Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos

Labas 4u.gif

Taske, su gimtadieniu happybday.gif

QUOTE(Ingėnas @ 2010 09 14, 13:49)
Didelis ačiū Jovituteee , kad užrodė man Fowles "Mago" skelbimą 4u.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif
Knyga jau pas mane  bis.gif  bis.gif  bis.gif


Nera uz ka mirksiukas.gif

Gal yra skaiciusiu Lily Tuck "Naujienos is Paragvajaus", Christoph Meckel "Sviesa", Pascal Quignard "Terasa Romoje"? Domintu atsiliepimai smile.gif
Atsakyti
Aš vis dar kankinu Kazanovą, taip jau norėtųsi užbaigti, bet vis lieka po keliasdešimt puslapių. O savaitgaly beveik neskaičiau, nes buvau vestuvėse, taip kad tik truputuką paskaičiau sekmadienį, ir tai labai trumpai. Na dar vakar skaičiau, bet kai irgi svetimoj vietoj nakvojau, tai nesugebėjau skaitymui daug laiko skirti. Be to, biografijos nesusivalgo kaip šokoladas, todėl taip ir yra smile.gif ax.gif
Atsakyti
TERAKOTA
ar tie "Griuvėsiai" kur kalne ieškojo bendražygių?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 09 10, 22:27)
user posted image

Girdėjote, kad dabar žmonės skaito vis mažiau? Ir kad vaikai knygas myli vis neteisingiau.  Matyt, todėl, kad tirpsta Grenlandijos ledynai ir miškuose spanguolės nebe tokios raudonos. Įsivaizduokime dieną, kai pasaulyje neliks nė vieno skaitančio žmogaus. Tą dieną nustosime tikėti, kad mes stiprūs, gražūs ir kilnūs. Baisu, ar ne? Tada geriau įsivaizduokime tos dienos išvakares. Ir paskutinį vaiką, skaitantį paskutinę knygą. Palaukėje, autobuso stotelėje ar prekybos centre po morkų lentynomis. Prie skaitančio vaiko prieis kitas vaikas ir paklaus: „Ką tu čia darai?” „Skaitau‘‘,- atsakys pirmasis vaikas ir šiek tiek pasislinks į šoną, kad antrasis vaikas galėtų atsisėsti šalia. Vaikas atsisės ir skaityti ims abu. Netrukus prie jų prisijungs dar du vaikai, po kelių minučių - keturi, o dar vėliau - aštuoni. Praėjus visai nedaug laiko, lauke, stotelėje ar prekybos centro morkų skyriuje bus vieni vaikai. Ir visi jie skaitys.
(G. Morkūnas)


Net ašarą išspaudė toks gražus ir galintis virsti tikrove "pasakojimas" 4u.gif blush2.gif mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
Registras su baigta knyga KALIFO RUMAI
user posted image
Drasiai galiu pasakyt, kad tai bus viena is mano mylimiausiu knygu.. nera ji nei labai ipatinga, nei stebuklinga, bet man ziauriai patiko.. Istorija tikra.. apie tai, kaip kilmingas afganas, gyvenantis Anglijoje atsikelia su seima gyvent i Maroka. Ir ten isigyja nama, Kalifo rumus.. isigyja juos su visais juose buvusiais tarnais.. nu ir prasideda idomybes smile.gif Knygoje idomiai pateikiama Maroko tradicijos, kultura ir ipatingas zmoniu tikejimas dzinais.. buvo daug vietu, kurios mane priverte nusisypsoti.. nes paprastam zmogui tai gali atrodyt juokinga ir kvaila, bet tik ne marokieciams.. knygos autorius Tahiras Shahas yra parašęs devynetą knygų, paremtų keliaujant įgyta patirtimi, jo
dokumentiniai filmai rodomi per National Geographic Channel, The History Channel.
Dabar pradejau Popieze Joana, tikiu, kad si knyga irgi laaaabai patiks wub.gif
Papildyta:
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 14, 14:52)
Dėl Kingo knygų baisumo, tai aiškui kiekvienam vis kitaip atrodys... Man jis toks nebaisus.



drinks_cheers.gif man irgi.. o jei jau man nebaisu, tai tikrai reiskia nebaisu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 16:17)
drinks_cheers.gif man irgi.. o jei jau man nebaisu, tai tikrai reiskia nebaisu biggrin.gif

Amber, ka Kingo skaitei? Beje, pasigedom taves viskodaros temoj.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 15:17)
Registras su baigta knyga KALIFO RUMAI



Na tai gal neklydau ja isigydama, ane Amber tongue.gif o jei ji nepatiks man, tai zinosiu kas perpirks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 09 14, 16:26)
Amber, ka Kingo skaitei? Beje, pasigedom taves viskodaros temoj.



Kere smile.gif ir dar ta elektronine anglu k. bet ne visa perskaiciau dar..
malonu smile.gif 4u.gif parasiau as ten, atsisveikinau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amber123: 14 rugsėjo 2010 - 15:37
QUOTE(Skiautelė @ 2010 09 14, 15:28)
TERAKOTA
ar tie "Griuvėsiai" kur kalne ieškojo bendražygių?

aš šitą skaičiau, man tai labai patiko, ir filmą žiūrėjau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 14, 16:31)
Na tai gal neklydau ja isigydama, ane Amber  tongue.gif  o jei ji nepatiks man, tai zinosiu kas perpirks  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif nzn ar suklydai ar ne.. kad man patiko, tai nereiskia, kad ir tau patiks smile.gif skoniam draugu nera, kaip cia kazkoks protingas zm pasake biggrin.gif as is vis ziuriu persistengiu biski aprasinedama savo ispudzius.. tiek kosmetika tai liecia tiek knygas.. poto buna nusiperka, paskaito ir sako: oi jau taip gyre.. man tai nepatiko.. bet as tuo metu rasau ka jauciu ir ne 1 zodzio nemeluoju schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 15:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nzn ar suklydai ar ne.. kad man patiko, tai nereiskia, kad ir tau patiks smile.gif skoniam draugu nera, kaip cia kazkoks protingas zm pasake biggrin.gif as is vis ziuriu persistengiu biski aprasinedama savo ispudzius.. tiek kosmetika tai liecia tiek knygas.. poto buna nusiperka, paskaito ir sako: oi jau taip gyre.. man tai nepatiko.. bet as tuo metu rasau ka jauciu ir ne 1 zodzio nemeluoju schmoll.gif  biggrin.gif


Tai liuks, juk visos cia ir susirinkom to, kad dalintis ispudziais kas patiko kas ne smile.gif Gal man visai patiks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2010 09 14, 16:38)
as is vis ziuriu persistengiu biski aprasinedama savo ispudzius.. tiek kosmetika tai liecia tiek knygas.. poto buna nusiperka, paskaito ir sako: oi jau taip gyre.. man tai nepatiko.. bet as tuo metu rasau ka jauciu ir ne 1 zodzio nemeluoju schmoll.gif  biggrin.gif

Cia jau kiekvieno reikalas, pirkt ar nepirkt. Tau buvo faina, patiko - taip ir rasai. cool.gif
Atsakyti