Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 13:40)
O tai dar muge nesibaige?  g.gif

Is kitur radau. biggrin.gif
Atsakyti
Labai didelis ačiū už sveikinimus. 4u.gif

Dabar nebeskaitau nieko ,nėr apie ką diskutuot, bet savaitgalį tikrai turėčiau nulėkt "vaiką 44" nusipirkt. O tada galėsiu ką nors pakomentuot. biggrin.gif
Atsakyti
Fatimaallaa , pamačiau, kad perskaitei "Klouno akimis". Tu čia neseniai ją skaitei? nerašei man rodos atsiliepimo. Ji stovi mano eilėj, kaip tau? ar patiko? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 16:39)
Tai liuks, juk visos cia ir susirinkom to, kad dalintis ispudziais kas patiko kas ne smile.gif Gal man visai patiks  bigsmile.gif



drinks_cheers.gif tai aisku.. as cia tik tarp kitko pasakiau, nes kartais zinai gaunas tokie kaltinimai, kad mazdaug reikejo maziau girt lotuliukas.gif tai jei man patiko, tai ka daryt... peikt? biggrin.gif manau kad ir tau patiks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Taškė. @ 2010 09 14, 17:01)
Labai didelis ačiū už sveikinimus.  4u.gif

Dabar nebeskaitau nieko ,nėr apie ką diskutuot, bet savaitgalį tikrai turėčiau nulėkt "vaiką 44" nusipirkt. O tada galėsiu ką nors pakomentuot.  biggrin.gif

Su tortadieniu. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 14, 16:40)
Cia jau kiekvieno reikalas, pirkt ar nepirkt. Tau buvo faina, patiko - taip ir rasai. cool.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 09 14, 18:05)
Su tortadieniu.  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiūū. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 16:04)
drinks_cheers.gif tai aisku.. as cia tik tarp kitko pasakiau, nes kartais zinai gaunas tokie kaltinimai, kad mazdaug reikejo maziau girt lotuliukas.gif tai jei man patiko, tai ka daryt... peikt? biggrin.gif manau kad ir tau patiks drinks_cheers.gif


Tu teisi drinks_cheers.gif
O šiaip niekada negalima aklai pasikliauti kieno nors rekomendacijom.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 17:24)
Tu teisi drinks_cheers.gif
O šiaip niekada negalima aklai pasikliauti kieno nors rekomendacijom.



drinks_cheers.gif butent.. gi nieks nevercia pirkt vienos ar kitos knygos biggrin.gif man asmeniskai atsiliepimai svarbu susidarant nuomone apie viena ar kita knyga, bet tikrai ner taip, kad apraso knyga teigiamai ir as is kart lekiu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 16:34)
drinks_cheers.gif butent.. gi nieks nevercia pirkt vienos ar kitos knygos biggrin.gif man asmeniskai atsiliepimai svarbu susidarant nuomone apie viena ar kita knyga, bet tikrai ner taip, kad apraso knyga teigiamai ir as is kart lekiu pirkt biggrin.gif


As tai iskart lekiu lotuliukas.gif ir perku. As aklai varau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 16:34)
drinks_cheers.gif butent.. gi nieks nevercia pirkt vienos ar kitos knygos biggrin.gif man asmeniskai atsiliepimai svarbu susidarant nuomone apie viena ar kita knyga, bet tikrai ner taip, kad apraso knyga teigiamai ir as is kart lekiu pirkt biggrin.gif


Aš irgi tos pačios nuomonės drinks_cheers.gif
Ypač paskutiniu metu ką pirkti, pasikliauju labiau savo intuicija, o ne atsiliepimais.
Tas knygas, dėl kurių pirkimo kyla abejonių, geriau skolintis ar imti iš bibliotekos.
Atsakyti
laba.
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 13, 18:50)
Nuėjau į biblioteką knygų grąžinti ir taip sunku buvo neimti naujų  unsure.gif

šiandien man iš viso žiauru buvo doh.gif nes knygas iš naujienų skaityklos į abonementą perkėlė.. tai buvo ir Ali ir .. (nepamenu pavadinimo), ir dar visokių naujų. bet kad nebegalėjau imti.. ir taip daug knygų namie turiu..

QUOTE(reeva @ 2010 09 13, 20:05)
O ne tokio protingo-kad atrodo,studijuoju savo svajonių specialybę biggrin.gif Kaip gali būt ne svajonių,kai pagrindinis užsiėmimas yra skaityt laugh.gif

kaip faina.. aš irgi noriu. nes jau atsibodo tie vektoriai (ir nesvarbu, kad tik šiandien juos pradėjom biggrin.gif )...........

QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 13, 21:35)
Arundhati Roy „Mažmožių dievas“ (dėka visoms skaičiusioms ir gyrusioms).
Lisa See „Baltoji gėlelė“ (dėka SM įtakos).

Bet vis dar tebeskaitau Kingo „Juodą namą“ ir į pabaigą baigiu įsitraukti. Na keista knyga, net nežinau ką ir besakyti. Gerai, kad nieko ir nereikia sakyti, nes berods, čia mes tik dvi Kingo gerbėjos  biggrin.gif

Mažmožius, manau, kada nors ir aš prisiversiu paimti.
,,Baltoji gėlelė'' įdomi thumbup.gif

man Kingas irgi patinka. nors esu ir nedaug jo perskaičiusi blush2.gif

QUOTE(katilina @ 2010 09 13, 22:24)
Neskaičiusioms Kingo tik viena problema- per didelis pasirinkimas (kai labai daug knygų- sunku išsirinkti, bent jau man).

drinks_cheers.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 14, 07:21)
Beje, netikėtai atnešė ji man paskaityt Audrey Niffenegger "Keliautojo laiku žmona", ar bus nuomonių?

man pradžioje irgi visiška makalynė ten atrodė. bet po to nebegalėjau iš rankų paleisti. super knyga wub.gif

QUOTE(Gegytė @ 2010 09 14, 08:27)
Labas rytas. Negaliuuuu kaip noriu miego, o dar tik suknistas antradienis  blush2.gif 

o aš šiandien baigiantis pamokoms pagalvojau : kaip faina. liko tik trys dienos iki savaitgalio lotuliukas.gif reik žiūrėt visada teigiamai biggrin.gif (lygtais pati žiūriu taip visada hihihi.gif doh.gif )

QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 14, 14:52)
O va vakar bibliotekoje varčiau Scott Smith „Griuvėsiai“, tai nežinau, gal tokią vietą atsiversti pataikiau, siaubas... greitai padėjau atgal.. gal ir skaitysiu kada, bet vėliau....

būtinai perskaityk wub.gif labai įdomi, labai įtraukianti ir baisi... thumbup.gif
ir filmą mačiau.. irgi geras wub.gif
Atsakyti