apie ką ši knygą. Jei nepatiks, tai nesicackinsiu ir drėbsiu šalin, nes jau pabodo per prievartą skaityt knygas, kad tik užbaigčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Reggae @ 2010 09 14, 21:50)
o dėl knygų net nežinau, paskutiniu metu išvis neberandu nieko, kas užkabintų. Na nepagaunu tokios knygos, nuo kurios nesinorėtų atplėšti akių ir skaityt per naktį  verysad.gif


Tai blogai ieškai mirksiukas.gif tongue.gif Aš knygų, kurias pavadinčiau tikrai geromis ir mane sužavėjusiomis, tarkim, per paskutinį pusmetį esu perskaičiusi tikrai nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 21:55)
Tai blogai ieškai mirksiukas.gif  tongue.gif  Aš knygų, kurias pavadinčiau tikrai geromis ir mane sužavėjusiomis, tarkim,  per paskutinį pusmetį esu perskaičiusi tikrai nemažai.

o kaip siūlai ieškot, kad rezultatas būtų geras? biggrin.gif iš trylikos knygų, skaitytų vasarą, tik dvi išties patiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Reggae @ 2010 09 14, 21:59)
o kaip siūlai ieškot, kad rezultatas būtų geras?  biggrin.gif  iš trylikos knygų, skaitytų vasarą, tik dvi išties patiko  g.gif


Aš ne Ingėnas, bet mano patarimas/ pasūlymas būtų toks: skaityk abi knygų temas, mūsų blog'ą ir tikrai rasi gerų, širdžiai artimų knygų. 4u.gif

Jei ne paslaptis, kokios tos dvi knygos, kur tikrai užkabino?
Atsakyti
QUOTE(Reggae @ 2010 09 14, 21:59)
o kaip siūlai ieškot, kad rezultatas būtų geras?  biggrin.gif  iš trylikos knygų, skaitytų vasarą, tik dvi išties patiko  g.gif


Na kiekvienas per laiką susikuria savo skaitytinų knygų paieškos metodiką mirksiukas.gif Pvz. man labai padėjo nuolat sekama SM ši tema. Knygų, kurias noriu perskaityti, sąrašas dabar didėja geometrine progresija biggrin.gif Aišku, su laiku galbūt apsišlifuoja skonis, labiau pastebiu, į kokį žanrą, į kurias rekomendacijas labiau reiktų atkreipti dėmesį, vadovaujuosi netgi intuicija. Taip pat skaitau atsiliepimus apie dominančias knygas ir ne tik SM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 14 rugsėjo 2010 - 22:13
QUOTE(daite @ 2010 09 14, 22:08)
Aš ne Ingėnas, bet mano patarimas/ pasūlymas būtų toks: skaityk abi knygų temas, mūsų blog'ą ir tikrai rasi gerų, širdžiai artimų knygų.  4u.gif

Jei ne paslaptis, kokios tos dvi knygos, kur tikrai užkabino?


galit gal duoti blog'o adresą? ax.gif
Ken McClure ,,Veidmainių sala" apie farmacininkų norą pelnytis iš ligų ir nenorą, kad tos ligų taptų išgydomomis. Patinka man tos visos sąmokslo teorijos

Ir Stiveno Kingo ,,Švytėjimas". Šitą labai sunkiai radau, tai po to jau su šiokiu tokiu pergalės skoniu skaičiau blush2.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 22:12)
Na kiekvienas per laiką susikuria savo skaitytinų knygų paieškos metodiką mirksiukas.gif  Pvz. man labai padėjo nuolat sekama SM ši tema. Knygų, kurias noriu perskaityti, sąrašas dabar didėja geometrine progresija biggrin.gif  Aišku, su laiku  galbūt apsišlifuoja skonis, labiau pastebiu, į kokį žanrą, į kurias rekomendacijas labiau reiktų atkreipti dėmesį, vadovaujuosi netgi intuicija. Taip pat skaitau atsiliepimus apie dominančias knygas  ir ne  tik SM.


aš internete pasiskaitau knygų aprašymas, o atsiliepimus kažkaip nelabai.
na tada įtrauksiu į favoritus apie temas apie knygas ir žiūrėsiu kas čia gausis, tikiuosi atrasiu ką nors tokio superinio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 14, 21:15)
Pagaliau damusiau  biggrin.gif
user posted image
Idomi,net labai patiko,tik gaila,kad vis nebudavo kada skaityti.  doh.gif Tikrai noreciau dar kokia viena,o gal ir ne viena tokio pobudzio paskaityt,labai smagu,kad tiek zmogus dare,kad susigrazintu vaikus  doh.gif ,bet kas gi to nedarytu  unsure.gif
Verta perskaityti ir tureti savo lentynoje.  smile.gif



Nu va.. o pvz Meskutei nepatiko kiek supratau unsure.gif bet as ja pirksiu ateityje bigsmile.gif
Atsakyti