Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

apskritai irgi neskamba...
sunki ta mūsų gimtoji kalba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 19:15)
1 Apie šitą girdžiu tik blogus atsiliepimus, tai visai netraukia skaityt.
2. Nu kam tau tas Coelho  ax.gif  schmoll.gif
3. Čia ne lietuvių autorė? Kažkur labai girdėtas pavadinimas  g.gif
4. Šita mano eilėj, laukiu, kada pradėsiu skaityt ją  thumbup.gif
5. Su šita vis viliojuos, bet nesu apsiprendus, ar noriu ją skaityt  ax.gif
6. Šita super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
7 O šitos labai labai noriu, filmą žiūrėjau du kartus, spėju knyga dar geresnė bus.
8. Čia tos Juknaitės knyga?  bigsmile.gif Lauksiu tada atsiliepimo labai
Ne aplamai, o apskritai  tongue.gif


1. Mane tokia tematika traukia kažkaip, tai pabandysiu smile.gif
2. Buvau pradėjusi Zahirą, patiko, o būtent šią skaitė draugė ir neblogai atsiliepė..
3. Autorė Izabe Sowa
8. Taip, Juknaitės
Apie visas knyga bus atsiliepimai, kai tik jos bus skaitomos smile.gif
Būtent, žodžio "aplamas" nėra biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 19:20)
apskritai irgi neskamba...
sunki ta mūsų gimtoji kalba smile.gif


Pradžioje man irgi neskambėjo, bet dabar labai gerai skamba, įpratau smile.gif
Atsakyti
Šiaip yra toks žodis "aplamas", tik jo tikroji reikšmė yra "kvailas". Mums lietuvių kalbos mokytoja vis sakydavo, kai vartosit žodį aplamai, žinokit, kad sakot kvailai biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Taške, happybday.gif happybday.gif happybday.gif


QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 13:23)
Knygynuose jau pasirodė nauja Pamuko knyga "Nekaltybės muziejus"  ax.gif

nooooriu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 14, 19:15)
2. Nu kam tau tas Coelho  ax.gif  schmoll.gif

Nu atsargiau su tokiais pareiškimais. nono.gif smile.gif Kai kam jis net ir labai patinka (pvz. aš po "Alchemiko" galvojau, kad daugiau nė vienos jo knygos neskaitysiu, bet "Veronika" netgi labai patiko, tai ir daugiau užsinorėjau).

Norėjau paklausti- gal kas skaitėt Cortasaro "62. Pasidaryk pats"?
Atsakyti
Gal skaitet kuri sia knyga? Pagal tikra istorija, skamba visliojanciai aprasas ax.gif
http://www.tytoalba....n...iew&id=1210
Atsakyti
Sveikos,

Vakar vėl nepavyko paskaityt, šiandien jaučiu irgi verysad.gif

QUOTE(ewe1ina @ 2010 09 13, 22:43)
Labai patiko žinok  thumbup.gif sunkūs tik vardai ir pavardės, bet kai jau įsiskaičiau tai nebebuvo sunku susigaudyt kas ką veikia  ax.gif didžiausias minusas tai pati pradžia... jau taip nekabino...bet paskui iškentėjus jau užkabino  4u.gif


Gal ir antrą dalį jau skaitei? smile.gif


QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 14, 07:21)
Labas rytas smile.gif
Aš kaip visada neprognozuojama, išėjau su drauge valandėlei pasivaikščioti, baigėsi tuo, kad užtrukau 4 valandas, kavinėj lauke alų gėrėm  doh.gif  doh.gif  gerai, kad 23 val užsidarė, nes būtume iki ryto sėdėjusios  doh.gif  lotuliukas.gif
Beje, netikėtai atnešė ji man paskaityt Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona", ar bus nuomonių?  smile.gif

O šiaip žiauriai noriu miegot, atsikėliau, kad sesę į darželį nuvesti ir grįžus jaučiu gulsiu dar, nes nepabundu niekaip..  doh.gif


Suuuper knyga, tik reikia įsivažiuot mirksiukas.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 12:26)
Sveikinuosi 4u.gif  smile.gif

Vakar kalbėjom apie pavedimų įkainius. Taigi peržiūrėjau savo banko išrašus. Manasis Swedbank man nuskaito komisinius darant pavedimą ir į kitame banke esančią sąskaitą (1.20Lt  arba 1.40 Lt), o taipogi ir darant pavedimą kitam asmeniui, turinčiam sąskaitą Swedbanke (0.80 Lt). Žodžiu, jei aš darau pavedimą, mokėsiu komisinius visuomet.
Tik jei iš savo pačios vienos sąskaitos į kitą permetu pinigus (banko viduje), tuomet komisinių nėra.

O pykti ant banko už nurašomus komisinius aš nepykstu. Juk niekas prievarta neliepia jų paslaugomis naudotis biggrin.gif


Aš turiu ZOOM jaunimo programos kortelę, tai man nieko nenuskaito, kai į Swedbanką vedu, į kitus po 1,20-1,40 doh.gif
Atsakyti
Šiandien su viena panele išsimainiau "Bado žaidynes" į "Virpėjimą", tai iki 5dienio turėtų atkeliauti wub.gif


Pati šįvakar nežinau, ar skaitysiu, bet artimiausiu metu planuoju pradėti "Apsivalymo ritualą" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Only_ @ 2010 09 14, 20:33)
Taške, happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif



Ačiū. 4u.gif
Penktadienį jau laukit mano komentarųųų. Aš dabar visąlaik svaigsiu tik apie penktadienį. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taškė.: 14 rugsėjo 2010 - 19:19
Einu "Įvadą į lietratūros teoriją" paskaitinėt doh.gif biggrin.gif
O paskui ką nors lengvo susirasiu
Atsakyti
QUOTE(reeva @ 2010 09 14, 20:25)
Einu "Įvadą į lietratūros teoriją" paskaitinėt  doh.gif  biggrin.gif
O paskui ką nors lengvo susirasiu



Prisijungiu su "Įvadu į komunikacijos mokslus" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medeinaa @ 2010 09 14, 20:27)
Prisijungiu su "Įvadu į komunikacijos mokslus"  biggrin.gif


Po pusvalandžio ir aš jungsiuso su dialektologija, dabar negaliu, sesė triukšmauja, laukiu, kol miegot guls, nes veržiasi pas mane į kambarį doh.gif
Atsakyti